در مسابقه برای گردشگری یونان بازگشایی کافه جزیره کشتی

توسط DEREK GATOPOULOS آتن یونان (AP) — یونان دوباره راه اندازی خدمات کشتی به طور منظم به آن جزایر سه شنبه ها و

توسط NEWSSHANS در 5 خرداد 1399

توسط DEREK GATOPOULOS

آتن یونان (AP) — یونان دوباره راه اندازی خدمات کشتی به طور منظم به آن جزایر سه شنبه ها و کافه ها و رستوران ها نیز به عقب باز برای کسب و کار به عنوان کشور تسریع تلاش ها برای نجات گردشگری آن فصل است.

سفر به جزایر شده بود به طور کلی خارج از محدوده پس از یک مستند تحمیل شد در اواخر ماه مارس به توقف گسترش coronavirus تنها با تامین کنندگان کالا و اقامت دائم اجازه دسترسی.

اما این کشور کم عفونت رای در COVID-19 همه گیر باعث شد که دولت شروع فصل تعطیلات سه هفته زودتر از انتظار ژوئن 15 تاریخ به عنوان دیگر کشورهای مدیترانه ای — از جمله ایتالیا و اسپانیا و ترکیه — در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگبارتر شیوع است.

در Bairaktaris رستوران مرکزی Mesi مربع در آتن پیشخدمت و کارکنان پوشیدن بنفش ماسک صورت و برخی با پلاستیک پشت بام ها را قطعه قطعه گوشت از گردان gyros کوره مرتب گل به طور گسترده ای فاصله جداول و منتظر برای مشتریان باقی مانده محتاط دوشنبه.

Spiros Bairaktaris های فراوان صاحب حمل در یک خانواده کسب و کار در حال اجرا برای 140 سال است و قاب عکس بر روی دیوار خود را نشسته در کنار سوپر Naomi Campbell, خواننده سزاریا اوورا و دیگر گذشته افراد مشهور مشتریان. او می گوید که خوش بینانه در مورد فصل با وجود شروع کند.

"این هرگز اتفاق افتاده است," او گفت: AP. "ما به طور معمول 100 در داخل منطقه در حال حاضر آن را فقط 30. ... وجود خواهد داشت نه هر bouzouki موسیقی و یا رقص تا زمانی که ما همه روشن از پزشکان.

"اما من فکر می کنم مردم از سراسر اروپا در اینجا خواهد آمد چرا که ما یک کم تلفات خدا را شکر."

یونان تا به حال تقریبا از 2900 عفونت و 171 مرگ و میر ناشی از ویروس است. ایتالیا دیده است حدود 33,000 coronavirus بیماران مرگ, اسپانیا تا به حال نزدیک به 29,000 مرده و ترکیه تا به حال 4,340 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اجتماعی فاصله مقررات و مسافر محدود شده اند اعمال شده بر روی کشتی و در رستوران ها به دفع عفونت های جدید.

دولت-اجرای خدمات بهداشت و درمان برای مبارزه با کروناویروس در حال گسترش به سلیمان با واحد مراقبت های ویژه قرار می گیرد در پنج سلیمان: لزبوس Samos رودز Zakynthos و کورفو همراه با موجود ICU امکانات در جزیره کرت.

گردشگری یک بخش حیاتی از اقتصاد یونان به طور مستقیم کمک بیش از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی این کشور به یونان در تلاش برای ظهور از سال از بحران مالی است. بیش از 34 میلیون بازدید کننده در سفر به یونان در سال گذشته صرف 18.2 میلیارد یورو ($19.5 میلیارد دلار) با توجه به دولت داده است.

با در نظر آکروپلیس و خالی سالن صندلی آن معمولا سخت برای کافه را برانگیخت به پیدا کردن یک نقطه در کایاک اما ظهر جمعه آن را هنوز هم تا حد زیادی خالی است.

"هشتاد درصد از کسب و کار ما از گردشگری و مردم در یونان محتاط هستند و آنها ترس آنها از دست دادن کار خود را" صاحب لیزا Meneretzi گفت. "من شده است در حال اجرا در کافه 30 سال و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. اما من به دنیا خوش بنابراین ما می توانید ببینید که چگونه همه چیز."

___

Petros Giannakouris و Iliana میر کمک کرده است.

___

دنبال Gatopoulos در http://www.twitter.com/dgatopoulos

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب