هیدروکسی کلروکین و CCP ویروس: آنچه در این مطالعات می گویند

از تمام داروهایی که پیشنهاد شده است به مقابله با COVID-19, هیدروکسی کلروکین جذب گسترده ترین توجه است. این دارو

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

از تمام داروهایی که پیشنهاد شده است به مقابله با COVID-19, هیدروکسی کلروکین جذب گسترده ترین توجه است. این دارو را استفاده اصلی این است که در درمان و یا پیشگیری از مالاریا. این واقعیت است که این دارو در حال حاضر وجود دارد و تنها نیاز به تولید انبوه یکی از دلایل اصلی که چرا علاقه هیدروکسی کلروکین بالا است. اما چگونه موثر این دارو وقتی که می آید به مبارزه با CCP coronavirus? متاسفانه نتیجه نوع مخلوط با اکثر مطالعات بیش از حد مشتاق در مورد این دارو اثر در برابر COVID-19.

لانست مطالعه

یکی از جامع ترین مطالعات در هیدروکسی کلروکین اثر در COVID-19 بيمار اخیرا منتشر شده در مجله لانست. این مطالعه تجزیه و تحلیل داده ها از 96,032 بیماران از 671 بیمارستان ها در شش قاره. این افراد را به چهار گروه — کسانی که در زمان هیدروکسی کلروکین تنها کسانی که در زمان هیدروکسی کلروکین هم با macrolide آنتی بیوتیک کسانی که در زمان کلروکين (مواد مخدر که مربوط به هیدروکسی کلروکین) به تنهایی و کسانی که در زمان کلروکين همراه با یک macrolide.

One of the most comprehensive studies on hydroxychloroquine’s effect on coronavirus patients was recently published in The Lancet. (Image: Screenshot / YouTube)

یکی از جامع ترین مطالعات در هیدروکسی کلروکین اثر در coronavirus بیماران به تازگی در مجله لانست منتشر شده. (تصویر: Screenshot / YouTube)

گروه کنترل شامل بيمارانی که درمان ندارد. پس از مشاهده اینکه چگونه این چهار گروه از بیماران به درمان پاسخ محققان به این نتیجه رسیدند که آنها "قادر به تایید نفع هیدروکسی کلروکین یا کلروکين استفاده می شود که به تنهایی و یا با یک macrolide در بیمارستان نتایج برای COVID-19. هر یک از این مواد مخدر رژیم همراه بود با کاهش در بیمارستان بقا و افزایش فرکانس از آریتمی بطنی استفاده می شود که برای درمان COVID-19" با توجه به مطالعه.

یکی دیگر از مطالعه انجام شده توسط مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در 1,400 COVID-19 بیماران در بیمارستان نیویورک نیز گزارش داد که بیمارانی که دریافت هیدروکسی کلروکین نمی کرایه هر بهتر نسبت به کسانی که آن را دریافت خواهید کرد. نویسندگان این مطالعه اظهار داشت که یافته های این مطالعه را پشتیبانی نمی کند استفاده از هیدروکسی کلروکین در COVID-19 بيمار در خارج از آزمایش های بالینی. غذا و داروی آمریکا (FDA) هشدار داده است مردم در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای درمان COVID-19 خارج از آزمایش های بالینی و یا بیمارستان. این سازمان گفت که این دارو خطرات تحریک تهدید کننده زندگی مسائل پزشکی مانند مشکلات قلبی است.

پس از لانست مطالعه سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد که آن را به طور موقت تعلیق آزمایش این دارو بر CCP coronavirus افراد آلوده به دلیل نگرانی های ایمنی. با وجود نگرانی در مورد هیدروکسی کلروکین برزیل اعلام کرد که آن را نمی خواهد آن را تغییر دهید, توصیه, درمان COVID-19 بيمار با مواد مخدر است. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsanaro یک حامی هیدروکسی کلروکین را بالقوه در درمان ویروس. پس از برزیل بدترین کشور آسیب دیده در امریکا, آنها ممکن است مجبور به سعی کنید تمام گزینه های در دسترس برای کنترل شیوع مهم نیست که چقدر باریک شانس خود را از موفقیت هستند.

(Image: Screenshot / YouTube)

پس از برزیل بدترین کشور آسیب دیده در امریکا, آنها ممکن است مجبور به سعی کنید تمام گزینه های در دسترس برای کنترل شیوع. (تصویر: Screenshot / YouTube)

نتایج مثبت

در هند مطالعات انجام شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) معلوم شد برای حمایت از این اثر هیدروکسی کلروکین در برابر COVID-19. این AIIMS مطالعه انجام شده بر روی 334 بهداشت و درمان کارگران کشف شده است که 248 نفر از کارگران که در زمان هیدروکسی کلروکین به عنوان پیشگیری از مواد مخدر برای یک دوره از حدود شش هفته به پایان رسید تا نمایش پایین تر بروز عفونت در مقایسه با زمانی که به افرادی که مصرف مواد مخدر است.

این ICMR مطالعه نشان داد هیدروکسی کلروکین موثر باشد و توصیه می شود بهداشت و درمان کارگران و پرسنل پلیس نظارت کارگران و شبه نظامی به شروع مصرف این قرص به عنوان یک نوع از "درمان پیشگیرانه." در یک تست آزمایشگاهی انجام شده در موسسه ملی ویروس شناسی در پونا هیدروکسی کلروکین مشاهده شد به منظور کاهش بار ویروسی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

حفظ سلامت با داغ روش در تابستان


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن