چگونه به رنج می برند به درستی ؟

یک سوال عجیب و غریب, در واقع. به چه معنی است به رنج می برند به درستی ؟ آیا این سوال توجیه رنج می برند ؟ هیچ کس

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399

یک سوال عجیب و غریب, در واقع. به چه معنی است به رنج می برند به درستی ؟ آیا این سوال توجیه رنج می برند ؟ هیچ کس را دوست دارد به رنج می برند مناسب است ؟ پس چرا شما حتی فکر می کنم از آن را انجام می دهند درست است ؟ ما نمی خواهیم به آن را انجام دهد و در همه! پایان داستان. اما در آن است ؟ است که آن را به شما است که تصمیم می گیرد خود را رنج می برند ؟ فکر می کنم در مورد همه درد در زندگی خود را در حال حاضر. برای برخی از, آن را بی پایان بدبختی در این فرم از بیماری; برای دیگران آن است که روابط سوء استفاده و فقر و بدهی و فلان چیز.

در بودیسم وجود دارد, چهار حقیقت شریف, و برای اولین بار در میان آنها رنج می برد. درد و رنج اجتناب ناپذیر است. زندگی پر است از آن. شما نمی توانید فرار از آن. شما فکر می کنید شما می توانید با پول به اندازه کافی خوب روابط سالم بدن ، اما در پایان آن غیر قابل اجتناب است درست مثل مرگ است. شادی همیشه نسبی است. زمانی که شما تشنه هستید و خوشحال پس از نوشیدن آب است. هنگامی که شما خارش به رفتن به توالت شما خوشحال زمانی که شما رها خودتان. شما خوشحال به غنی هنگامی که شما در حال فقیر و خوشحال به سالم هنگامی که شما مریض هستند. اما هنگامی که سالم که شادی محو دور. همین کار را با ثروت

و همه حرفه های دیگر زندگی است.

به عنوان درد و رنج غیر قابل اجتناب است, آموزش مدیریت آن را یکی از بزرگترین چیزهایی که شما می توانند یاد بگیرند در زندگی است. به عنوان آن است که همیشه وجود دارد به شما خواهد شد بهتر یادگیری به مقابله با آن به جای تظاهر آن به طور موقت و یا فقط یک توهم است.

The weak are the first to get angry. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

ضعیف هستند و برای اولین بار به عصبانی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

کمخردان

بیایید نگاهی به افرادی که نمی دانم چگونه به رنج می برند مناسب است. چنین نابالغ افراد مستعد ابتلا به احساسی افراط و هنگام مواجهه با هر چیزی که اختلال صلح خود را از ذهن خود منظم زندگی; آنها نمی توانند تحمل به خارج از "منطقه آسایش." هنگامی که در مواجهه با یک چالش آنها خواهد شد یا به طور غریزی مبارزه با آن و یا ناتوان شدن. آنها ممکن است قهر و خشونت و یا ترس. آنها هر چیزی را برای خارج شدن از این وضعیت. اما این وضعیت چیزی است که می تواند به راحتی بدست از. اگر آن رنج می برند نمی تواند مانند یک معامله بزرگ است.

برای مثال در مورد تظاهر کنندگان و غارتگران که پس از کوچکترین تحریک باعث آسیب در مقیاس بزرگ بدون کوچکترین تکه تکه از نجابت و یا بشریت است. آنها می خواهند احساسات خود را به درک همه — همین دلیل است که آنها سر و صدا و از بین ببرد. درست مثل یک الکلی تبدیل به الکل در زمانی که زندگی در جنوب می رود آنها برای پیدا کردن آرامش در محرک خارجی برای عدم توانایی خود را برای مقابله با درد و رنج خود را.

هنگامی که در مواجهه با موانع در زندگی, چگونه آن را اداره کند ؟ آیا شما گریه و شکستن همه چیز ؟ آیا شما سوء استفاده افرادی که نزدیک به شما ؟ و یا آیا شما می توانید آن را با تحمل یک فضیلت کیفیت است که در زمانی کوتاه تامین امروزه? پس چرا تحمل مهم است ؟

ویکتور واقعی

تحمل چیزی معنی نیست condoning از بی عدالتی است. که تحمل ما در حال صحبت کردن در مورد است که ترس خالص. تحمل است و کنترل احساسات خود را هنگامی که شما سقوط در جهان هنگامی که شما مورد ضرب و شتم به زمین هنگامی که شما در حال خیانت و یا زمانی که شما شکست خورده را بارها و بارها. تحمل است که ظرفیت و توانایی ذهن برای نگه داشتن فشار در صورت شکست به رغم درد و ترس است. آن نیاز به قدرت باور نکردنی از ذهن و آگاهی از حقیقت جهانی است.

Tolerance is not meant for the weak. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

تحمل است و نه به معنای ضعیف است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما انجام این کار ؟ شما بردبار و درد و رنج خود و حرکت به مرحله بعدی. همه حامل این مفهوم است که آنها نیاز به پیروزی در زندگی است. این چیزی است که مهم است و اگر شما از دست دادن شما هستند به سادگی فقیر در انجام این کار چیزی به نام "زندگی" است. برد و باخت دو روی یک سکه هستند. به ظرفیت برای حرکت در زندگی پس از شما مورد ضرب و شتم نیز برد. به ثبات ذهن و نمی توان پس از برنده شدن نوع دیگری از پیروزی. در این مورد شما باید برنده در برابر زندگی و استقامت در برابر درد و رنج است. شما باید تسلط و توانایی خود را به درستی رنج می برند.

هنگامی که شما استاد تحمل هیچ چیز در این جهان خواهد بود قادر به تحت تاثیر قرار شما زحمت شما و یا شما حرکت می کند. مانند چهار حقیقت شریف به تحمل در برابر باور نکردنی شانس یکی از کلیدی فضائل تدریس در فالون دافا یک کشت عمل بودا مدرسه. در پایان این مطلب شما با موفقیت می تواند تحمل درد و رنج بیشتر شما می توانید به راحتی با آنچه که زندگی به شما می اندازد. بودن unfazed شما می توانید مسئولیت رسیدگی به مسئولیت بیشتر و شما باز خواهد شد و زندگی خود را به امکانات بیشتر که شما نمی تواند به کار گرفته اند قبل از. با مسئولیت بزرگ آمده قدرتهای بزرگ است. حقیقت این است که اغلب معکوس شود.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

سواد مالی - قسمت 1: مالی چیست آزادی ؟


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب