چگونه چین با موفقیت نفوذ در جامعه بریتانیا

هوش کارشناسان از بریتانیا هشدار داد که حزب کمونیست چین (CCP) است که گسترش نفوذ خود را در تمام زمینه های انگلیس

توسط NEWSSHANS در 30 تیر 1399

هوش کارشناسان از بریتانیا هشدار داد که حزب کمونیست چین (CCP) است که گسترش نفوذ خود را در تمام زمینه های انگلیسی, جامعه, قرار دادن خود را در یک موقعیت برای تعیین این دوره از کشور است. این است که در زمانی که انگلستان را ممنوع کرده است شرکت چینی هواوی از راه اندازی آن 5G شبکه در کشور است.

چینی, جاسوس

یک پرونده از سابق MI6 جاسوسی به تازگی نشان داد که CCP عوامل بودند دستکاری شخصیت های مهم سیاسی در بریتانیا برای حمایت از Huawei کسب و کار در کشور است. تقریبا هر شرکت چینی بدون توجه به جایی که آنها در عمل است گفت: به یک "سلول های داخلی" است که تنها پاسخگو به رژیم کمونیستی اطمینان حاصل کرد که منافع حزب در حال ترویج است. در علاوه بر این به سیاستمداران با نفوذ افراد از کسب و کار بالا نیز استخدام به عنوان CCP عوامل است.

یکی از راه های این انجام شده است با ارائه یک "مثبت و انگیزه." برای مثال یک فرد یا شرکت ممکن است دریافت یک دعوت نامه برای یک کسب و کار مهم کنفرانس در چین است. یک شرکت در مواجهه با مشکلات مالی ممکن است دریافت کمک مالی. یک فرد ممکن است انتخاب به عنوان عضو هیئت مدیره برخی از سازمان است. از طریق چنین معنی CCP به ارمغان می آورد بیش کلیدی مردم را به سمت خود اساسا ساخت آنها پرچم حامل منافع چینی در بریتانیا است.

Almost every Chinese company, no matter where they operate, is said to have an ‘internal cell’ that is solely answerable to the communist regime. (Image: Screenshot / YouTube)

تقریبا هر شرکت چینی بدون توجه به جایی که آنها در عمل است گفت: به یک داخلی سلول' است که تنها پاسخگو به رژیم کمونیستی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

حتی اگر برخی از مردم دور ماندن از CCP نفوذ این حزب هنوز هم می تواند در جذب آنها از طریق زور و اجبار و تهدید. با تجار و بازرگانان غربی, "honeytrapping" گفته می شود اغلب-با استفاده از تاکتیک. در واقع تاجر دیدار خواهد کرد یک زن جذاب توسط "فرصت" آنها را درگیر در یک رابطه صمیمی و عمل می شود مخفیانه ثبت شده است. چینی فعالان خواهد شد و سپس تهدید تجار و بازرگانان هشدار داد که نوار منتشر خواهد شد به اعضای خانواده خود و یا همسالان اگر آنها حاضر به همکاری.

Mareike Ohlberg نویسنده دست: افشای چگونه حزب کمونیست چین شکل دهی مجدد جهان هشدار می دهد که تلاش برای داماد برجسته انگلستان آمار و ارقام در سیاست و کسب و کار در مرحله پیشرفته بودند. در واقع چین "نخبگان گرفتن" ابتکار عمل در دور پیش در انگلستان از کشورهای اروپایی. پکن ظاهرا ارائه شغل به سابق دولت بریتانیا کارگران است. "چین قفل شده بود به راه, انگلیسی, ایجاد آثار... چین است که اساسا تکرار آن. آن را پیدا کرده و به ظواهر آن را پیدا کرده است حرص و آز و آن را یک حس coziness افرادی که مانند پوشیدن خنده دار روپوش و کلاه و رایگان سفر به چین" متی هندرسون سابق دیپلمات انگلیسی در پکن گفت: به بیان.

دانشگاه سانسور

دانشگاه های بریتانیا ظاهرا خود سانسور دانشگاهی محتوا به منظور تطابق با رژیم کمونیستی را, سانسور, سیاست, بنابراین به عنوان برای ارائه کلاس های آنلاین برای دانشجویان بین المللی از چین است. دوره های آموزشی ارائه شده از طریق نرم افزار توسط سازمان غیر انتفاعی JISC. در مراحل اولیه آن چهار دانشگاه در حال شرکت در پروژه — دانشگاه کینگ کالج لندن ساوتهمپتون دانشگاه کوئین مری. این JISC نرم افزار ساخته شده توسط Alibaba است.

In its initial stages, four universities are participating in the JISC project – York University, King’s College London, Southampton University, and Queen Mary. (Image: fil brit via Wikimedia CC BY-SA 4.0)

در مراحل اولیه آن چهار دانشگاه در حال شرکت در JISC پروژه — دانشگاه کینگ کالج لندن ساوتهمپتون دانشگاه کوئین مری.
(تصویر: فیل بریت از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 4.0)

یک نماینده از دانشگاه ها اعلام کرد که هیچ یک از مطالب ارائه شده به دانش آموزان چینی شده و سانسور شده. منتقدان اشاره می کنند که این ممکن است به دلیل محتوای در حال حاضر خود سانسور توسط دانشگاه ها برای مطابقت با پکن را سانسور مقررات. نیل اوبراین یک عضو از چین گروه تحقیقاتی هشدار داد که این پروژه نشانه ای از چگونه از دانشگاههای انگلستان در حال تغییر با توجه به وابستگی خود را به دانش آموزان چینی. او می خواهد دولت برای جمع آوری داده ها در سرمایه گذاری های چین جریان به دانشگاه های انگلستان به اطمینان حاصل شود که علمی اکوسیستم نمی شود به خطر بیافتد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

گزارش سنا در معرض کنفوسیوس موسسه آسیب رساندن به سیستم آموزش و پرورش آمریکا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب