یادگیری چیزی خوب: هنر قدردانی

تعداد مرگ و میر مداوم واکسن توسعه توده وحشت و مشابه دیگر عناوین منتشر شده به صورت روزانه توسط بسیاری از رسانه

توسط NEWSSHANS در 18 تیر 1399

تعداد مرگ و میر مداوم واکسن توسعه توده وحشت و مشابه دیگر عناوین منتشر شده به صورت روزانه توسط بسیاری از رسانه های خبری در سراسر جهان است. وجود دارد چیزی جز عذاب و دل تنگی. هنوز نشسته پشت پنجره و خیره در خارج مشاهده می کنیم که امید است هنوز هم وجود دارد. زندگی بر روی زمین ادامه می دهد و حتی به عنوان ما معمول گیج کننده قرار گرفته اند یک بازی شیر یا خط.

Reliving گذشته

ما ممکن است محدود و جدا شده در حال حاضر اما این ما فراهم می کند با فرصت کافی برای تعمیق دانش ما. شایسته موضوع به دنبال این است که قدردانی از هنر کلاسیک.

Artyfactory تعریف هنر تقدیر به عنوان دانش به شناسایی جهانی کیفیت از همه هنر بزرگ است. به درک هنر ما باید اول خودمان آشنا با انواع حرکات دوره ها و سبک ها و تکنیک های, که, اگر شما یک هنرمند همه باید توجهی اثر در کار خود را.

برای استارت, عناصر بصری, هنر, هستند, خط, شکل, رنگ, تن, الگوی, بافت و فرم. اکثر تصاویر تصور از خطوط ساده متولد اشکال — گاهی اوقات تکرار برای ایجاد الگوهای. سپس تن و رنگ تنفس زندگی را به اشکال است. بافت می افزاید: احساس می کنم و به پروژه های کار در سه بعد. استفاده هوشمندانه از این عناصر می تواند انتقال جنبش عمق ساختار های مختلف و عواطف و احساسات انسانی.

فرض کنید شما در فلاندرز هنرمند آقا پیتر پل روبنس,' نقاشی دانیل در شیرها' دن. شما متوجه خواهید شد که استفاده از تن (روشنایی و تاریکی رنگ). آقا روبنس یک استاد نقاشی سیاه قلم, تکنیک با استفاده از تضاد بین نور و تیره رنگ است.

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

'دانیل در شیرها' دن' سر پیتر پل روبنس (1614-1616). (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

نور تن از دانیل اصلی موضوع نقاشی او را به راحتی قابل شناسایی در حالی که رنگ های تیره تر شد برای شیرها را تشکیل می دهند که بقیه نقاشی. نور و تاریکی تن اضافه کردن عمق معنا و احساسات است.

آقا روبنس است که در میان تاثیرگذارترین هنرمندان در سبک باروک و جنبش است. همراه با او در حال استثنایی هنرمندان مانند Carravagio, Rembrandt van Rijn, دیگو ولاسکز و Nicolas Poussin.

یک جنبش هنر یک اصطلاح شناسایی هنرمندان متعلق به یک هنر خاص دوران. باروک است تنها یکی از بسیاری از حرکات را به اتمام (در طول سفر خود را به هنر) همراه با اطوار و اخلاق pre-raphaelite brotherhood و رنسانس بالا, به نام چند.

سرگرم کننده قدردانی از هنر نه تنها متوقف با تصاویری. اغلب داستان و معانی پشت نقاشی ارائه غذا برای فکر. از طریق این اکتشاف در عمق از هر جنبه از نقاشی هر دو در داخل و خارج از بوم ما به دست آوردن "فرهنگی سواد." نویسنده E. D. هرش این تعریف به عنوان یک "شبکه ای از اطلاعات است که همه صالح خوانندگان باید دارای."

برای یک نگاه عمیق تر در هنر جف Minickیک معلم و نویسنده نشان می دهد چیدن پاتریک د Rynck کتاب چگونه به خواندن یک نقاشی: درس از استادان قدیمیو داستان نقاشی با وندی بکت.

سابق به بررسی 18th-century نقاشی می آموزد و معانی پشت مسیحی نماد و اسطوره آمار و ارقام. به عنوان برای خواهر Becket کتاب او طول می کشد در یک تور از نقاشی های مختلف در سراسر قرن ها اعم از Minoan و یونان باستان به قرون وسطی هنر است. این کتاب عالی می خواند برای شما به خود را آشنا با آثار کلاسیک است.

تقدس هنر

هنر مدرن حرکات مسلط شده اند به ویژه در دنیای هنر. اما در زمان های اخیر, نقاشی هایخود را ناب و صورت سنتی آغاز کرده اند resurging پس از چند دهه بی توجهی به عنوان یک نتیجه از مدرن تم اشغالگر جریان اصلی. این فروتن هنرمندان که مورد ستایش قرار داد از ateliers مانند فلورانس آکادمی, Grand Central Atelier و آتلیه Canova باید غوطه ور خود را در ارزش مقدس از هنر سنتی.

شبیه به آثار افسانه ای سازندگان مانند ژرژ د لا تور, این, مدرن, نقاشان بزرگ الهام در تصاویر واقعی و تضمینی. نقاشی با نرم-به-ابریشم موضوع پوست مجموعه تلفیقی کمیاب در جهان تحت سلطه توسط انتزاعی توصیفاتی که نیاز به توضیحات نوشته شده برای ارتباط با بیننده است.

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

توبه مگدالن توسط ژرژ د لا تور (1635-1640). (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

در یک زمان از سردرگمی زیادی واقع بینانه نمایندگی از جهان ارائه درمانی قدرت برای ما به ایجاد حس از هر چیز دیگری.

هنر همیشه مربوطه و قدرتمند است. به عنوان به چگونه جولیا کامرون, نویسنده هنرمند راه, تشبیه ایجاد هنر به خانه باز آن پستو و اجازه هوایی از انبار و اتاق زیر شیروانی — آن را به ارمغان می آورد در مورد شفا.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

بشریت به فروش می رسد در پایین سنگ قیمت


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن