هوآ مولان: قهرمان چین باستان

وجود دارد فوق العاده سنتی افسانه ای در مورد یک جنگجو به نام هوآ مولان. او زندگی می کردند در شمال و جنوب سلسله

توسط NEWSSHANS در 19 خرداد 1399

وجود دارد فوق العاده سنتی افسانه ای در مورد یک جنگجو به نام هوآ مولان. او زندگی می کردند در شمال و جنوب سلسله (420-589 CE) است. در روابط خانوادگی و احترام و اطاعت و مراقبت از یک پدر و مادر و افراد مسن (یا تقوا فرزندی) در نظر گرفته یک ویژگی خاص در داخل کشور فرهنگی تاریخچه و آداب و رسوم. باستان داستان مولان برجسته مناقصه پیوند بین پدر و دختر.

نمادی از تقوا فرزندی

جنگی چین در شمال وی عصر شمال و جنوب سلسله بودند مبارزه برای قدرت است. با توجه به افسانه ای وجود دارد یک زن و شوهر مسن که زندگی در یک روستای کشور با سه فرزند خود را یکی از آنها بود مولان. او دوست داشتنی و مطیع قبل از ازدواج. زمان مولان رسیده بود و خود او, او سرآمد در آموزش هنرهای رزمی.

یک روز با فرمان امپراتور آن اعلام شد که این کشور در حال آماده شدن برای جنگ است. هون ها بودند تهدید امپراتور حکومت دوباره و یک مرد از هر خانواده در استان مأمور شد که برای ثبت نام در وظیفه نظامی. مولان نام خانوادگی بود Huā (به معنی "گل") و هنگامی که آن را به نام مولان پدر مجبور شد برای رفتن. او ویران شد. مولان می دانستم که پدر او پیر و ضعیف و ناتوان بود و او می ترسم که او ممکن است آن را بازگشت به خانه. او فکر و یک طرح ساخته شده.

مولان جنگجو

مولان خرید یک اسب و رفت به پدرش ، او را و او را قطع مو. با اشک در چشم او مولان سکوت پیشنهاد خانواده اش خداحافظی.

مولان رفت و به پدر او را جایی در میان دیگر رزمندگان از استان است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

با پدرش شمشیر پرتاب شده در سراسر قفسه سینه خود را, او سوار بیرون روستا سوار بر اسب. هیچ کس او را دیدم دوباره برای 12 سال است. مولان رفت و به پدر او را جایی در میان دیگر رزمندگان از استان; جوان مولان در لباس نظامی لباس مبدل به عنوان یک مرد.

در چین باستان مردان بودند و به طور معمول دیده می شود به عنوان یک زن برتر است. آن را بی سابقه بود که یک زن حتی جرات به خیال خودش یک مرد برابر است. مولان در زمان پدرش محل از عشق عمیق برای او و حس وفاداری به وطن و البته از آنجا که او قادر است.

در این 12 سال که مولان در ارتش خدمت او مبارزه در میدان جنگ در جنگهای بسیاری برای کشور بود و پیروزی های باور نکردنی. با کمال تعجب هیچ یک تا کنون کشف راز خود را.

دیزنی انیمیشن مولان

در انیمیشن های دیزنی نسخه از مولان وجود دارد یک زن و شوهر از طنز اقتباسی از داستان. او توسط یک اژدها حیوان خانگی صحبت می کند, مسلط به زبان انگلیسی و جنسیتی شناخته می شود برخی از سربازان است. و حدس بزنید چه ؟ آنها در واقع کاملا خوب با آن! با توجه به تصنیف از مولانیک شعر که نوشته شده بود در قرن 6 آن را تنها پس از بازگشت به خانه از جنگ است که جنسیت خود را نشان داد.

بالاترین افتخارات

پس از 12 سال مبارزه با هوآ مولان دریافت جوایز از امپراتور برای شجاعت. برتر, General زو پینگ او پیشنهاد یک پست رسمی در دادگاه. مولان کاهش یافته و فروتنی. در عوض او درخواست سریعترین اسب را به خانه او. او استقبال خانه به عنوان یک قهرمان دریافت یک قهرمان خوش آمدید.

به جای یک پست رسمی Mulan به سادگی می خواستم به خانه بروم. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

اما بیشتر از همه آن بود که پدر خود را که او می خواست برای دیدن. پشت در خانهMulan انداخت شخص قرار داده و در لباس سنتی دوزی با نخ ابریشم. سربازان که به همراه پشت او شوکه شده بودند که آنها این را دیدم. آن را ممکن است ؟ آیا این واقعا همان کسی است که مبارزه شجاعانه توسط سمت خود را برای 12 سال ؟

هوآ مولان است که جوهر از تقوا فرزندی. او بدون ترس محافظت از نابسامانی های جنگ و مبارزه برای کشور خود با عزت و شجاعت. این است که چرا مولان داستان است که هنوز هم دوست داشت و گفته بارها توسط مردم چین است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

تبت Potala باقی می ماند یک رمز و راز حل نشده پس از قرن ها


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن