Ikigai: یک مفهوم به منظور افزایش کار و زندگی و حس ارزش

همه پتانسیل برای زندگی جادویی و هدفمند زندگی است. اما مواقعی وجود دارد که شما ممکن است احساس کنید که شما از دس

توسط NEWSSHANS در 11 تیر 1399

همه پتانسیل برای زندگی جادویی و هدفمند زندگی است. اما مواقعی وجود دارد که شما ممکن است احساس کنید که شما از دست داده اند و خود را "جرقه." چگونه می توانم به شما دست آوردن مجدد انرژی است که منجر به موفقیت و شادی ؟ خوب ژاپنی باستان ابداع فرمول مناسب است که می تواند کمک به هر کسی متوجه خود ikigaiیا "دلیل بودن است."

ژاپنی ها به خوبی شناخته شده برای طول عمر خود را. شاید به این دلیل که آنها قادر به استخراج یک فرمول پیروی از الگوهای موجود در طبیعت ؟ برای پیدا کردن خود را ikigaiشما نیاز به نگاه در قلب و ذهن خود را و از خود بپرسید برخی از سوالات کلیدی.

چهار هسته سوالات

برای باز کردن قفل خود را ikigaiشما نیاز به در تماس گرفتن با شور و شوق خود را با پرسیدن: "چه کنم؟" کشف شغل خود در زندگی با پرسیدن: "چه خوب هستم؟" پیدا کردن حرفه ای خود را با پرسیدن: "چه چیزی می تواند به من پرداخت می شود؟" و شناسایی ماموریت خود را با پرسیدن: "آیا جهان نیاز دارید؟"

(Image: Screenshot / YouTube)

از خودتان بپرسید چهار هسته سوالات خود را باز کند ikigai. (تصویر: Screenshot / YouTube)

Ikigai است که خود را در چهار مؤلفههای اساسی زندگی — شور حرفه, و حرفه, و ماموریت — همه را تامین کند. Ikigai تنها کامل اگر هدف این است که خدمات به جامعه است. در حال حاضر شما ممکن است شروع به کار بر روی سوالات خود را و ببینید که چگونه آنها مناسب در ikigai را اساسی قطعات.

این می تواند اتفاق می افتد که سه تن از این معیار با هم همپوشانی دارند. مثلا شور و شوق خود را (از آنچه شما خوب هستند در به علاوه آنچه به شما عشق) و ماموریت خود را (آنچه را که دوست دارید به علاوه آنچه جهان نیاز دارد). سپس شما باید "لذت و فراوانی اما هیچ ثروت است." Ikigai است که هر چهار معیار راضی هستند.

پنج ستون

آن را بسیار آسان تر به احساس ikigai هنگامی که شما در حال اجتماعی متصل می شوند. کن مگی عصب شناسی و نویسنده از بیداری خود را Ikigaiتوصیه شما را به تمرکز بر روی آنچه که او برچسب پنج رکن است که عبارتند از: کوچک شروع پذیرش خودتان ارتباط با جهان اطراف شما به دنبال شادی های کوچک و بودن در اینجا و در حال حاضر.

نگه داشتن این پنج امتیاز در ذهن پس از بیدار شدن و در طول چند ساعت از روز برای کمک به آشنا کردن مغز خود را با این نوع طرز فکر.

پیدا کردن خود را ikigai

در حالی که keeping پنج ستون در ذهن را 10 دقیقه به خودتان بپرسید چهار هسته سوالات. توان واقعی خود را و ببینید چه چیزی می آید تا. وقت خود را برای اندیشیدن به این پرسش ها و پاسخ های خود را به آنها. شما می توانید آنها را در یک مجله فقط برای دیدن چگونه پاسخ خود را در طول زمان تغییر. بیش از آنها را پس از یک ماه و یا حتی در طول این دوره از یک سال است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

ارسال پاسخ به چهار پرسش اصلی در یک مجله به ببینید که چگونه آنها در طول زمان تغییر. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

خود را منحصر به فرد در مسیر زندگی و ماموریت خود را ikigai. این نشان بسیار زیبا را در این نقل قول شکسپیر:

وجود جزر و مد در این امور از مردان است.
که گرفته شده در سیل منجر به ثروت;
حذف تمام سفر از خود زندگی
موظف است در shallows و در بدبختی.
در چنین کامل دریا هستند و ما در حال حاضر شناور
و ما باید در این زمان هنگامی که آن را در خدمت
و یا از دست دادن ما سرمایه گذاری.

کلید برای باز کردن قفل شخصی خود را ikigai و آشکار خود پتانسیل جادویی!

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

جلوگیری از نشستن شروع چمباتمه


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de