اسرائیل رهبر پاکستان به فشار پیش با الحاق کرانه

توسط JOSEF FEDERMAN اورشلیم (AP) — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه متعهد به ضمیمه بخش هایی از کر

توسط NEWSSHANS در 5 خرداد 1399

توسط JOSEF FEDERMAN

اورشلیم (AP) — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه متعهد به ضمیمه بخش هایی از کرانه در ماه های آینده رسما به جلو حرکت با مواد منفجره طرح با وجود رشد کر condemnations توسط کلید متحدان.

فلسطینی ها با حمایت بین المللی گسترده ای به دنبال کل بانک غرب به عنوان قلب یک آینده دولت مستقل. الحاق تکه های زیادی از این سرزمین بود اما از بین بردن ضعف باقی مانده امیدوار است از یک راه حل دو کشور.

در اشاره آشکار به دوستانه دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نتانیاهو گفت: اسرائیل یک "فرصت تاریخی" برای ترسیم خاورمیانه نقشه است که می تواند نمی شود از دست رفته. رسانه های اسرائیل به نقل از او عنوان کرد و گفت او می خواهد عمل در ماه جولای.

"این یک فرصت است که ما نمی خواهد اجازه دهید عبور," او گفت: اعضای محافظه کار و حزب لیکود. او افزود که این "فرصت تاریخی" به ضمیمه بانک غرب تا به حال قبل از هرگز رخ داده است پس از موسس اسرائیل در سال 1948.

نظرات تهدید به فشار اسرائیل و نزدیک به یک رویارویی با عرب و شرکای اروپایی و می تواند در تعمیق چه در حال تبدیل شدن به یک رشد حزبی تقسیم بر اسرائیل در واشنگتن است.

اسرائیل اسیر غرب بانک در سال 1967 خاورمیانه جنگ. آن را حل و فصل حدود 500000 مهاجران یهودی در خاک اما هرگز به طور رسمی ادعا کرد که آن را به عنوان یک خاک اسرائیل به علت سفت بین المللی مخالف است.

اما برگ برنده دولت گرفته شده بسیار نرمتر خط به سمت شهرک های اسرائیلی از پیشینیان خود است. مغلوب ساختن پیشی جستن از ایران تیم است که توسط مشاوران نزدیک به شهرک و خاورمیانه طرح پرده برداری کرد در ماه ژانویه پیش بینی خروج برخی از 30 درصد از قلمرو تحت دائمی اسرائیل کنترل در حالی که به فلسطینی ها گسترش استقلال در بقیه منطقه است. فلسطینی ها را رد کرد طرح کرد و گفت آن را ناعادلانه و جانبدارانه نسبت به اسرائیل.

با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات چشم انداز نامشخص این نوامبر اسرائیل و تندروها باید به خواست نتانیاهو به حرکت به جلو با الحاق به سرعت. اسرائیل رهبر جدید ائتلاف مقابله شامل رسمی بند اجازه می دهد او را به حال خود الحاق طرح به دولت در ماه جولای.

نتانیاهو گفت: اعضای حزب در یک بسته-درب دیدار که "ما یک تاریخ هدف برای ماه های ژوئیه و ما اصلا قصد تغییر آن را" حزب لیکود خبر داد.

این طرح در حال حاضر در معرض یک حزبی تقسیم در واشنگتن است. جو بایدن این, presumptive نامزد دموکرات در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری به تازگی گفت که الحاق خواهد "خفه کردن" امید به یک راه حل دو کشور. 18 سناتور دموکرات هشدار داد در نامه ای این هفته که الحاق می تواند آسیب آمریکا-اسرائیل خبر داد.

اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell گفت: الحاق را نقض قوانین بین المللی و متعهد به استفاده از "همه ما ظرفیت های دیپلماتیک" به آن را متوقف کند.

نزدیک به خانه های فلسطینی ها در هفته گذشته قطع همکاری های امنیتی — یک ابزار با ارزش در یک مشترک تلاش می کرد در برابر داعش در عراق و سوریه با اسرائیل در اعتراض به طرح الحاق.

عربستان سعودی با نفوذ کشور عربی است که حفظ behind-the-scenes روابط با اسرائیل اعلام کرد "رد اسرائیلی اقدامات و برنامه ای برای ضمیمه سرزمین های فلسطینی."

اتحادیه عرب را محکوم کرد و آن را به عنوان یک "جنایت جنگی" و هر دو اردن و مصر تنها کشورهای عربی در صلح با اسرائیل باید به شدت انتقاد آن است.

نتانیاهو صحبت کرد و یک روز پس از آغاز محاکمه او به اتهام فساد مالی.

نخست وزیر از راه اندازی یک تاول سخنرانی دراز وشدیداللحن علیه این کشور در نظام حقوقی زمانی که او وارد دادگاه متهم پلیس و رسانه ها به توطئه برای سرنگونی او. به عنوان او صحبت کرد صدها نفر از هواداران تشویق خارج است.

صحبت به حزب لیکود روز دوشنبه نتانیاهو گفت که او "بسیار نقل مکان کرد" توسط پشتیبانی می کند.

منتقدان گفته اند که حملات خود را در سیستم عدالت خطر تضعیف این کشور پایه های دموکراتیک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب