نظر خود را: سالمندان در صورت تهدید دیگری: COVID-19 تقلب

به عنوان ایالات متحده وکیل برای وسط منطقه پنسیلوانیا من اجرای قوانین فدرال در منطقه است خانه را به بسیاری ا

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

به عنوان ایالات متحده وکیل برای وسط منطقه پنسیلوانیا من اجرای قوانین فدرال در منطقه است خانه را به بسیاری از سالمندان است. متاسفانه, آن را نیز در صفحه اصلی و هدف دعوت به کلاهبرداران به دنبال تبدیل بحران به فرصت است. در حالی که هر کسی می تواند یک قربانی تقلب, ما را دیده اند که بسیاری از COVID-19-مربوط به طرح های تقلب را هدف قرار خواهد داد و یا به شدت تحت تاثیر قرار سالمندان.

من می داند که مالی مجرمان مرتبط سالمندان با پول: حساب های پس انداز وام مسکن-رایگان خانه و مدیکر اعداد که مجرمان برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی. اضافه کردن به این سالمندان افزایش آسیب پذیری در طول همه گیر و آن را می شود سخت تر برای کلاهبرداران به تمرکز در سالمندان است.

با توجه به مراکز کنترل بیماری سالمندان به نظر می رسد به صورت یک خطر بالاتر ابتلا به عوارض جدی از COVID-19 بیماری است. همچنین با توجه به CDC سالمندان – تعجب – در حال حاضر در معرض خطر بالاتر دچار استرس که می تواند نشان می دهد تا به عنوان ترس و نگرانی و عدم اطمینان و تنهایی. جنایتکاران تغذیه بر این احساسات.

در پاسخ به همه گیر من منصوب COVID-19 تقلب هماهنگ کننده به عنوان مشاور حقوقی برای ما در مسائل مربوط به COVID-19 مستقیم دادستان از COVID-19-جرائم مربوط به انجام کمک رسانی و فعالیت های آگاهی.

Scammers باهوش هستند و استفاده از هر گونه بحران را به نفع خود. ما باید فقط نگاه به حوادث مانند 9/11 و انواع بلایای طبیعی از جمله سیل و طوفان به عنوان نمونه. COVID-19 ارائه شده جدید نقطه ورود برای تقلب. اینها فقط چند نمونه از زمان کلاهبرداری:

جعلی درمان و واکسن کلاهبرداری

اگرچه داروها که ممکن است درمان علائم وجود دارد هیچ درمان برای COVID-19. و نه وجود دارد مورد تایید FDA واکسن برای ویروس. اگر شما آنلاین خرید و فروش ادعایی COVID-19 درمان یا واکسن و یا کسی که با شما تماس به طور مستقیم با فروش زمین نمی خرید محصول. گزارش حادثه و یا اطلاعات را به یکی از شماره خط تلفن من به شما زیر.

همان می رود برای ایمیل های فیشینگ از اشخاص نما به عنوان سازمان جهانی بهداشت یا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. این سازمان ها نمی رسد به صورت تصادفی شهروندان است.

غاصب کلاهبرداری

کلاهبرداری مستلزم کلاهبرداران تلفنی افراد مسن برای به دست آوردن امنیت اجتماعی و مدیکر شماره شناسایی توسط نما به عنوان مدیکر نمایندگان خواستار ارسال ارشد ذینفع رایگان ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست. همه ارشد نیاز به انجام به دریافت موارد رایگان است صحبت می کنند و یا متن خود را به تامین اجتماعی و یا مدیکر شماره شناسایی به تلفن های خود را.

این swindles. وجود دارد بدون درب به درب فروش مشروع COVID-19 انجام شد. هیچ قانونی سازمان را به طور غیر منتظره تماس بگیرید و یا نشان می دهد تا در درب خود را برای درخواست خود را مدیکر یا شماره امنیت اجتماعی. آیا به اشتراک گذاری آنها. به طور مشابه نیست سهم خود را به شماره کارت بانکی یا دیگر اطلاعات بانکی در پاسخ به ناخواسته درخواست. به جای گزارش فعالیت های مشکوک.

علاوه بر این با احتیاط ناخواسته تماس های تلفنی و ایمیل از افراد ادعا می شود IRS و خزانه کارکنان. به یاد داشته باشید IRS اولین شکل ارتباط است که توسط ایمیل نه تلفن.

آنچه ما می توانیم در مورد آن انجام

حفاظت از سالمندان از تقلب جنایات است یک اولویت برای من به خصوص در طول این بهداشت و درمان اضطراری. من همه در. به طوری که بقیه از دفتر من و فدرال و ایالتی و محلی عوامل ما با آنها کار می کنند.

آنچه که من نیاز به شما را به انجام

ما را مطلع. لطفا گزارش مشکوک COVID-19 تقلب بدون توجه به سن قربانی در نظر گرفته شده برای مرکز ملی فاجعه تقلب در 1-866-720-5721. که در آن در نظر گرفته شده است که قربانی ارشد وجود دارد یک دوم گزارش گزینه — ملی سالمند تقلب تدریس خصوصی در 1-833-تقلب-11 که وزارت دادگستری راه اندازی در اوایل این سال است.

آیا نمی شود شرمنده به گزارش کلاهبرداری و یا اقدام به کلاهبرداری است. زمانی که من به تازگی به صحبت کرد یک گروه از سالمندان, من اومدی پیام صوتی است که من تا به حال شده است به طور مداوم دریافت. این اتفاق می افتد به مردم در سراسر کشور در هر روز است. اگر شما گزارش ما کمک می کند. جنایتکاران مطمئنا با استفاده از روش های جدید برای بهره برداری از COVID-19 بحران در سراسر جهان است. هشدار اقامت و ماندن آگاهانه در مورد مشترک طرح های تقلب مربوط به COVID-19.

ما همه در این با هم.

David J. آزاد ایالات متحده وکیل برای وسط منطقه پنسیلوانیا است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب