اشتعال درونی خود را آتش: ویم هف روش

برای میلیون راهبان شده اند مراقبه در غارهای سرد و بی ثمر هیمالیا. شاگردان تدریس طبیعت فوقالعاده توانایی های ذا

توسط NEWSSHANS در 22 تیر 1399

برای میلیون راهبان شده اند مراقبه در غارهای سرد و بی ثمر هیمالیا. شاگردان تدریس طبیعت فوقالعاده توانایی های ذاتی در بدن انسان (چه هندی یوگی تماس siddhis) و نحوه کار با آنها. مرتاضان کاملا جدا از جهان مدرن ظاهرا دارای قدرت سرپیچی از شرایط آب و هوایی شدید و کنترل درجه حرارت بدن خود را. اما مردم عادی نیز می توانند یاد بگیرند که چگونه برای دسترسی به قدرت های درونی خود را از طریق مدیتیشن است.

این ویم هف روش

ویم هف یک ورزشکار شدید در هلند است. او توسعه یک روش برای کنترل درجه حرارت بدن. هف ادعا میکند که سیستم ریشه در شرق یوگایی سنت پرانایاما یا کنترل نفس. این ویم هف روش با استفاده از مدیتیشن و تنفس برای دسترسی به یک "درون آتش" قادر می سازد در نتیجه بدن به مقاومت در برابر سرمای شدید. به طور سنتی در آن طول می کشد سال یا حتی چند دهه به استاد اما Hof می گوید روش خود را اجازه می دهد تا مردم برای به دست آوردن منافع در چند ساعت. حتی در sub-zero شرایط آن را ممکن است برای veteran مراقبه به منظور بالا بردن دمای بدن خود را با چند درجه است.

ویم هف نیز شناخته شده به عنوان "یخ فروش" برای توانایی خود را به مقاومت در برابر بسیار خصمانه شرایط. او شنا در زیر یخ برای 190 فوت (60 متر). در کوتاه شلوار با کفش, Hof زد ماراتن در بالای دایره قطب شمال و فرار یکی دیگر از ماراتن کامل در بیابان نامیب بدون آب. حفظ دمای ثابت شد اسکن شده در حالی که بسته بندی شده در یخ برای بیش از یک ساعت.

Becoming The Iceman is a book written by Wim Hof. (Image: Wikimedia / CC0 1.0)

'تبدیل شدن به یخ فروش یک کتاب نوشته شده توسط ویم Hof. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

Hof می دهد تمام اعتبار به تکنیک های تنفس او آموخته است که در سن مناقصه از 10. "12 من واقعا به بودایی و هندو مقدس," او گفت:. "من به عنوان خوانده شده سانسکریت و توضیح یوگا از من گرفت و از آن است: یوگا خاموش کردن تغییرات از ذهن است. اگر ما قادر به کنترل ذهن و روح می تواند تکامل و گسترش است." مطالعات اخیر نیز نشان می دهد که مؤثر در درجه حرارت بدن دست یافتنی است با مقدار کمتر آموزش از قبلا اعتقاد بر این بود.

سرد است دوست شما

"ذهن تحت کنترل خود را بهترین دوست; ذهن سرگردان در مورد این است که خود را بدترین دشمن" با توجه به Bhagavad Gita. ویم Hof به نقطه عطف خود تسلط هنگامی که او قادر به کنترل سیستم عصبی است. از سیستم های مستقل از بدن قبلا اعتقاد بر این بود مستقل از فرد را کنترل کند.

بعلاوه هف ادعای به دست گرفتن کنترل سیستم ایمنی بدن خود را. این بررسی در سال 2011 زمانی که محققان در دانشگاه Radboud تزریق بدن خود را با (آنفولانزا) باکتری ها در طول یک جلسه مراقبه. تعجب همگان هف باقی مانده عاری از بیماری و نشان نداد علائم.

Wim Hof Climbing Kilimanjaro. (Image: YouTube/Screenshot)

ویم هف صعود به قله کلیمانجارو. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

روش

اگر شما رنج می برند از نیش زمستان سرد Iceman نشان می دهد که شما آتش داخلی کوره و ساخت تا حرارت بدن. در زیر آورده شده است یکی از هف را تکنیک های تنفس برای مبتدیان. آیا این کار را در یک شدید محیط زیست است که نیاز به تمرکز بر روی کار در دست.

  • یک نفس عمیق بکشید. آیا فشار در هنگام بازدم; فقط به طور طبیعی اجازه دهید آن را برو. نگاهی به 10 تنفس در پی.
  • دم در کمی عمیق تر با هر نفس.
  • پس از 10 نفس را یک نفس عمیق بکشید. آن را نگه دارید در.
  • استفاده از عضلات قفسه سینه پشت و شانه ها به هوا را داخل ریه های خود را محکم در آغوش بگیرید. شما ممکن است متوجه یک گرم لرزش در داخل قفسه سینه. در حالی که نگه داشتن نفس شما در واقع تا حرارت این چربی ها در بدن می شود.
  • نگه دارید به نفس زمانی که می توانید. این زمانی است که شما به تدریج شروع به متوجه احساس گرم در قفسه سینه خود را.
  • اجازه رفتن دوباره با یک بازدم.
  • تکرار 10-نفس-و-نگه الگوی بار به عنوان بسیاری از شما می خواهم.

این کار را چند بار و شما باید قادر به احساس درونی انرژی است. وجود دارد بیشتر شیوه های پیشرفته برای تنظیم درجه حرارت بدن و زنده ماندن در آب و هوای فوق العاده.

پزشکی سلب مسئولیت: لطفا مشورت پزشک یا پزشک خود را قبل از درگیر شدن در هر گونه تمرینات شدید مربوط به نفس و شرایط شدید. این مقاله است و نه یک جایگزین برای توصیه های پزشکی و نه آن را ادعا می کنند برای از بین بردن هر گونه علائم یا بیماری.

 دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

این مشکلات از یک نام: North چینی پلنگ


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن