وزیر دفاع اسرائیل عذرخواهی فلسطینی مرگ

اورشلیم (AP) — وزیر دفاع اسراییل عذرخواهی کرد روز یکشنبه به اسرائیل پلیس تیراندازی مرگبار یک غیر مسلح مبتلا به

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

اورشلیم (AP) — وزیر دفاع اسراییل عذرخواهی کرد روز یکشنبه به اسرائیل پلیس تیراندازی مرگبار یک غیر مسلح مبتلا به اوتیسم فلسطینی ،

عکسبرداری از ایاد Halak, 32, در قم در روز شنبه درو گسترده condemnations و احیا شکایت وی از سوی مامورین نیروی بیش از حد توسط نیروهای امنیتی اسرائیل.

Benny Gantz است که اسرائیل "جایگزین" نخست وزیر تحت قدرت های معامله این اظهارات را در جریان نشست هفتگی کابینه امنیتی اسرائیل. او نشسته در نزدیکی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر که هیچ اشاره ای به حادثه در سخنان افتتاحیه خود.

"ما واقعا متاسفم در مورد این حادثه که در آن ایاد Halak به ضرب گلوله کشته شد به مرگ و سهم ما در خانواده را در غم و اندوه" Gantz گفت. "من مطمئن هستم که این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد به سرعت و نتیجه گیری خواهیم رسید."

Halak بستگان گفت که او تا به حال به اوتیسم و رفتن به مدرسه برای دانش آموزان با نیازهای ویژه جایی که او مورد مطالعه در هر روز زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

در بیانیه پلیس اسرائیل گفت: آنها خال خال مشکوک "با یک شیء مشکوک است که شبیه یک تپانچه." زمانی که او موفق به اطاعت از دستور توقف ماموران آتش گشودند بیانیه ای گفت:. سخنگوی پلیس میکی روزنفلد بعد گفت: هیچ سلاح یافت شد.

رسانه های اسرائیل گزارش داد ماموران درگیر شد, سوال بعد از این حادثه به عنوان در هر پروتکل و یک وکیل به نمایندگی از یکی از آنها فرستاده تسلیت خود را به خانواده در مصاحبه با رادیو ارتش اسرائیل.

تنها فلسطینی حمله با هیچ پاک کردن لینک ها به گروه های مسلح انجام داده اند یک سری از دارویی و نقدی تیراندازی و ماشین-رمنج از حملات در سال های اخیر است.

فلسطینی ها و اسرائیلی گروه های حقوق بشر به مدت طولانی متهم نیروهای امنیتی اسرائیل با استفاده از نیروی بیش از حد در برخی از موارد یا با کشتن افرادی که می تواند دستگیر شده اند و یا با استفاده از نیروی مرگبار که جان خود را در معرض خطر نمی شد.

برخی از نرم افزار-فعالان فلسطینی در مقایسه با روز شنبه در تیراندازی های اخیر موارد متعددی از خشونت پلیس در آمریکاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن