در شکل گیری سیاره را محل سکونت

ستاره شناسان با استفاده از ناسا تلسکوپ فضایی هابل در حال پیدا کردن که سیارات به سختی زمان تشکیل در خشن و جست و

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

ستاره شناسان با استفاده از ناسا تلسکوپ فضایی هابل در حال پیدا کردن که سیارات به سختی زمان تشکیل در خشن و جست و خیز منطقه مرکزی عظیم شلوغ خوشه ستاره ای Westerlund 2. در واقع از 20 ، 000 سال نوری دور Westerlund 2 منحصر به فرد آزمایشگاه برای مطالعه ستارگان مراحل تکاملی به دلیل آن است که نسبتا نزدیک کاملا جوان و شامل یک مجموعه بزرگ از ستارگان جمعیت.

3-سال هابل مطالعه از ستاره در Westerlund 2 نشان داد که آنرا به سیاره تشکیل دیسک به دور ستاره در نزدیکی خوشه مرکز در حال مرموزی عاری از متراکم ابرهای گرد و غبار که در چند میلیون سال می تواند تبدیل به سیارات. اما مشاهدات نشان می دهد که ستاره ها در خوشه را به حاشیه را بسیار زیاد سیاره تشکیل ابرها گرد و غبار تعبیه شده در دیسک خود را. محققان فکر می کنم سیستم خورشیدی ما به دنبال این دستور غذا را هنگامی که آن را تشکیل 4.6 میلیارد سال پیش.

The brilliant tapestry of young stars flaring to life resembles a glittering fireworks display in this Hubble Space Telescope image. The sparkling centerpiece of this fireworks show is a giant cluster of thousands of stars called Westerlund 2. The cluster resides in a raucous stellar breeding ground known as Gum 29, located 20,000 light-years away from Earth in the constellation Carina. Hubble's Wide Field Camera 3 pierced through the dusty veil shrouding the stellar nursery in near-infrared light, giving astronomers a clear view of the nebula and the dense concentration of stars in the central cluster. The cluster measures between six light-years and 13 light-years across. (Image: NASA, ESA, the Hubble Heritage Team (STScI/AURA), A. Nota (ESA/STScI) and the Westerlund 2 Science Team)

درخشان ملیله ستاره جوان خیره کننده به زندگی شبیه یک پر زرق و نمایش آتش بازی در این تلسکوپ فضایی هابل تصویر. درخشان محور این آتش بازی نشان می دهد که یک غول خوشه ای از هزاران ستاره به نام Westerlund 2. خوشه ساکن در خشن ستارگان زمین پرورش شناخته شده به عنوان آدامس 29 واقع از 20 ، 000 سال نوری از زمین در صورت فلکی کارینا. هابل Wide Field Camera 3 پر سر و صدا از طریق گرد و خاکی حجاب عایقی مهد کودک ستارگان در نزدیک به نور مادون قرمز به ستاره شناسان یک دید واضح و روشنی از سحابی و غلظت انبوه ستارگان در خوشه مرکزی. خوشه اقدامات بین 6 نور-سال و 13 سال نوری در سراسر.
(تصویر: NASA, ESA, the Hubble Heritage Team (STScI / AURA), A., Nota (ESA / STScI) و Westerlund 2 تیم علمی)

پس چرا برخی از ستاره ها در Westerlund 2 هم مشکل تشکیل سیارات در حالی که دیگران ندارند ؟ به نظر می رسد که شکل گیری سیاره بستگی به محل سکونت ، عظیم ترین و درخشان ترین ستاره ها در خوشه های متراکم در هسته است که تایید شده توسط مشاهدات از ستاره ای دیگر-تشکیل مناطق. خوشه های مرکز شامل حداقل 30 ستاره عظیم برخی از وزن تا 80 برابر جرم خورشید است. خود را تاول اشعه ماوراء بنفش و طوفان مانند بادها ذرات blowtorch دیسک در سراسر کشور همسایه پایین تر-جرم ستاره های پراکنده غول گرد و غبار ابرها. النا Sabbi از موسسه علوم تلسکوپ فضایی در بالتیمور و محقق سرب از هابل مطالعه توضیح داد:

این مشاهدات هابل نشان دهنده این اولین بار است که ستاره شناسان تجزیه و تحلیل بسیار متراکم خوشه ستاره ای به مطالعه آن محیط مساعد برای شکل گیری سیاره. دانشمندان با این حال هنوز هم بحث که آیا حجیم ستاره ها متولد می شوند در مرکز و یا اینکه آیا آنها مهاجرت وجود دارد. Westerlund 2 در حال حاضر گسترده ستاره ها در هسته خود, حتی اگر آن است که نسبتا جوان 2-میلیون-سال-سیستم های قدیمی است. با استفاده از هابل Wide Field Camera 3, محققان دریافتند که نزدیک به 5000 ستاره در Westerlund 2 با توده های بین 0.1 تا 5 برابر خورشید جرم 1,500 از آنها را نشان می دهد نوسانات نور خود را به عنوان ستاره accrete مواد از دیسک خود را.

در حال چرخش مواد clumped داخل دیسک را به طور موقت مسدود برخی از starlight باعث روشنایی نوسانات. اما هابل شناسایی امضای چنین مدار مواد تنها در اطراف ستاره در خارج از خوشه بسته بندی شده منطقه مرکزی. تلسکوپ شاهد بزرگ قطره در روشنایی به اندازه 10 تا 20 روز در حدود 5 درصد از ستاره ها قبل از آنها به حالت عادی بازگشت روشنایی. آنها تشخیص نیست این افت در روشنایی در ستاره ساکن در عرض چهار سال نوری از مرکز. این نوسانات می تواند ناشی از توده بزرگ گرد و غبار در حال عبور از مقابل ستاره. این توده می تواند در یک دیسک کج نزدیک به لبه برای مشاهده از زمین Sabbi توضیح داد:

با تشکر از هابل ستاره شناسان در حال حاضر می توانید ببینید که چگونه ستاره accreting در محیط های که مانند جهان اولیه که در آن خوشه بودند توسط هیولا ستاره. تا کنون بهترین و شناخته شده در نزدیکی ستارگان محیط زیست است که شامل ستاره عظیم است starbirth منطقه در Orion Nebula. اما Westerlund 2 یک هدف غنی تر از آن بزرگتر ستارگان جمعیت Sabbi گفت:

این خوشه خواهد بود عالی آزمایشگاهی برای پیگیری مشاهدات با ناسا آینده جیمز وب تلسکوپ فضایی مادون قرمز رصد کرد. هابل کمک کرده است تا ستاره شناسان شناسایی ستاره ها که ممکن است سیاره ای سازه های. با Webb, محققان می توانید مطالعه که دیسک در اطراف ستاره نیست accreting مواد و که دیسک هنوز هم مواد است که می تواند ساخت تا به سیارات. این اطلاعات در 1,500 ستاره اجازه خواهد داد که ستاره شناسان برای نقشه راه در چگونه سیستم های ستاره ای رشد و تکامل است. روزنامه همچنین می توانید مطالعه شیمی از دیسک های مختلف تکاملی مراحل و تماشا کنید که چگونه آنها را تغییر دهید و به کمک ستاره شناسان تعیین تاثیر محیط نقش خود را در تکامل است.

ناسا Nancy Grace روم تلسکوپ فضایی یکی دیگر از برنامه ریزی مادون قرمز, رصدخانه قادر خواهد بود به انجام Sabbi مطالعه در یک مقدار بزرگتر منطقه است. Westerlund 2 فقط یک تکه کوچک از یک بسیار زیاد ستاره-تشکیل منطقه است. این گسترده مناطق شامل خوشه های ستاره ها با سنین مختلف و تراکم های مختلف. ستاره شناسان می تواند با استفاده از روم تلسکوپ فضایی مشاهدات برای شروع به ساخت تا آمار چگونه به یک ستاره از ویژگی های مانند جرم آن و یا خروج تاثیر خود را تکامل یا طبیعت از ستاره ها که به صورت نزدیک است. این مشاهدات همچنین می تواند ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه سیارات فرم در محیط های سخت.

Sabbi تیم نتایج به نظر می رسد در این مجله اختر فیزیک.

ارائه شده توسط: Claire Andreoli, NASA Goddard Space Flight Center [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

فریب از Infinite به, جهانی, جوان, نگرانی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب