تحقیقات در کانادا منجر به پورنوگرافی کودکان بازداشت Wilkes-Barre Township مرد

WILKES-BARRE TWP. — یک مرد از Wilkes-Barre شهرستان دستگیر شد دوشنبه در پورنوگرافی کودکان اتهامات در یک تحقی

توسط NEWSSHANS در 7 مرداد 1399

WILKES-BARRE TWP. — یک مرد از Wilkes-Barre شهرستان دستگیر شد دوشنبه در پورنوگرافی کودکان اتهامات در یک تحقیق که در آغاز در انتاریو و کانادا با توجه به سوابق دادگاه.

مایکل دیل لیون, 53, از نهر درایو گفته بستری troopers با دولت police Computer Crime Lab که او مشاهده پورنوگرافی کودکان برای 15 سال برای ارضاء نفس سوابق دادگاه می گویند.

محققان منجر شد به لیون' اقامت هنگامی که یک شهروند کانادایی در Thunder Bay, Ontario دستگیر شد اتهامات مشابه در ماه ژانویه است.

لیون بود arraigned توسط قاضی منطقه برایان Tupper در کینگستون شهرستان در 20 فقره پورنوگرافی کودکان. او زندانی در Luzerne County, Correctional Facility برای عدم $75,000 وثیقه.

با توجه به شکایت کیفری:

بررسی دستگاه های ضبط در کانادا تحقیقات منجر به اهداف بالقوه در ایالات متحده از جمله یک فرد با کاربر نام "Milkcow."

محققان ترسیم اتصال به اینترنت و "Milkcow" به لیون' اقامت.

یک عامل خاص با وزارت امنیت داخلی ایالات متحده بازدید لیون' اقامت در جولای 23, اما توانست با او تماس بگیرید. یک پیام در سمت چپ بود با مدیر ساختمان.

لیون به نام مامور ویژه و ترتیبات ساخته شده بودند برای دیدار در محل اقامت خود در روز دوشنبه ،

در طول مصاحبه لیون بستری او در بخشی چت با استفاده از "Milkcow" کاربر نام او توضیح داد که صرفا فانتزی شکایت می گوید.

متعدد تصاویری از دختران برهنه شد ذخیره شده بر روی سامسونگ S4, قرص داخل لیون' اقامت با توجه به شکایت.

یک حکم جستجو بعدها اعدام اجازه می دهد محققان به بازرسی دستگاه های الکترونیکی گفته می شود کشف تعداد زیادی از تصاویر پورنوگرافی کودکان.

لیون گفته محققان او را مشاهده پورنوگرافی کودکان یک بار در هر دو هفته به مدت 15 سال و استمناء در حالی که به دنبال در تصاویر. او همچنین ادعا کرد که او تا به گفتگو با افراد دیگر در مورد توهمات مربوط به رابطه جنسی با کودکان شکایت می گوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن