توییتر کار را برای CCP?

آمریکا شرکت های فن آوری به نظر می رسد چرخد و به سمت منافع چینی در راه بزرگ شده است. یوتیوب شد حذف ضد چین حزب ک

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399

آمریکا شرکت های فن آوری به نظر می رسد چرخد و به سمت منافع چینی در راه بزرگ شده است. یوتیوب شد حذف ضد چین حزب کمونیست (CCP) دیدگاه که آنها در نهایت نامیده می شوند یک "خطا." توییتر طبقه بندی مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در پست الکترونیکی-در-برگه های رای به عنوان اطلاعات نادرست در حالی که خود ارائه اطلاعات اشتباه در این موضوع به کاربران است. و به نظر می رسد بزرگ با تکنولوژی است که مصرف آن طرفدار چین احساسات به هند است. گوگل حذف ضد چین برنامه در حالی که توییتر مسدود ضد چین ارسال شده توسط محبوب در هند شرکت.

از بین بردن برنامه اندروید

در یک برنامه به نام "حذف چین نرم افزار" آپلود شد به فروشگاه Google Play. فقط در چند هفته برنامه به دست آورد بیش از 5 میلیون دانلود. به عنوان نام نشان می دهد, "حذف چین نرم افزار" اساسا اسکن با دستگاه آندروید برای همه نصب برنامه های چینی و سپس حذف آنها. حتی اگر کاربر نصب یک برنامه از یک شخص ثالث وب سایت, حذف چین نرم افزار هنوز هم قادر به اطلاع کاربران در مورد آن ساخته شده در چین. برنامه هرگز خواسته برای هر ثبت نام اطلاعات است. اندروید مجوز مانند دسترسی به رسانه های, محل, اطلاعات گوشی و.... خواسته بودند.

در اوج محبوبیت خود را در گوگل به طور ناگهانی تصمیم به حذف این برنامه از فروشگاه Play. "این درحالی است که قانون طراحی شده برای اطمینان از سالم رقابتی و محیط زیست که در آن توسعه دهندگان می توانند موفق شوند بر اساس طراحی و نوآوری است. هنگامی که برنامه های مجاز را به طور خاص هدف قرار دادن برنامه های دیگر می تواند منجر به رفتار که اعتقاد ما بر این است که در بهترین منافع جامعه ما از توسعه دهندگان و مصرف کنندگان است. ما اجرا این سیاست در برابر برنامه های دیگر در بسیاری از کشورها به طور مداوم در گذشته فقط به عنوان ما در اینجا" شرکت پست گفت: به عنوان گزارش شده توسط هند اکسپرس.

حذف چین برنامه های محبوب در هند پس از چین نظامی سعی در نفوذ به مرز شرقی این کشور در هیمالیا. سرخپوستان که در حال حاضر نا امید شده توسط چندین ماه از مستند باعث CCP ویروس شد فورا خشمگین در پکن خود را برای درگیری نظامی. این منجر به یک قوی ضد چین تمایلات با بسیاری از مردم با این استدلال که هند باید تحریم کالاهای چینی. آن است که در این محیط زیست است که حذف چین برنامه های راه اندازی شد و ضربه تبدیل شد.

Nupur Sharma, سخنگوی حاکم حزب BJP را تشویق به استفاده از این برنامه گفت که هند باید به آمار چین "که در آن لطمه می زند بیشتر است." در پاسخ به چینی خارجه-تحریم رسانه های جهانی بار به نام احساسات از جمله "غیر منطقی" و هشدار داد که اگر سرخپوستان بودند به طور رسمی پشتیبانی از چنین اقداماتی آن را رسم "tit-for-tat مجازات است." با وجود این برنامه ممنوع بودن از فروشگاه گوگل بسیاری از شهروندان هند هستند در ادامه به دانلود آن از وب سایت های شخص ثالث.

توییتر سانسور

Amul محبوب لبنی تعاوني در هند ارسال شده یک عکس در توییتر بود که عنوان "خروج اژدها?" این پست مطرح شده این سوال که آیا وقت آن است که برای تحریم محصولات چینی داده شده است که پکن بود که بسیار تهاجمی در برابر هند است. مدت کوتاهی پس از این عکس نوشته شده بود توییتر به طور موقت غیر فعال Amul حساب. این سازمان نشان داد که این کار انجام شد و بدون اطلاع آنها.

یک روز پس از غیر فعال کردن, Amul موفق به فعال سازی مجدد مشخصات خود را. اما حساب پیروان قادر به دیدن تصویر این زمان. Amul خواسته توییتر برای روشن شدن چرا تصویر مسدود شده است. توییتر سعی کردم به لول خوردن از این موضوع ادعا می کنند که حساب غیر فعال شد برای "ایمنی" ، سرخپوستان بودند به ناچار مبهوت در توییتر اقدامات به عنوان بسیاری از آن را در بر داشت تحقیرآمیز است که این شرکت را تنبیه کاربرانی که voice pro-ملی شعار. طنز از این وضعیت این است که در حالی که توییتر ترویج CCP این شرکت ممنوع در چین است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

بالا 5 جالبترین مفهوم فروشگاه از سراسر جهان


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب