چگونه به تعمیر ارتباط با فرزند خود را پس از یک مبارزه

هر پدر و مادر می شود به دعوا با کودکان خود. آن است که قطعا طبیعی برای چنین دعوا رخ می دهد. اما برخی از درگیری

توسط NEWSSHANS در 29 تیر 1399

هر پدر و مادر می شود به دعوا با کودکان خود. آن است که قطعا طبیعی برای چنین دعوا رخ می دهد. اما برخی از درگیری ها می تواند آنقدر گرم می شود که آنها ممکن است ترک دائمی اسکار در ذهن فرزند خود را. به مسائل بدتر شما ممکن است یک خطا! حرکت رو به جلو کودک شما ممکن است ارتباط برقرار کردن راه آنها قبل از جنگ است. به عنوان زمان می رود در کل رفتار می تواند تغییر کند. و قبل از شما آن را بدانید کودک شما می آید به شما نفرت. اگر شما درگیر در چنین شدت بالا دعوا که در آن گسل است در سمت خود را, شما نیاز به فورا اقدام به ترمیم این رابطه است.

خود را درک دیدگاه

اول از همه سعی کنید به درک دلیل این درگیری از فرزند خود چشم انداز. برای مثال شما ممکن است یک قانون است که منع فرزند خود را از جسارت در خارج از خانه پس از 7 p. m. اما شاید کودک شما می خواستم برای رفتن به دوستان خود را به بازی یک بازی ویدئویی به جای ماندن در خانه و حوصله باشد. امتناع خود را به اجازه دهید که کودک به خود را می تواند تا پایان در مبارزه. فرزند شما ممکن است بر این باورند که شما می خواهید او را به باقی می ماند جدا شده در صفحه اصلی.

در حال حاضر یک کودک درخواست برای برخی از زمان پخش با دوست خود را مانند یک مسئله بزرگ? نه در همه. شما ممکن است مجموعه ای از 7 p. m. شکاف زمان با نیت خوب به طوری که برای محافظت از کودکان خود را و یا شما ممکن است آنها را انتخاب کنید تا از آنها را در شب. اما از چشم انداز کودک او فقط خانه را به تنهایی با هیچ چیز را به انجام! شما می توانید سعی کنید برای یک مصالحه. شاید شما می توانید اجازه می دهد تا آنها را به ماندن در آن را تا 9 بعد از ظهر یک بار در هفته. این اجازه را به کودک می دانم که شما در حال به خطر انداختن در نتیجه جلوگیری از هر گونه بلند مدت خصومت بر علیه شما.

عذر خواهی

زمانی که شما متوجه شما در اشتباه عذرخواهی می کنیم. دریغ نکنید در همه. هرگز فکر می کنم که فقط به خاطر اینکه شما یک بزرگسال شما از این قدرت برای انجام هر کاری و دور با آن. این بدترین راه برای بالا بردن کودکان است. هنگامی که کودکان می دانند 100 درصد که شما در اشتباه هستند و شما حتی نمی سعی کنید برای قبول آن آنها هرگز اعتماد شما در آینده است. پس از همه, چگونه می توانید از آنها ؟ شما فقط دروغ مستقیما به چهره خود را! هنگامی که شما عذر خواهی بابت اشتباه خود را به شما در تنظیم یک سابقه — شما اجازه دهید که کودک می دانیم که مهم نیست که باعث می شود یک اشتباه عذرخواهی لازم است. این اطمینان خواهد داد که فرزند شما به شما اعتماد دارد. در واقع آنها ممکن است خود را الهام گرفته شده بود و صادقانه با شما در تمام اوقات.

باید صبر

به یاد داشته باشید که صبر و شکیبایی در هنگام برخورد با فرزند خود پس از جنگ است. "هنگامی که کار بر روی یک تعمیر نمی نیروی آن است. برخی از روزها ممکن است به نظر می رسد که تلاش های خود را در حال ساخت یک تفاوت. فرزند شما ممکن است شک و تردید از مقاصد خود را و یا اگر شما سازگار خواهد بود. بالاتر از همه فرزند شما می خواهد به دانستن است که شما را دوست دارم و ارزش آنها و ارتباط است. شما سخت کار برای هیچ چیز نیست اما ممکن است زمان برای دیدن نتایج" با توجه به ناقص خانواده.

انجام کاری با هم

برخی از کودکان ممکن است بیش از حد عصبانی می کند. اما قلب خود را می تواند مثبت تحت تاثیر قرار اگر شما چیزی را با آنها. شاید فرزند شما را دوست دارد مارول, فیلم, است, فیلم جدید انتشار این هفته است. اگر شما می توانید آنها را به فیلم. و یا شما می توانید برای یک سفر آخر هفته را با خانواده به برخی از محل آرام. صرف برخی از زمان با کیفیت با یکدیگر را ایجاد خاطرات خوب آن را بشویید منفی در ارتباط است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

4 راه برای همیشه در کنترل احساسات خود را


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن