هنگ کنگ OKs 5 میلیارد دلار کمک مالی برای Cathay Pacific Airways

توسط ZEN SOO هنگ کنگ (AP) — مالی کتک هنگ کنگ شرکت هواپیمایی Cathay Pacific Airways تبدیل شده است آخرین هواپیما

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

توسط ZEN SOO

هنگ کنگ (AP) — مالی کتک هنگ کنگ شرکت هواپیمایی Cathay Pacific Airways تبدیل شده است آخرین هواپیمایی برای دریافت حمایت دولت برای زنده ماندن coronavirus بیماری همه گیر.

هنگ کنگ دولت در روز سه شنبه تایید 39 میلیارد دلار هنگ کنگ (5 میلیارد دلار) کمکهای طرح می کند که یک دولت جدید کنترل نهاد به نام حمل و نقل هوایی 2020 برای خرید $2.6 میلیارد دلار از یک تا 33 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار ($4.3 میلیارد) به اشتراک گذاری ارائه توسط Cathay Pacific.

که آن را 6 درصد از سهام خود در شرکت هواپیمایی. شرکت هواپیمایی نیز خواهد دریافت 7.8 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار (1 میلیارد دلار) وام از حمل و نقل هوایی سال 2020 است.

Cathay Pacific پیشنهاد کمک مالی آن را به عنوان تلاش برای زنده ماندن در سقوط نزدیک از سفر منطقه ای با توجه به همه گیر.

"هدف این است که برای کمک به محافظت از هنگ کنگ نقش به عنوان یک پیشرو بین المللی حمل و نقل هوایی hub در این منطقه و همچنین در دراز مدت به طور کلی توسعه اقتصادی هنگ کنگ در حالی که تولید مناسب بازگشت برای دولت" هنگ کنگ مالی, منشی, Paul Chan گفت.

چان گفت که دولت تا به حال هیچ وجه قصد" از تبدیل شدن به یک بلند مدت سهامداران در Cathay اقیانوس آرام و نمی خواهد دخالت در عملیات و مدیریت خطوط هوایی است.

او گفت که دولت تصمیم به سرمایه گذاری در Cathay Pacific به عنوان حق بیمه سود سهام در سهام ترجیحی برگزار شد بازگشت تولید حدود 4 درصد به 7.5 درصد نسبت به میانگین 3.7% بازگشت سرمایه گذاری نمونه کارها از این شهر و ثروت, صندوق, صندوق ارز.

"ما امیدواریم که در طول این زمان دشوار است که این کمک می کند (Cathay Pacific) بازیابی و زمانی که آنها انجام آنها می توانید پرداخت کردن وام و خرید به سهام ترجیحی گفت:" چان اضافه کرد که دفاع از هنگ کنگ پرواز در مسیرهای حیاتی بود برای حفظ این شهر وضعیت به عنوان یک منطقه ای حمل و نقل هوایی hub.

Cathay Pacific یکی از آسیا بزرگترین خطوط هوایی در سال 1946 تاسیس شد و توسط دو نفر از خلبانان نیروی هوایی برای کمک به حمل و نقل کالا از استرالیا به چین است. از آن شده است صالح با سقوط اخیر از سفر منطقه ای در بالای یک کاهش در ترافیک به هنگ کنگ زیر ماه از تظاهرات ضد دولتی.

هواپیمایی اتحاد ریشه بسیاری از پروازها به عنوان سفر باقی مانده محدود در سراسر منطقه است.

"Cathay Pacific به کاوش در گزینه های در دسترس است و معتقد است که کمکهای مورد نیاز است برای اطمینان از آن است نقدینگی کافی برای آب و هوا این زمان بحران" شرکت هواپیمایی گفت: در این پرونده.

Cathay Pacific فعلی بزرگترین سهامدار Swire Pacific بیانیه ای انتشار داد و آن را "به طور کامل پشتیبانی از" طرح کمکهای.

Swire Pacific یک کنگلومرا از تبار یک تجارت خانه راه اندازی در لیورپول در سال 1816 دارای 45 درصد سهام در Cathay Pacific. هوایی چین چین دولتی پرچم حامل 30 درصد خطر است.

Cathay Pacific گفت: این برنامه اجرایی کاهش دستمزد و دوم داوطلبانه ترک طرح برای کارکنان در بالای زودتر اقدامات کاهش هزینه.

در چهار ماه اول سال تعداد مسافران انجام شده توسط Cathay اقیانوس آرام سقوط نزدیک به 65 درصد در میان یک نصف ظرفیت است. این شرکت هواپیمایی شده است عامل اسکلتی شبکه از پرواز به مقاصد اصلی مانند سنگاپور پکن لس آنجلس و نیویورک و توکیو.

باری اندازه گیری توسط وزن کاهش یافت و نزدیک به 27 درصد در چهار ماه اول سال در برابر حدود 25% کاهش در ظرفیت های هواپیمایی گفت.

چان با اشاره به این که دلار هنگ کنگ بر خلاف ایالات متحده و سرزمین اصلی چین فاقد حمل و نقل هوایی داخلی بازار است.

"اگر ما ندارد و پروازهای بین المللی و سپس همه چیز می آید به توقف سنگ زنی," او گفت:.

Cathay اقیانوس آرام و Cathay اژدها را دو حامل, گزارش یک ترکیب 4.5 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار ($580 میلیون) unaudited از دست دادن در چهار ماه اول سال 2020 است.

به عنوان یک شرکت هواپیمایی بخشی متعلق به یک دولت متعلق به حامل با بسیاری از کسب و کار خود را در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ تحولات سیاسی را به شدت وزن در Cathay Pacific.

در سال گذشته شرکت هواپیمایی, مدیر عامل شرکت روپرت هاگ استعفا تحت فشار پس از برخی از Cathay Pacific کارکنان داشت به پیوست شد.

بیش از یک دوجین شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان به دنبال دولت تسکین یا در قالب کمک مالی یا وام ویژه برای مقابله با عواقب بیماری همه گیر. برخی از شرکت های هواپیمایی مانند Latam هواپیمایی گروه و حامل Flybe را متوقف کرده اند پرواز در دسترس نباشد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن