'هولناک' داده ها تکه تکه کلید آیووا کوروناویروس متریک

توسط رایان جی فولی آیووا سیتی، آیووا (AP) - یک آژانس دولتی می گوید که در حال کار برای رفع خطای داده ها در وب س

توسط NEWSSHANS در 28 مرداد 1399

توسط رایان جی فولی

آیووا سیتی، آیووا (AP) - یک آژانس دولتی می گوید که در حال کار برای رفع خطای داده ها در وب سایت کوروناویروس آیووا است که تعداد موارد تایید شده جدید را کاهش می دهد و در نتیجه شدت شیوع فعلی را کاهش می دهد، درست به عنوان مدارس در حال تصمیم گیری برای بازکردن دوباره.

این مشکل به معنای اداره بهداشت عمومی آیووا است که سهوا گزارش شده است کمتر عفونت های جدید و درصد کمتری از آزمایش های مثبت روزانه از واقعا مورد, به گفته دانا جونز, پزشک پرستار شهرستان آیووا که کشف مشکل. این به خصوص قابل توجه است چرا که مدارس منطقه با تکیه بر داده های دولتی برای تعیین اینکه آیا آنها را آموزش در فرد ارائه می دهد زمانی که مدرسه رزومه در روز ها و هفته های آینده.

به طور بالقوه هزاران عفونت های کوروناویروس از هفته ها و ماه های اخیر به جای آن به عنوان اتفاق افتاده در ماه های مارس، آوریل، مه و ژوئن، جونز گفت: "به طور نابه جا ثبت شده است.

"فقط وحشتناکه. ما هیچ ایده ای در مورد آنچه در حال اتفاق می باشد، واقعا، گفت: جونز.

اعداد به دلیل اینکه بعضی از افراد قبلاً آزمایش منفی کردند اما اخیراً آزمایش مثبت کردند، به هم می خورد. سیستم آیووا در حال ثبت نتایج مثبت جدید خود را به عنوان اتفاق افتاده است زمانی که نتایج منفی اصلی خود را گزارش شده است.

مگان سرینیواس، پزشک بیماری های عفونی در فورت دوج، آیووا گفت: «این یکی از بدترین خطاهای داده ای است که می تواند در حال حاضر اتفاق بیافتد. ما این تماس های سیاستی را بر اساس اعداد کاملا ناقص انجام می دیم و باید اذعان کرد."

او گفت وضعیت به معنای شیوع عفونت آیووا است و راه کنونی همه گیر بدتر از آن است که مردم متوجه شوند.

یک مقام بخش بهداشت عمومی آیووا در ایمیلی به جونز جمعه این مشکل را تأیید کرد. او گفت: یک تاریخ تولید شده توسط سیستم زمانی که نتایج آزمون به دولت گزارش می ماند همان زمانی که یک فرد بعد تست مثبت.

راب رامایکرز، متخصص اپیدمیولوژی سربی در واحد نظارت ی گروه نوشت: «ما این را یک مشکل می دانیم و روی منطق کار می کنیم تا به آن رسیدگی کنیم» او اضافه کرد: "وضعیت مشابهی با محاسبه مثبت درصد اتفاق می افتد. ما این موضوع را مطرح کرده و به طور فعال در حال کار بر روی رفع آن هستند."

اما دولت هنوز اعلام خطا نکرده است. ایمی مک کوئی، یک زن و یک زن برای بخش بهداشت عمومی به خبرنگار "اُشوشیتد پرس" گفت که امیدوار است به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع داشته باشد.

به گزارش دانشگاه جانز هاپکینز، تعداد کلی آیووا بیش از 52600 نفر که از ماه مارس آزمایش مثبت کرده اند، تاثیری نمی گذارد - نرخ سرانه ای که در میان ایالت ها هفدهمین و بالاترین در غرب میانه است. اما منحنی فعلی به نظر می رسد چاپلوس تر از آن باید و نرخ های اخیر از آزمون های مثبت پایین تر از آنها باید باشد، جونز گفت.

محله های مدرسه با تکیه بر نرخ مثبت 14 روزه ای که دولت محاسبه می کند تا مشخص کند آیا باید کلاس های درس را به دانش آموزان و معلمان بازکنند یا نه. دولت کیم رینولدز برای ارائه حداقل 50٪ آموزش در فرد تا زمانی که نرخ موضعی مثبت زیر 15٪ است -- آستانه سه تا پنج برابر بالاتر از بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند امن است. تا کنون، تنها تعداد انگشت شماری از مناطق ملاقات می کند که آستانه.

بسیاری از مناطق با توجه به شروع سال با کلاس های مجازی تنها به دلیل نگرانی های ایمنی گره خورده به همه گیر شده بود، اما آنها را تشویق به اتخاذ طرح های ترکیبی که در آن دانش آموزان شرکت در کلاس های حضور در فرد پاره وقت. برخی از مناطق را عقب رانده تاریخ شروع خود را به اوایل سپتامبر و هنوز هم تصمیم گیری برای ادامه.

مایک برانک، رئیس انجمن آموزش ایالتی آیووا، اتحادیه ای به نمایندگی از معلمان، روز دوشنبه گفت که مناطق مدرسه باید تصمیم گیری بازگشایی خود را در حال برگزاری تا زمانی که داده ها به طور کامل تصحیح قرار داده است.

جونز منتشر شده توسط دولت روزانه را ردیابی کرد، و در هفته های اخیر هنگامی که موارد از ماه مارس، آوریل و دیگر تاریخ های قبلی به طور معمول بدون توضیح اضافه شده بود، بی رنگ شد. او معتقد است هزاران مورد ممکن است به اشتباه تاریخ شده است.

تعداد مرگ و میر ویروس های گزارش شده در آیووا در 979 در روز دوشنبه ایستاد، و می تواند بیش از 1000 در این هفته است. تعداد بیماران مبتلا به ویروس کوروناویروس بستری در ایالت استاتپه، ۲۸۳ نفر، از ۵ ژوئن در بالاترین سطح خود قرار دارد.

الی پرنشویچ، پژوهشگر ارشد بیماری های عفونی در دانشگاه آیووا، گفت هدف ایالت برای بازگشایی مدارس به طور خطرناکی بالا است تا با آن شروع شود، و خطاهای داده ها فقط وضعیت را بدتر می کند. او گفت: تعداد مورد دولت در حال حاضر به طور مصنوعی کم بود چرا که آن را حذف نتایج آزمایش آنتی ژن است که برخی از بیمارستان های محلی استفاده می کنند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن