در مبارزه با بیش برزیل رهبر ویروس, تست, بحران بافندگی

توسط دایان JEANTET ریو دو ژانیرو (AP) — رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro می گوید او دو بار آزمایش منفی برای cor

توسط NEWSSHANS در 15 اردیبهشت 1399

توسط دایان JEANTET

ریو دو ژانیرو (AP) — رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro می گوید او دو بار آزمایش منفی برای coronavirus اما بسیاری از جمله یک قاضی فدرال دهند و او به اشتراک گذاری نتایج واقعی. هنوز هم رهبر خودداری کرده است.

سورئال بن بست آخرین سریع در یک نبرد گسترده تر بین یک رئیس جمهور که بارها آزمایش محدودیت های قدرت و نهادهای دموکراتیک. نگرانی وجود دارد که به عنوان Bolsonaro را هل می تواند جرقه یک بحران قانون اساسی.

Bolsonaro همواره به عنوان coronavirus همه گیر است و به شدت با انتقاد از تلاشهای فرمانداران و شهرداران برای تحمیل اقدامات لازم برای کنترل این ویروس گسترش به جای دفاع برای بسیاری از افراد به بازگشت به کار.

اما دادگاه بارها و بارها محدود او در این موضوع و دیگران: آنها حکم داد که فرمانداران و شهرداران باید از این قدرت برای تعیین shutdown اقدامات لغو فرمان رئيس جمهور اجازه می دهد مذهبی تجمعات در حال تلاش برای به زور انتشار خود را COVID-19 نتایج آزمون به قرار دادن به بقیه حدس و گمان ممکن است او دروغ گفته و به تازگی زده خود را انتخاب کنید برای پلیس فدرال مدیر.

Bolsonaro حامیان را محکوم کرد, تصمیم گیری به عنوان بخشی از یک توطئه برای از خط خارج شدن خود در انتخابات ریاست جمهوری و رئیس جمهور خود می گوید: او قربانی دخالت توسط obstructionist قضات است.

"به اندازه کافی با دخالت. ما در حال رفتن به اجازه می دهد هر بیشتر دخالت!" Bolsonaro گفت: در روز یکشنبه. "صبر و شکیبایی اجرا شده است. ما در حال رفتن به برزیل رو به جلو است."

تحلیلگران می گویند این تصمیم دادگاه اعمال محدودیت بر مردمی که تست دموکراتیک guardrails را نشان داده است و او از ترس خود را به جنگ حقوقی به خیابان که او ناراضی است با دادگاه است.

Bolsonaro و پایگاه خود بارها مورد دادگاه زمانی که آنها در حد قدرت خود را. آنها را تقبیح کرده اند برای مثال عدالت را تصمیم اخیر برای جلوگیری از نامزدی جدید رئیس پلیس فدرال دیده می شود توسط بسیاری به عنوان بیش از حد نزدیک به Bolsonaro خانواده است.

حتی برخی از منتقدان از جمله رئیس جمهور سابق Luiz Inácio Lula da Silva, باور, دیوان عالی کشور تجاوز در آن به عنوان مثال.

بالاترین دادگاه نیز تایید شده باز از رسیدگی به اینکه آیا انتصاب تشکیل غیر قانونی دخالت های سیاسی است.

مبارزه خود را بیش از coronavirus نتایج آزمون تولید کرده است به خصوص در فصل غیر معمول. نگرانی در مورد Bolsonaro سلامت آغاز شد و در ماه مارس زمانی که رئیس جمهور در بازگشت از آمریکا و رسانه های محلی گزارش شده در این هفته است که به دنبال آن است که بیش از ده نفر از اعضای هیئت خود را آزمایش مثبت برای coronavirus.

اولیه گزارش های تایید نشده حاکی از Bolsonaro تا به حال آزمایش مثبت خود را, اما پس از آن او اعلام کرد در رسانه های اجتماعی نتایج خود را به عقب آمده بود منفی است. او حاضر به تولید واقعی سند با استناد به پزشکی و حفظ حریم خصوصی.

هفته گذشته یک قاضی فدرال در سن پائولو دستور Bolsonaro به ارائه نتایج در پاسخ به یک درخواست از O Estado de S. Pãulo روزنامه. Bolsonaro دادستان کل به جای ارسال خلاصه ای از نتایج این دفتر در بیانیه ای گفت. قاضی دوباره اصرار بر نتایج واقعی و جداگانه قاضی در روز شنبه به Bolsonaro تیم پنج روز به پیروی.

Bolsonaro نیز بیشتر گل آلود آب شده است. پس از دعاوی او هفته گذشته گفت او "شاید" قرارداد این ویروس بدون دانستن آن.

در حالی که همه Bolsonaro نگه داشته است ظاهر می شود در مکان عمومی, بدون ماسک پرداختن به جمعیت و تکان دادن به خوبی wishers " دست در یک مناسبت پس از پاک کردن بینی خود را.

Bolsonaro حمایت در میان هسته پایه به مدت طولانی به نظر می رسید نزدیک به ایثار. در حالی که یک نتیجه مثبت ممکن است چالش نیست که این امر به احتمال زیاد ساییده شدن پشتیبانی از میانه – بخشی از افرادی که مرگ سخت است اما به اعتقاد او سیاست های معقول هستند گفت: Lucas de Aragão, شریک در برازیلیا مبتنی بر مشاوره Arko مشاوره.

"این همه ایجاد یک محیط نهادی بحران" گفت: کارلوس Melo, یک استاد علوم سیاسی در Insper دانشگاه در São Paulo است. "بحران قانون اساسی پیچیده هستند چرا که زمانی که نهادهای دیگر حل و فصل مجادلات و درگیری پس از آن که می کند ؟ استفاده از زور استفاده جنسی کند؟"

به عنوان بحران سیاسی و اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر اقتصاد ایران در برزیل, Bolsonaro ممکن است سعی کنید بیشتر به بی اعتبار ساختن نهادهای دموکراتیک به دنبال کسی برای سرزنش به آب و طوفان تحلیلگران گفت.

"این است که چرا او هجوم فرمانداران و قوه قضائیه گفت:" ده Aragão. "این Bolsonaro دولت و تاثیر گذار ترین طرفداران همیشه به دنبال یک دشمن مشترک زیرا این کار باعث ایجاد یک حس اجتماعی در میان هواداران."

برخی از که می توانید در حال حاضر دیده می شود اتفاق می افتند. بیش از آخر هفته Bolsonaro هسته پایه ساخته شده هشتگ #CoupFromTheSupremeCourt روند در توییتر در برزیل. در ضمن در پایتخت از برازیلیا روز یکشنبه معترضان فریاد شعارهایی مانند: "مراقب باشید قضات جامه خود را به نوبه خود به دستبند."

"ما می خواهیم رئیس جمهور ما قادر به حکومت" بیا Kicis یک نماینده مجلس که به نظر می رسد در کنار Bolsonaro روز یکشنبه گفت: در یک پخش زنده رئيس جمهور در Facebook صفحه. "مردم ما در حال رفتن به اجازه (دیوان عالی کشور) قضات با سکته مغزی از قلم, جلوگیری از رئيس جمهور ما از حاکم!"

کارشناسان گفت: رئیس جمهور در حال بازی یک بازی خطرناک با در نظر گرفتن حقوقی خود را در میدان جنگ به خیابان ها. "چرا درخواست تجدید نظر ؟ چرا رفتن به خیابان ها پرسید:" Melo. "این است که پوپولیسم. آن را درک نمی روند تجدید نظر در قانون اساسی در کشور است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن