هالیوود دهکدهای از دست داد طرح توسط Kowtowing به CCP

برای نسل از مردم در سراسر جهان بسیار کلمه, هالیوود, یک مترادف برای رویای آمریکایی است. وجود دارد زرق و برق و ز

توسط NEWSSHANS در 18 اردیبهشت 1399

برای نسل از مردم در سراسر جهان بسیار کلمه, هالیوود, یک مترادف برای رویای آمریکایی است. وجود دارد زرق و برق و زیبایی ژنده پوش به ثروت و اشک و خنده و شجاعت و فضیلت است. بدون در نظر گرفتن چگونه وخیم یا غم انگیز در این داستان وجود دارد همیشه به امید رستگاری است. با اعتقاد به خدا صادقانه کار سخت و هرگز از دست دادن هر کسی می تواند آن را. چه تبدیل شده است محبوب هالیوود در سال های اخیر ؟ به قول تبلیغی برای این حماسه بزرگ بن هور: هنگامی که ما دوست دوران کودکی در حال حاضر ما مرگبارترین دشمن.

بیش از چند سال گذشته هالیوود شده است ولع مصرف برای دسترسی به, همیشه در حال رشد چینی در بازار فیلم. این باعث شده است که افراد مشهور هالیوود و مقتدر برای تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر سازگار با CCP و خیلی در قدم اهسته با CCP که آنها را توهین و یا آنها را میگیرد. زمانی که الیور استون در بازدید از چین در سال 2014 او در توصیف این فیلم چینی بازار به عنوان یک "الماس معدن بیش از یک معدن طلا." در سال 2013 به تنهایی وجود هشت فیلم های هالیوودی که در آن بازار چین پیشی گرفته و بازار آمریکای شمالی شد.

در مارس 2012 چینی دالیان واندا گروه به دست آورد سینمای آمریکا اپراتور AMC Theatres برای US$2.6 میلیارد دلار است. در سال 2016 آن را به دست آورد Carmike سینما در نتیجه ایجاد بزرگترین U. S سینما زنجیره ای. در همان سال آن را به دست آورد افسانه ای سرگرمی برای US$3.5 میلیارد دلار و همچنین یک توافق استراتژیک با همکاری سونی, تصاویر, آمریکا, سرگرمی, شرکت, برای شرکت در عمده فیلمهای سینمایی. که بزرگترین چین-هالیوود معامله است که به طور قابل توجهی گسترش یافته دالیان واندا حضور در جهانی سرگرمی, کسب و کار, آن را به عنوان صاحب یکی از بزرگترین مستقل شرکت فیلم در هالیوود است.

In May 2012, the Chinese, Dalian Wanda Group acquired the American cinema operator AMC Theatres for US$2.6 billion. (Image: Wikimedia / CC0 1.0)

در مارس 2012 چینی دالیان واندا گروه به دست آورد سینمای آمریکا اپراتور AMC Theatres برای US$2.6 میلیارد دلار است. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

آمریکا هفتگی مجله تایم دارای صفحه 10 فیلم 2019. حداقل نیمی از فیلم های دارای امتیاز بودند بودجه توسط سرمایه گذاری چین. در همان سال با توجه به گزارش Pricewaterhouse Coopers (PwC), کارشناسان پیش بینی است که تا سال 2020 چین خواهد بود بزرگترین سینما در بازار با جعبه دفتر درآمد انتظار می رود برای رفتن به US$15.5 میلیارد 2023.

هالیوود تیره کارشناسی ارشد

هالیوود kowtows جدید خود را تیره استاد CCP حتی با سانسور مقدس. در این فرایند آن را دور انداخته 100 سال با شکوه از ستارگان شهرت. بسیاری از افراد مشهور هالیوود که در حال صریح سیاسی و مسائل حساس در ایالات متحده در حال فساد سکوت در CCP را سرکوب حقوق بشر از 1.4 میلیارد مردم چین است. در سال 2012 پس از CCP اعتراض علیه جنگ آمریکا فیلم Red Dawnباعث MGM به صرف US$1.0 میلیون دلار برای تغییر این بازیگران در این فیلم از چینی به کره شمالی مهاجمان.

In 2012, after the CCP protested against the American war film: Red Dawn, causing MGM to spend US$1.0 million to change the cast in the film from Chinese into North Korean invaders. (Image: YouTube/Screenshot)

در سال 2012 پس از CCP اعتراض علیه جنگ آمریکا فیلم Red Dawn,' باعث MGM به صرف US$1.0 میلیون دلار برای تغییر این بازیگران در این فیلم از چینی به کره شمالی مهاجمان. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

CCP نفوذ بیش از هالیوود آغاز راه برگشت در سال 1993 زمانی که هالیوود megastar Richard Gere ممنوع شد از اینکه یک جایزه اسکار مجری پس از او را محکوم CCP در حالی که دولت اعلام نامزد جایزه اسکار. در سال های بعد, Richard Gere حتی خواهان تحریم از بازی های المپیک 2008 پکن در اعتراض به چین را اشغال تبت و وحشتناک حقوق بشر جنایات وجود دارد. Gere فیلم Red Corner ممنوع شد توسط CCP چرا که این فیلم در معرض تاریکی CCP را در سیستم قضایی. Gere در حال حاضر به طور دائم ممنوع CCP از ورود به چین است.

شناخته شده کتاب های کمیک هنرمند Guo Jingxiong گفت که هالیوود یک بار به نمایندگی از روح فرهنگ و ارزش های ایالات متحده است. فرهنگ آمریکایی است که به ترویج به جهان توسط هالیوود. درست شد تا 1990 تا زمانی که هالیوود طرح از دست داد.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

با ماسک در سراسر اروپا و انگلستان باقی می ماند بلاتکلیف


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب