هند به دنبال به لحاظ اقتصادی تنبیه کردن چین زیر مرز برخورد

اخیر هند و چین مرز مبارزه چپ متعدد سربازان مرده در هر دو طرف. جنگ آغاز شده و پس از چین راه اندازی چادر در منطق

توسط NEWSSHANS در 9 تیر 1399

اخیر هند و چین مرز مبارزه چپ متعدد سربازان مرده در هر دو طرف. جنگ آغاز شده و پس از چین راه اندازی چادر در منطقه ای که در آن ساختار چنین اجازه نداشتند. در حال حاضر هر دو کشور هند و چین باید با بسیج نیروهای خود در مرز. اما هیچ کس در واقع انتظار دارد تمام عیار جنگ بین دو کشور به ویژه پس از COVID-19 همه گیر است wreaked ویران کردن اقتصاد خود است. اما به نظر می رسد درگیری ها به دولت هند متوجه چیزی حیاتی — آن را می توانید در ادامه بسته چینی واردات است.

به این ترتیب کشور به طور فعال به دنبال تنبیه کردن چین از لحاظ اقتصادی با جایگزین کردن محصولات چینی و هندی ساخته شده جایگزین و یا معادل از کشورهای. چندین سازمان تجارت و کسب و کار اعلام کرده اند از جمله طرح های. در طول سال مالی 2019-2020 تقریبا 14 درصد از واردات در هند از چین. در مقابل چین تنها حدود 5.33 درصد از صادرات از هند است. در اینجا سه راه هند است که به دنبال به لحاظ اقتصادی جدا از چین است.

CAIT بان

کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه) اعلام کرده است که آن را بسیج معامله گران در سراسر کشور به تحریم به عنوان بسیاری از کالاهای چینی به عنوان امکان پذیر است و اطمینان حاصل شود که محصولات بومی اولویت داده می شود. این سازمان منتشر شده یک لیست از اقلام در سراسر 500 دسته بندی که در حال حاضر وارداتی از چین اما می تواند به راحتی جایگزین توسط هند ساخته شده کالا. این شامل چیزهایی مانند لوازم آشپزخانه, پوشاک, تزئینی, روشنایی, لوازم الکترونیکی مصرفی, اسباب بازی, ساعتهای, و غیره. CAIT نشان دهنده حدود 70 میلیون معامله گران و 40000 انجمن های صنفی و می خواهد به کاهش واردات چین به ایالات متحده$13.2 میلیارد دلار تا پایان سال آینده است.

(Image: Screenshot / YouTube)

مواردی مثل چنگال که وارداتی از چین می تواند به راحتی جایگزین توسط هند ساخته شده کالا. (تصویر: Screenshot / YouTube)

"هند معامله گران گرفته اند بسیار محکم تعهد و حل و فصل به تدریس چین درس قوی با کاهش واردات چین را ترک خواهد کرد و هیچ سنگ نمیماند که پشت به رسیدن به هدف از یک لاخ کرور [approx. US$13.2 میلیارد] مجموعه توسط CAIT. حتی اگر کسب و کار معامله گران را رنج می برند به عنوان کاملا چند در حال واردات از چین, اما هنوز برای آنها هیچ چیز می آید قبل از منافع ملی و آنها تصمیم گرفته اند برای ایستادن در همبستگی با جنبش" سازمان در بیانیه ای گفت که در گزارش زنده نعناع. اگر این طرح موفق خواهد بود یک ضربه بزرگ به چین است.

برنامه لیست سیاه

به کاهش نفوذ پکن در این کشور سازمان های اطلاعاتی باید پرچم 53 چینی برنامه به عنوان به طور بالقوه خطرناک است. آنها خواسته شهروندان به حذف نرم افزار از گوشی های خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از آنها امن نیست. برنامه یافت شده برای استخراج مقادیر زیادی از داده های خصوصی که ممکن است به دست دولت چین. برخی از برنامه های در لیست شامل زوم Infinite, WeChat, برخورد پادشاهان, UC Browser, و غیره.

India’s intelligence agencies have flagged 53 Chinese apps as potentially dangerous. (Image: flickr / CC0 1.0)

هند سازمان های اطلاعاتی باید پرچم 53 چینی برنامه به عنوان به طور بالقوه خطرناک است. (تصویر: فلیکر / CC0 1.0)

API استقلال

هند واردات تقریبا 70 درصد از مواد فعال دارویی (APIs) از چین است. رابط های برنامه کاربردی هستند که مواد اولیه مورد نیاز برای تولید مواد مخدر. داروسازی غول از هند بر این باورند که این زمان مناسب است را کاهش دهد این کشور چینی API وابستگی. راه حل این است که نه در کوتاه مدت حل کنند. آن است که یک برنامه بلند مدت است که اگر به درستی اجرا شود می تواند در بازار هند تبدیل به رقابتی و افزایش این کشور API و همچنین مواد مخدر صادرات است.

هند دولت اعلام کرده است برنامه ای برای توسعه سه مگا عمده مواد مخدر در پارک ها در کشور است. دولت مرکزی ارائه کمک مالی به کشورهای علاقه مند در مسکن, دارو پارک. علاوه بر این تولید کنندگان مهم مواد مخدر هستند که با ارائه مشوق های مالی. در حال حاضر واردات هند در حدود US$3.5 میلیارد دلار از رابط های برنامه کاربردی هر سال از چین است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

تایوان وعده کمک های انسان دوستانه برای فرار Hongkongers


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب