یک راه جدید برای طبخ سیب زمینی

سیب زمینی جهانی دوست چه خورده به سیب زمینی له شده یا hashbrowns. America's Test Kitchenمحبوب پخت و پز نشان می

توسط NEWSSHANS در 24 اردیبهشت 1399

سیب زمینی جهانی دوست چه خورده به سیب زمینی له شده یا hashbrowns. America's Test Kitchenمحبوب پخت و پز نشان می دهد به تازگی با یک راه منحصر به فرد از پخت و پز سیب زمینی است که به آنها جالب عطر و طعم. آنها همچنین ایجاد یک دستور است که با استفاده از جدید روند پخت و پز.

یک ظرف جدید

آنچه امریکا را تست آشپزخانه را با سیب زمینی بود به گرم کردن آنها. پخت و پز این روش تضمین می کند که سیب زمینی در حال سرخ و مرزه در خارج در حالی که خامه و مناقصه در داخل. در اولین تلاش این تیم پختند سیب زمینی را بپزید و بو داده و آنها را در یک تابه با روغن در حرارت بالا. این روند منجر به سیب زمینی داشتن سوخته undersides و شسته و طعم. است که زمانی که تیم متوجه شدم که آنچه که آنها انجام می دهند شبیه به"'potstickers," محبوب ظرف چینی است. Potstickers در حال سرخ شده در ماهی تابه جیائوزی, همچنین شناخته شده به عنوان guotie یا panstickers.

What America's Test Kitchen did with potatoes was to braise them. (Image: pixabay / CC0 1.0)

آنچه امریکا را تست آشپزخانه را با سیب زمینی بود به گرم کردن آنها. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

Potstickers هستند browned در چربی از سمت راست شروع قبل از آنها پختند در آب و browned یک بار دیگر. مردم پشت این نمایش با الهام از این و ایجاد این راه جدید است. ظرف اساسا پخته قرمز سیب زمینی با لیمو و پیازچه.

آن را به شما نیاز به حدود 1 ½ پوند کوچک سیب زمینی قرمز (نصف شده و پوست) 2 فنجان آب 3 قاشق غذاخوری کره بدون نمک 2 قاشق غذاخوری از خرد شده, پیازچه 1 قاشق چایخوری آب لیمو ¾ قاشق چایخوری نمک ¼ قاشق چایخوری فلفل 3 حبه سیر و 3 عدد آویشن.

اولین برش سیب زمینی به سمت پایین و ترتیب آنها را در یک لایه در یک کتری. اضافه کردن آب و سیر و نمک و کره و آویشن. آن را به بجوش و خروش آمدن در حرارت متوسط به بالا. پس از آن شروع می شود جوش, کاهش حرارت را متوسط و پوشش با درب و کوک برای حدود 15 دقیقه که در آن زمان سیب زمینی باید مناقصه. آن را خاموش و درب و حذف حبه سیر از کتری. گوشت چرخ کرده سیر تا آن را خمیر می شود. مخلوط آن را با مقداری فلفل و آب لیمو و نگه داشتن آن را کنار گذاشته است.

هنگامی که آب در ظرف تبخیر و کره شروع می شود بسیار گرم سیب زمینی باید شروع به قهوه ای است. هنگامی که آنها پر از لکه قهوه ای, غیرفعال کردن گرما. در سیر اضافه کنید رب و پرت کردن ظرف به طور کامل. این ظرف جدید برای شما آماده شده است به مصرف. این دستور باید در خدمت حدود 4 تا 6 نفر. سعی کنید آن را و ببینید که چگونه شما آن را می خواهم. به عنوان یک طرف سود خوردن سیب زمینی همراه با یک میزبان از مزایای مانند بهتر کنترل قند خون و بهبود هضم غذا و....

Potstickers

اگر شما علاقه مند در تلاش کردن ظرف چینی است که الهام گرفته از america's Test Kitchenدنبال این دستور غذا به صورت سرخ شده potstickers. اول مطمئن شوید که شما باید این مواد آماده — 1 پوند گوشت خوک زمین 1 فنجان خرد شده سبز و کلم 36 wonton فراغ 3 اونس از تکه قارچ قارچ 2 قاشق غذاخوری سس سویا 1 قاشق غذاخوری hoisin 1 قاشق غذاخوری زنجبیل رنده شده 2 قاشق چایخوری روغن کنجد 1 قاشق چایخوری سس Sriracha ¼ قاشق چایخوری فلفل سفید 2 حبه سیر و 2 نازک پیاز سبز.

 Potstickers with chili oil. (Image: Nakashi via Flickr CC BY-SA 2.0)

Potstickers با روغن فلفل قرمز. (تصویر: Nakashi از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

یک کاسه و ترکیب گوشت و قارچ و کلم سبز و پیاز و سیر و زنجبیل و فلفل سفید hoisin Sriracha و روغن کنجد. محل لفافه در محل کار و پر کردن مرکز با یک قاشق از مخلوط گوشت خوک. مالش لبه لفاف بسته بندی با آب بریزید و آن را به شکل نیمه ماه و در حالی که مشت زدن به طرف تا به عنوان مهر و موم لبه هست.

گرما مقداری روغن را در یک کتری و اضافه کردن potstickers تا پایین می شود قهوه ای طلایی است. نم نم باران در برخی از آب و پوشش کتری اجازه potstickers بخار برای حدود 3 دقیقه است. را بردارید و اجازه دهید potstickers ادامه به طبخ تا پایین ترد و قهوه ای. پس از انجام, شما می توانید آنها را در خدمت با سس سویا با یک خط تیره از دانه کنجد یا روغن فلفل قرمز داغ.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

همیشه بیدار در نیمه شب ؟ Unblock Acupoints برای حل آن


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب