پرسش: پل دانست و از سوء استفاده توسط استرالیا کشیش پدوفیلیا

توسط راد McGUIRK کانبرا استرالیا (AP) — استرالیا کاردینال جورج پل می دانست بدنام کشیش پدوفیلیا شده بود نقل مکا

توسط NEWSSHANS در 18 اردیبهشت 1399

توسط راد McGUIRK

کانبرا استرالیا (AP) — استرالیا کاردینال جورج پل می دانست بدنام کشیش پدوفیلیا شده بود نقل مکان کرد و چند دهه پیش به دلیل او تا به حال مورد آزار جنسی کودکان باید حذف ناپایدار کشیش در یکی دیگر از محله که او نیز مظنون به پدوفیلیا یک دولت پرس و جو به این نتیجه رسیدند.

یک گزارش از پرس و جو در سوء استفاده جنسی از کودکان تا به حال منتشر شده است در سال 2017, اما یافته های مربوط به پاپ فرانسیس' وزیر دارایی سابق شده بود redacted تا پنج شنبه برای جلوگیری از prejudicing داوران در هر آینده تعقیب.

دولت تصمیم به انتشار کامل گزارش پس از دادگاه عالی در ماه گذشته لغو محکومیت در برابر پل اتهام او تعرض دو choirboys در ملبورن کلیسای جامع در اواخر 1990s زمانی که او یک اسقف اعظم.

78 ساله روحانی صرف 13 ماه در زندان قبل از اینکه پاک و ماه گذشته منتشر شد.

پل که در حال حاضر زندگی در سیدنی علمیه بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این تحقیق یافته است.

این درخواست را رد کرد و پل شواهد داده شده توسط لینک ویدئو از رم در سال 2016 است که او را فریب و دروغ توسط کلیسای کاتولیک مقامات در مورد استرالیا بدترین کشیش پدوفیلیا جرالد Ridsdale و آشفته ملبورن کشیش پیتر Searson.

Ridsdale است که در زندان در محکومیت سوء استفاده جنسی پسران بیش از سه دهه است.

85 سال گناه التماس کرد هفته گذشته به سوء استفاده جنسی از چهار پسر با سن 7 تا 16 در 1970s آوردن تعدادی از قربانیان شناخته شده به 69. او شده است در پشت میله های زندان از سال 1994 تبدیل خواهد شد واجد شرایط برای آزادی مشروط در 34 سال حبس در مارس 2022.

وکلای او خواسته اند که یک قاضی به افزایش Ridsdale غیر مشروط دوره زمانی که او محکوم به اعدام در آخرین اعتقادات هفته آینده.

Searson درگذشت در سال 2009 بدون اینکه تفهیم اتهام بیش از اتهامات که او نیز تعرض به کودکان در چند parishes بیش از یک دهه.

پل گفت: این تحقیق که او آگاه از اتهامات که Ridsdale بود پدوفیلیا تا سال 1993.

این درخواست را رد کرد و پل شواهدی وجود دارد که بالار اسقف رونالد Mulkearns تا به حال توضیح داده نشده که Ridsdale حذف شده بود از Mortlake محله در سال 1982 به دلیل او تا به حال مورد آزار جنسی کودکان وجود دارد. پل یکی از اسقف و کشیش مشاوران در آن زمان شناخته شده به عنوان consultors که به طور منظم به ملاقات به بحث در مورد اسقف مهم است.

"کاردینال پل شواهد که" آزار جنسی کودکان ذکر نشده بود' و 'true' دلیل داده نشده پذیرفته نشده است" این گزارش گفت:.

"آن محتمل است ... که اسقف Mulkearns نیست اطلاع کسانی که در این نشست از حداقل شکایت از سوء استفاده جنسی از کودکان شده ساخته شده" به آن اضافه شده است.

این تحقیق همچنین نشان داد که پل بود "تبدیل شده ذهن خود را به احتیاط" از Ridsdale گرفتن پسران در سال 1973 به دلیل "اگر کشیش یک در یک با یک کودک پس از آن می تواند آنها سوء استفاده جنسی از یک کودک و یا حداقل ایجاد شایعات بی اساس در مورد یک چنین چشم انداز."

پل بود ملبورن اسقف کمکی هنگامی که او در دیدار با یک هیات اعزامی از یک مدرسه ابتدایی کاتولیک به بحث در مورد شکایت در مورد Searson آنها پرس و جو به عنوان یک "بی ثبات و آشفته فرد است."

شکایت گنجانده شده است که Searson مورد آزار و اذیت کارکنان و پدر و مادر کشته و شکنجه حیوانات در مقابل کودکان, تهدید کودکان با تپانچه و چاقو نشان داد کودکان یک بدن در یک تابوت و استفاده از توالت کودکان.

پرس و جو پیدا پل باید توصیه اسقف اعظم ملبورن فرانک کمی برای حذف Searson.

"آن وقت بود در اسقف پل به عنوان یک اسقف کمکی با مسئولیت برای رفاه این کودکان در جامعه کاتولیک از منطقه خود به چنین عملی به عنوان او می تواند به مدافع که پدر پیتر Searson تواند برداشته شود و یا به حالت تعلیق و یا حداقل این است که یک تحقیق کامل انجام شود از اتهامات" این گزارش گفت:.

"بر اساس آنچه که شناخته شده بود به اسقف پل در سال 1989 آن را باید شده اند آشکار به او را در زمان. او باید توصیه اسقف اعظم به حذف پدر Searson و او با انجام این کار" به آن اضافه شده است.

تیموتی سبز که شهادت در این تحقیق که به عنوان یک پسر بچه 12 یا 13 گفت: پل در بالارات در سال 1994 که مسیحی برادر ادوارد Dowlan بود "کمی لمس کردن پسران" استقبال از یافته های خود را وکیل ویویان والر گفت.

سبز گفت: پرس و جو که پل بود پاسخ داد: "نمی شود مسخره" و رفت. پل را انکار کند سبز را حساب.

سبز که تحت پیگرد برادران مسیحی سفارش بیش از سوء استفاده Dowlan متعهد تاسف بیشتر انجام نمی دهد به افشای جنایات در زمان والر گفت.

"این کاملا دلخراش که شکایت خود بود نه عمل بر" والر در بیانیه ای گفت. "او نگران است که او انجام داده است و نه به اندازه کافی برای دیگران به همان اندازه دلخراش."

Dowlan محکوم شد در سال 2015 از 16 فقره زشت حمله 11 برابر پسران سبز از جمله در چهار مسیحی برادران مدارس. او محکوم به شش سال و شش ماه در زندان است. والر گفت: سبز تا به حال اجازه داده می شود به نام او منتشر شود با وجود اینکه یک تجاوز جنسی به قربانی.

پل یکی از تعدادی از مقامات ارشد استرالیا کلیسا مقامات انتقاد با پرس و جو خود را بیش از رسیدگی به شکایات مربوط به سوء استفاده و یا اتهامات علیه متعدد کشیش و برادران مسیحی در ملبورن و بالاتر.

به شکست منجر شد و Mulkearns آنها پرس و جو یافت می شود اولویت بندی حفاظت از کلیسا شهرت بیش از رفاه کودکان است. هر دو در حال حاضر مرده است.

کمیسیون سلطنتی به نهادی پاسخ به سوء استفاده جنسی از یافته های مربوط به پل آگاهی از سوء استفاده اتهامات در حالی که یک کشیش در زادگاه خود از بالار و ملبورن اسقف در 1970s و 1980s.

استرالیا طولانی ترین در حال اجرا سلطنتی کمیسیون است که این کشور بالاترین فرم درخواست — تا به حال بررسی شده است از سال 2012 چگونه کلیسای کاتولیک و دیگر موسسات در پاسخ به سوء استفاده جنسی از کودکان در استرالیا با بیش از 90 سال است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب