در زمان COVID-19, 'Obamacare" هنوز بخشی از عمل

توسط RICARDO آلونسو-ZALDIVAR واشنگتن (AP) — COVID-19 می توانست مهر یک فرد "است uninsurable" اگر نه برای . ممنو

توسط NEWSSHANS در 14 اردیبهشت 1399

توسط RICARDO آلونسو-ZALDIVAR

واشنگتن (AP) — COVID-19 می توانست مهر یک فرد "است uninsurable" اگر نه برای . ممنوعیت شرکت های بیمه با استفاده از به انکار پوشش یک بخش کلیدی از اوباما-عصر قانون که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز به دنبال سرنگونی.

بدون قانون افرادی که از بهبود و تلاش برای خرید بیمه بهداشت فردی سیاست می تواند تبدیل شارژ, حق بیمه بالاتر و یا پیگیری مراقبت محروم از پوشش. کسانی که در نظر گرفته به دلیل آسیب پذیر از شرایط مانند مشکلات تنفسی و یا در مراحل اولیه دیابت را اجرا کنید به یک دیوار از بیمه گر ظن.

در عین حال به عنوان مدافعان ACA ارسال نوشته استدلال به دیوان عالی کشور هفته آینده برای مقابله با شبه به وجود آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان مصمم است که رئیس جمهور سابق باراک اوباما بهداشت قانون شناخته شده به عنوان "Obamacare" باید برود.

"جهانی همه گیر تغییر نمی کند آنچه آمریکایی ها می دانند که: Obamacare شده است غیر قانونی شکست و بیشتر نشان می دهد نیاز به تمرکز بر مراقبت از بیمار" سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت.

دیری اظهار داشت که قانون محدودیت بیمار انتخاب کرده و حق بیمه است که بیش از حد گران قیمت و محدود بیماران با شرایط پر خطر از رفتن به پزشکان و بیمارستان ها به آنها نیاز است. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او را محافظت از افراد با شرایط موجود به عنوان دیگر جمهوری خواهان اما او نمی املای یک طرح.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه در رقابت مسابقات این سقوط در حال شدت دستپاچه شده توسط چشم انداز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وکلا درخواست دیوان عالی کشور در طول شیوع کروناویروس به بازی شیر یا خط کردن یک قانون فراهم می کند که پوشش به حداقل 20 میلیون آمریکایی.

"این ACA باقی مانده قانون زمین است و وزارت دادگستری را موظف به دفاع از آن گفت:" سناتور. سوزان کالینز R-مین است. "است که به ویژه در جریان بحران بهداشت عمومی در کشور ما با آن مواجه است با توجه به COVID-19."

او در میان کسانی که اصرار دولت به خلاص شدن از شر قانون اما به جای آن را استفاده گسترده تر از آن برای پوشش بیمه مردم در طول بیماری همه گیر. کالینز در نظر گرفته شده است در میان بیشتر در معرض خطر امتیازهای عنوان جمهوری خواهان سعی کنید به نگه داشتن خود را اکثریت سنا.

این معلوم نیست که آیا دیوان عالی کشور را بشنود شفاهی قبل از انتخابات ماه نوامبر. یک گروه GOP-led متحده معتقد است که چون کنگره لغو ACA مالیاتی مجازات, قانون نیاز برای افراد برای انجام بیمه درمانی خلاف قانون اساسی است. اگر دستور بیمه خلاف قانون اساسی است خود استدلال می رود و سپس بقیه قانون باید سقوط مانند یک خانه از کارت.

دولت موافق است اما همچنین پیشنهاد کرد که فدرال قضات می تواند تصمیم به نگه داشتن برخی از بخش هایی از قانون است. دیوان عالی کشور در زمان مورد پس از یک دادگاه تجدید نظر فدرال در نیواورلئان گفت: ACA بیمه دستور خلاف قانون اساسی است اما حکومت نه در بقیه از قانون است.

از نزدیک به 12 میلیون نفر به 35 میلیون می تواند از دست دادن محل کار خود را تحت پوشش با توجه به اخراج در coronavirus shutdown, با توجه به برآورد توسط شرکت مشاوره مدیریت سلامت همکاران. آنها گزینه های بیشتر به دلیل اوباما-عصر قانون.

آنها حق دارند به ویژه ثبت نام فرصت را برای پوشش از طریق HealthCare.gov و یا دولت خود را در بازار بیمه و ممکن است واجد شرایط برای کمک های مالی با بیمه و هزینه های دیگر. آنها نمی توانند خواسته می شود در مورد مشکلات سلامتی. در آمده است که گسترش مدیکید برخی ممکن است واجد شرایط برای این برنامه معمولا در کم و یا هیچ هزینه.

قبل از این قانون افرادی که شغل خود را از دست و می خواستم به نگه داشتن کارفرمای خود بیمه می تواند انجام این کار تحت یک قانون شناخته شده به عنوان کبرا. آن را هنوز هم در کتاب اما نیاز به آنها را به پرداخت کامل حق بیمه به علاوه هزینه های اداری. که اغلب هزینه سنگین است.

کارن Pollitz از حزبی قیصر بنیاد خانواده گفت: افرادی که به دنبال یک فرد سیاست بیمه بهداشت و درمان "شده اند که بسیار در معرض خطر در امروز همه گیر" شد و آن را برای سلامت قانون است.

"شرایط مرتبط با پیچیده تر مورد COVID-19 خواهد شده اند به خصوص رادیواکتیو," او گفت:.

برای جمهوری خواهان در دیوان عالی کشور مورد "را به نهایی در 'مراقب باشید شما نمی توانید آنچه شما می خواهید برای' " گفت: بهداشت و درمان صنعت مشاور رابرت Laszewski.

بخشی از دلیل تهمت موفق به لغو و جایگزین قانون در سال 2017 شد که جمهوری خواهان ندارد طرح آنها می تواند توافق بر او گفت.

"قبل از COVID اگر آنها برنده کت و شلوار و سپس چه ؟" خواسته Laszewski. "و در حال حاضر با COVID ... در صورت پزشکی عمده بحران و افسردگی-سطح بیکاری و مردم از دست دادن سلامت خود را بیمه کنید ؟ اوه!"

هفته گذشته ایالات متحده در اتاق بازرگانی و برخی از 30 گروه سلامت نام در کنگره برای کمک به حفظ پوشش بیمه درمانی در طول اقتصادی shutdown ناشی از این بیماری همه گیر. آنها خواستار یک رویکرد گسترده است که شامل یارانه برای کبرا باز کردن ACA به مردم بیشتر و اجازه می دهد کسانی که با مالیات پناه حساب های بهداشتی برای استفاده از آن پول برای حق بیمه.

اما کاخ سفید این است که مقاومت در برابر هر چیزی که شامل "Obamacare." به جای آن دولت است با استفاده از یک سیستم بهداشت و درمان صندوق امداد ایجاد شده توسط کنگره برای بازپرداخت بیمارستان برای درمان بیماران ایجاد با COVID-19.

که "راه کمتر از حد" گفت: Richard Pollack, رئيس جمهور از انجمن بیمارستان های آمریکا. "آنچه ما باید انجام دهید این است که ارائه پوشش در راه جامع تر برای مردم است."

___

آسوشیتد پرس نویسنده Mark Sherman کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن