چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک مصاحبه شغلی

مصاحبه همیشه بهتر انجام می شود هنگامی که شما به درستی آماده سازی خود را. پیش بینی شما هر سوال عجیب و غریب است

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

مصاحبه همیشه بهتر انجام می شود هنگامی که شما به درستی آماده سازی خود را. پیش بینی شما هر سوال عجیب و غریب است که می تواند به شما پرتاب می شود تا زمانی که یکی به ظاهر سوال شما می اندازد خاموش آهنگ: "به من بگویید کمی در مورد خودتان است." خوب, شما می دانید من بهترین مرد برای این کار من نیاز به این کار خیلی بد است. شما می توانید جزئیات مدارک تحصیلی و تجربه کاری در رزومه من. چرا شما فقط آن را بخوانید ؟ نوچ. که نه راه برای رفتن در مورد آن.

نقطه چیست ؟

سوال درک ارتباط. آن را باز به پایان رسید. این آغاز یک مکالمه است. مصاحبه کننده می خواهد به می دانم که شما و درک کمی از شخصیت خود را از طریق پاسخ خود را. نه تنها با کلمات شما با استفاده از, اما چگونه شما پاسخ خود را استقرار خود را intonations خود زبان بدن. یک سوال باز پاسخ مناسب برای آشکار کسی که نشسته در مقابل از شما. به عنوان یک طرف توجه داشته باشید شما می توانید این را امتحان کنید برای خودتان دفعه بعد که شما دیدار با کسی که جدید است.

(Image: CharlotWest via flickr CC BY-SA 2.0)

مصاحبه نمی خواهید به شنیدن شما فقط تکرار آنچه که در رزومه کاری خود را. (تصویر: CharlotWest از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

اول, اجازه دهید نگاهی به برخی از راه های که شما باید پاسخ نیست. برخی از افراد پیدا کردن این سوال این تحریک کننده است. که خوب نیست قاب از ذهن بود. شما می توانید می گویند که تمام اطلاعات است که در سمت راست وجود دارد در رزومه کاری. اما مصاحبه کننده می داند که ، این بدان معناست که آنها می خواهند به صحبت در مورد شما با شما. بنابراین یک کلمه پاسخ با اطلاعات داده شده در رزومه کاری سخت است "هیچ." نه باید به شما به افراطی دیگر و بحث در مورد خواسته های خود را به کار برای تحقق رویاهای خود را, و غیره. مصاحبه است که علاقه مند در آنچه شما می توانید انجام دهید برای این شرکت است.

پاسخ

چگونه شما باید در مورد آن ؟ پاسخ شما نباید بیش از یک دقیقه است. شروع با آنچه شما انجام داده اند و با پایان دادن به آنچه شما می خواهید به انجام. که در آن است. باید آن را مانند یک گلوله-فرم مکالمه. دولت تنها چیزهایی که به نمایش گذاشتن ویژگی های خود را skillset و تجربه و دستاوردهای خود را. پاسخ خود را باید بسیار مرتبط و به نقطه. اگر شما می خواهید شما می توانید به طور خلاصه به ویژه چیزهایی که شما می خواهید برای به انجام رساندن از طریق اشتغال خود را با آن شرکت است.

اما به یاد داشته باشید به طور مختصر. هنگامی که شما انجام این کار به درستی آن را وادار به بهره مصاحبه. این پاسخ خاص شما مجموعه جدا از بقیه نامزدها. این مثل این است که یک تریلر از سابقه کار شما و جایی که آن را می زنیم. بنابراین بهتر تریلر بیشتر مشتاق خواهد بود که فرد برای تماشای کامل نشان می دهد. از این رو, شما باید عمدا قطع جزئیات. و ساخت تا برخی از فتنه است. هنگامی که شما انجام این کار به درستی این مصاحبه را مجذوب خود کرد به دانستن بیشتر در. به یاد داشته باشید او و یا او ممکن است نشستن در آن صندلی و رفتن را از طریق رزومه و نامزدها در تمام طول روز طولانی است. آنها نیاز به چیزی جالب یک بیت از شخصیت.

یک مثال

"من در حومه نیویورک. من لیسانس خود را در تجارت بیش در دوبلین ایرلند است. کار کرده و کمی با حسابداری شرکت XYZ در لندن قبل از حرکت stateside. فرهنگ کسب و کار متفاوت است در هر دو قاره است. زمانی که در لندن بودم دوم بالاترین انجام فروشنده و کمک به معرفی خطوط تولید جدید در جنوب شرق انگلستان است. این قلمرو ناشناخته بود تا پس از آن. بر اساس نظرات من در دراز مدت مشتریان این شرکت آغاز تحقیقات در 2 محصولات جدید است. زمانی که من ترک تیم من بود بالا انجام در تمام انگلستان است. من مطمئن هستم که من می توانید همین کار را برای استقرار خود را اگر با توجه به فرصت است."

البته ممکن است شما تمام ستارگان دستاوردهای اما هر آنچه که شما می گویند و آن را با جدیت تمام. نگه داشتن در ذهن است که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد واقعی کلمات استفاده می کنید. مصاحبه اصلی نگرانی خود بهره مند می شود شرکت با استخدام شما.

(Image: Screenshot / YouTube)

مطمئن شوید که مصاحبه کننده می داند چه سود شرکت خود را دریافت کنید با استخدام شما. (تصویر: Screenshot / YouTube)

صبر کنید

هنگامی که شما گفته اید کمی خود را, شما نیاز به نگه داشتن آرام و صبر برای آنها را به درخواست برای جزئیات خاص. هنگامی که شما می دانید که شما ساخته شده یک تصور. در حال حاضر پر کردن در جزئیات. همیشه منتظر مصاحبه به درخواست برای اطلاعات بیشتر قبل از دادن آن به آنها.

این بیت از اطلاعات را می تواند برای شما مفید باشد در بسیاری از موارد. نیشگون گرفتن و کشیدن آن را به یک بیت و شما تمام مجموعه برای مطالعه جلسات و گردهمایی های اجتماعی و حتی تاریخ. این است که خود را کوتاه نکرده است. مردم علاقه مند خواهد شد برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

انگلستان بارها و بارها ضرب و شتم COVID-19 همه گیر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن