چگونه چین جشن روز بین المللی زنان

درست مانند بسیاری دیگر از کشور چین, جشن روز زن در 8 مارس. اما یک تفاوت وجود دارد در چگونه چینی جشن روز. در حال

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399

درست مانند بسیاری دیگر از کشور چین, جشن روز زن در 8 مارس. اما یک تفاوت وجود دارد در چگونه چینی جشن روز. در حالی که بقیه جهان برجسته زنان, اجتماعی, اقتصادی و سیاسی پیشرفت چینی ها جشن عمدتا با تمرکز بر مردان ابراز عشق نسبت به زنان در زندگی خود.

چینی روز زن

روز بین المللی زنان در چین تمایل به ترکیبی از دو رویدادهای — روز مادر و روز ولنتاین است. مردان به طور معمول خرید هدیه برای مادران و خواهران و همسران و دختران و دیگر زنان خويشاوند. برخی از کسب و کار و همچنین به روز کردن به کارکنان زن.

پس روز زن در چین است که اغلب دیده می شود به عنوان یک روز برای ازدواج با زنان جوانتر باید سازماندهی یک رویداد جدید به نام دختر بعد که می افتد در مارس 7. در این روز در دانشگاههای سراسر چین برگزاری مسابقات برای دانش آموزان مانند رقص و مسابقات. برخی از دانشگاه ها را که مایل تخته در دانشگاه که در آن دانش آموزان می توانید پین کارت که جزئیات خواسته های خود را. نر دانش آموزان دختر روز به عنوان فرصتی برای آنها به اعتراف عشق خود را به همتایان زن.

(Image: Screenshot / YouTube)

در روز بعد از دانشگاه در سراسر چین برگزاری رقص و آرایش مسابقات برای دانش آموزان دختر. (تصویر: Screenshot / YouTube)

دیدن بسیار زیاد فرصت کسب و کار از روز Alibaba است Tmall بازار شروع به استفاده از اصطلاح "روز ملکه" برای آن 8 مارسth annual فروش. پیام به زنان است که بسیار ساده است — ریخت و پاش و جشن خود را. برای Alibaba, مارس 8 دوم مهم ترین رویداد فروش از سال از نزدیک زیر تک آهنگ روز فروش در ماه نوامبر. دیگر سیستم عامل های آنلاین مانند Secoo و JD.com همچنین مارک روز فروش خود وقایع. در حالی که JD.com تماس 8 مارسth "پروانه روز" Secoo خواستار آن را "الهه روز است."

این سال را روز نو در چین شد و خاموش با توجه به شیوع کروناویروس. رسانه ها تا حد زیادی با تمرکز بر نقش زن در بهداشت و درمان کارگران در مدیریت شیوع پوشش نقش پرستاران و روانشناسان تکنسین آزمایشگاه و.... اما اختلاف پدید آمده که دولت پخش دوربین مدار بسته به نام یک زن پرستار یک "فرشته سفید لباس شب." زن بود و نه ماه باردار در زمان بود و هنوز هم مشغول به کار در یک بیمارستان نظامی واقع در ووهان کانون COVID-19 شیوع.

شهروندان به زودی با انتقاد از رسانه ها در پوشش اشاره به این که هیچ زنی است که در ماه نهم بارداری باید کار اجازه دهید به تنهایی در یک کار که در آن او و او نوزاد ممکن است مریض است. پس زنان باردار اغلب تضعیف سیستم ایمنی بدن آنها بیشتر در معرض خطر نسبت به افراد دیگر به کامپیوتر توسط ویروس ها. برخی از پرستاران بودند که با زور و اجبار ساخته شده برای اصلاح کردن موهای خود را به عنوان بخشی از سیستم کنترل اقدامات است. در حالی که بیمارستان ادعا کرد که این زنان تا به حال خواسته موافقت کرد به تراشیدن سر خود را, برخی از فیلم ها ویروسی نشان می دهد پرستاران گریه در حالی که تماشای موهای خود را در حال قطع.

تبعیض همچنان ادامه دارد

با وجود تلاش برای پروژه خود را به عنوان یک کشور که در آن زنان داده می شود وضعیت برابر با مردان حقیقت این است که دولت چین است که به سادگی دروغ گفتن در مورد این موضوع. فقط یک نگاه در ترکیب حزب کمونیست چین (CCP) خواهد بود به اندازه کافی به افشای چنین ادعا می کند. در سال 2016 وجود دارد تقریبا 2,243 نر اعضای کنگره خلق ملی (NPC). اعضای زن شماره تنها 700 حسابداری برای بیش از 23 درصد از تمام اعضا در بالاترین ارگان قدرت دولتی.

(Image: Screenshot / YouTube)

با وجود تلاش برای پروژه خود را به عنوان یک کشور که در آن زنان داده می شود وضعیت برابر با مردان چین در رتبه پایین می آید به برابری جنسیتی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اشتغال نیز به شدت اریب علیه زنان با بسیاری از کسب و کار به صراحت برگزاری نمایشگاه خود تعصب علیه زنان در استخدام. به گفته دیده بان حقوق بشر تقریبا 13 درصد از ملی خدمات ملکی شغل در سال 2017 به صراحت اعلام کرد که مردان خواهد بود با توجه به اولویت یا که تنها مردان می تواند اعمال می شود. در سال 2018 و 2019 این تعداد رشد به 19 درصد است. مجمع جهانی اقتصاد را جهانی شکاف جنسیتی در گزارش سال 2020 رتبه چین 106هفتم از 153 کشور وقتی که می آید به برابری جنسیتی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

COVID-19: بازمانده فروشگاه مواد غذایی در سفر


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب