هالیوود می گوید: سیاه و سفید زندگی می کند اما تنوع بیشتر مورد نیاز

توسط جیک COYLE نیویورک (AP) — به عنوان اعتراض فوران در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید هر عمده شرکت سرگرمی در

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

توسط جیک COYLE

نیویورک (AP) — به عنوان اعتراض فوران در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید هر عمده شرکت سرگرمی در هالیوود با صدور بیانیه در حمایت از جامعه سیاه و سفید.

اما به اتفاق آرا به عنوان نشان می دهد که همبستگی بود آن را نیز روشن است که این نبود مبارزه با هالیوود می تواند از حاشیه. به عنوان داد و بیداد بیش از "بر باد رفته" نشان داد که صنعت فیلم دارای یک گذشته و حال — به روی چیزی حساب کردن با. در اعتراض های اخیر در لس آنجلس برگزار عمده آژانس استعداد بازیگر Michael B. Jordan تبدیل شده تمرکز خود را به استودیو ستاد در اطراف او.

"است که در آن چالش به ارتکاب به استخدام? محتوای سیاه و سفید به رهبری, سیاه, مدیران, سیاه, مشاوران" . "شما پلیس ما داستان سرایی هست؟"

هالیوود رکورد در تنوع و شمول بهبود یافته در سال های اخیر اما هنوز نشدم پشت مردم — به خصوص در اجرایی آن صفوف است. (آن را آسان تر برای به دست آوردن یک رئیس جمهور سیاه تر از سیاه و سفید استودیو سر.) اظهارات و کمک های مالی به خوبی و خوب بسیاری می گویند اما استودیوهای هالیوود و شرکت های تولید می تواند صحبت می کنند به مراتب بلندتر سبز-نورپردازی متنوع — فیلم و مهلت کسانی که سبز-روشنایی.

"این یک فرصت طلایی برای تلفن های موبایل به نگاه خود را در آینه و تصمیم می گیرید چه طرف از تاریخچه آن را می خواهد به در می گوید:" Darnell, شکار, دین, علوم اجتماعی در دانشگاه UCLA.

UCLA سالانه پیدا کرده است یک افزایش قابل توجه در رهبری نقش بازیگری در محبوب ترین فیلم ها در سال های اخیر است. محققان استدلال می کنند تنوع کسب و کار خوب است. مردم رنگ داده ها نشان می دهد اغلب خرید بیش از نیمی از بلیط به موفق ترین فیلم های.

اما شکار نیز عدم سیستمیک تغییر دهید. برخی از 93 درصد از ارشد اجرایی در عمده و اواسط استودیوهای بزرگ برگزار شد با مردم و 80 درصد توسط مردان است. او مشخص شده است در برای اطلاعات بیشتر با معنی پیشرفت از پایین به بالا.

"هر نهاد در جامعه ما به حدی است که آن را کمک به از بین بردن مشکل است همدست به برخی از درجه است. من استدلال می کنند که هالیوود می ایستد درست در مرکز است که می گوید:" شکار. "هنگامی که شما یک صنعت است که حول مردان سفید در کنترل آن پژواک سفید برتری که در هسته انتقاد از پلیس در حال حاضر."

پنج سال پیش و پس از آن جوایز اسکار به میدان فرستاد سفید بازیگری نامزد هشتگ #OscarsSoWhite شد پاره. صنعت و فیلم به آکادمی تغییر کرده پس از آن اما این امر یک شبه اتفاق نمی افتاد. در این سال اسکار, کره جنوبی فیلم "انگل" اما هنوز جوایز ویژه

اکنون در لحظه ای تعیین کننده برای مسابقه در امریکا و برخی از رهبران صنعت بر این باورند قوی تر مراحل لازم است. The Academy of Motion Picture Arts and Sciences هفته گذشته گفت: آن را شکار که مشورت در آن ابتکار گفت: این درخواست می تواند به هر دو تنوع فرد فیلم و یا یک توزیع کننده کلی رکورد از ورود به مطالعه.

از انجمن صنفی نویسندگان امریکا در یک نامه سرگشاده از آن کمیته از نویسندگان به رهبران صنعت خواستار عمل نه حرف.

"در هر صورت شما متعهد به جدید نهادینه سیستم پاسخگویی و به نویسندگان و یا شما ثابت کند که شما در حال قرار دادن بر روی فقط یک استراتژیک, فضیلت-سیگنالینگ عملکرد لازم برای زنده ماندن بار" خواندن نامه.

بحث به تازگی هم زده توسط "بر باد رفته" تنها برجسته چه چیزی در خطر است.

پس از فشار از فیلمسازان از جمله "12 سال یک برده" تولید کننده John Ridley, . بالاترین فیلم پرفروش در تمام دوران با وجود آن glamorized پرتره از برده داری در Antebellum جنوب "بر باد رفته" است که بخشی از یک فرومایه هالیوود میراث کشش به عقب به زمانی که این فیلم برمی گردد به جریان خدمات خواهد بافت آن است.

"ما می توانید ببینید با 'بر باد رفته' چگونه عمیقا مردم درک درستی از تاریخ آمریکا شده است, شکل های محبوب این تفریحات می گوید:" استوارت. "این ما را مجبور به مقابله با ریشه های نژاد پرستی در کشور ما و به فکر می کنم در مورد نقش رسانه ها در شکل دادن به درک ما از مسابقه است."

فیلم اخیر مانند Ava DuVernay را Dee Rees " و اسپایک لی تازگی منتشر کرده اند لنت اصلاحی به تاریخ به عنوان در فیلم دیده می شود. بیشتر در راه هستند. آغاز اعتراضات چندین مستند پروژه های اعلام شده در تولسا مسابقه کشتار از جمله یکی تولید شده توسط LeBron James.

لی مکرر co-نویسنده کوین Willmott به تازگی به اتمام درام "24" در مورد هوستون شورش است که در آن برخی از 150 سیاه سربازان راهپیمایی در هوستون در سال 1917 پس از یک نیروی پلیس تکامل از کشت و زرع گشت و فو سرکوب آنها. جانت پيرسون قبل از جشنواره لغو شد, چرا که او گفت: آن را با قدرت اسیر مهم اما کمتر شناخته شده در فصل در تاریخ است. Willmott که در حال حاضر در حال مذاکره با یک جفت از توزیع کنندگان در نظر هوستون شورش پیشرو به امروز گرفته است.

"یکی از ترس من این است که آن را بسیار قوی فیلم است. در آب و هوا ما در حال حاضر من نگران که آن را ترساندن برخی از مردم می گوید:" Willmott. "من امیدوارم که آمریکا دارای شجاعت برای نشان دادن این فیلم به دلیل این چیزی است که امریکا در برخورد با حق در حال حاضر. من می دانم که دراماتیک فیلم در مورد سیاه و مقاومت در برابر بی عدالتی و ظلم و ستم هستند سخت به فروش می رساند در هالیوود است."

این زمان خوبی برای در نظر گرفتن آنچه که فیلم در حال گرفتن greenlit چیدن توزیع و سنگین پشتیبانی بازاریابی. زمانی که مدیر George Tillman ("غذای روح" "مردان افتخار") برای اولین بار آمد به هالیوود او در بر داشت که این نوع از فیلم های او می خواست به تنظیم شد متوسط بودجه پارامترها و به بازار عرضه شده تنها به جوامع آمریکایی. Tillman به خاطر فکر کردن: "شما ain't gonna قرار دادن یک بیلبورد در غروب آفتاب یا هر چیزی ؟ آن را فقط رفتن به فقط در سمت جنوب شیکاگو ؟ چگونه من همیشه رفتن به گسترش?"

که تکامل یافته Tillman می گوید: با استناد به تغییرات آورده و تلویزیون پخش آنلاين خدمات. اما او هنوز هم خواسته های خود را آخرین فیلم ساخته شده بود بزرگتر تاثیر است. به عنوان یک داستان در مورد یک زن جوان منجر به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از تراژدی این فیلم (در حال حاضر رایگان برای جریان) صحبت می کند که به طور مستقیم به لحظه.

برای Tillman, این فیلم را, صداقت است که طنین انداز در حال حاضر. آن را ویژگی های یک پدر آموزش کودکان خود را چگونه به عمل در خود حفظ اگر آنها تا به حال کشیده شدن توسط پلیس. این بحث یکی Tillman پدر به او داد و او را با توجه به 17 ساله پسر.

"به برهنه خود را حقیقت بسیار مهم است به عنوان یک فیلمساز می گوید:" Tillman که در حال حاضر شاخص های یک درام در مورد تشکیل Black Panthers برای پارامونت پیکچرز است. "اجازه ندهید که مدیران سعی در تغییر چشم انداز خود را به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان یک فیلمساز. شما چه اعتقاد دارد ؟ شما چه تاریخ ؟ هیچ کس نمی تواند داستان خود را بهتر از شما.

"نگه دارید هل دادن حقیقت بر روی صفحه نمایش."

___

دنبال AP فیلم نویسنده جیک Coyle در توییتر در:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن