همکاری تاریخی به ارمغان می آورد Wilkes-Barre, تاریخچه زندگی در فیلم

تونی پای چپ و جاناتان ادواردز دیده می شود در اتاق جلو تاریخی Zebulon ساقی خانه در Wilkes-Barre. بروکس به عنو

توسط NEWSSHANS در 4 خرداد 1399
 Tony Brooks, left, and Jonathan Edwards are seen in the front room of the historic Zebulon Butler House in Wilkes-Barre. Brooks, as director of the Wilkes-Barré Preservation Society and curator of the house, has teamed up with Edwards, of Jonathan Edwards - 570 Drone, to produce a series of videos about the city’s architectural and social heritage, called ‘Diamond City: Trail of History.’ Roger DuPuis | Times Leader

تونی پای چپ و جاناتان ادواردز دیده می شود در اتاق جلو تاریخی Zebulon ساقی خانه در Wilkes-Barre. بروکس به عنوان مدیر Wilkes-Barré حفظ جامعه و متصدی از خانه تیمی با ادواردز از جاناتان ادواردز - 570 هواپیماهای بدون سرنشین برای تولید یک سری از ویدئوها در مورد شهر معماری و اجتماعی میراث فرهنگی به نام " الماس شهر: دنباله از تاریخ است.'

راجر DuPuis | زمان رهبر

WILKES-BARRE — دو سال پیش جاناتان ادواردز و تونی بروکس راه برای ساختن یک ویدئو زندگی می کنند در مورد بازار تاریخی پل خیابان.

آن را تا حدودی خار از لحظه ای اما بین ادواردز' ویدئوگرافی مهارت و بروکس آگاهی از تاریخ محلی تولید ثابت فورا محبوب است.

"این بود که ما صحبت کردن بدون توقف در مورد پل برای 17 دقیقه" بروکس به یاد می آورد در طی یک مصاحبه در روز جمعه. "و ما به کار گرفته 10 یا 20 سوال است که در آمد."

"او می دانست که چگونه بسیاری از آجر در پل" ادواردز افزود قیافه سمت بروکس. "و به یاد داشته باشید این بود که یک ساعت پس از من او را به نام و پرسید:" شما می توانید به صورت زنده با من؟'"

"این ویدئو را واقعا به خوبی" ادواردز گفت.

اولیه که همکاری کرده است تشکر برای این زمان های عجیب و غریب که در آن ما پیدا کردن خودمان تکامل را به یک تلاش جدید است که تولید قابل توجهی وزوز در رسانه های اجتماعی.

بروکس مدیر Wilkes-Barré حفظ جامعه و متصدی آن Zebulon ساقی خانه با همکاری ادواردز', ویدئوگرافی, کسب و کار, جاناتان ادواردز – 570 هواپیماهای بدون سرنشین برای تولید یک سری از ویدئوها در مورد شهر معماری و اجتماعی میراث فرهنگی به نام "الماس شهر: دنباله از تاریخ است."

"ما صحبت شده بود در مورد انجام یک سری از معماری ویدئوها اجتماعی, تاریخچه و ما هم به لطف دوره پایین به دلیل COVID-19," بروکس گفت.

اولین تصویری که عرضه در اوایل این ماه آنه به Stegmaier خانواده از دم شهرت و تولید از 10 ، 000 بازدید در یک روز. از جمعه آن رسیده بود 25,000 نمایش در Facebook به تنهایی بروکس گفت.

دوم که ردیابی خدمت سربازی و زندگی 14 جانبازان به خاک سپرده شد در تاریخی Hollenback گورستان آغاز بکار در روز دوشنبه — روز یادبود.

حضور آنلاین

این ویدئوها شامل بروکس' روایت و ارائه می شود در Wilkes-Barré حفظ جامعه را در Facebook صفحه در الماس شهر: دنباله از تاریخچه صفحه یوتیوب و — شروع پنج شنبه و با هر تولید جدید در timesleader.com. تریلر برای روز دوشنبه تصویری دیده می شود با این داستان در timesleader.com.

در حالی که هیچ قطعی وجود دارد هدف ادواردز گفت که او و جامعه به دنبال تولید یک فیلم یک ماه.

"موضوعات هرگز اجرا به خصوص با این مرد" ادواردز گفت: از بروکس. "او می داند که این مسائل. آن را بسیار جذاب است. هیچ فرد بهتر به میزبان نشان می دهد مانند این از تونی. او را به خوبی در دوربین او می داند مسائل خود را, همه او را دوست دارد. این را برای یک سری بزرگ."

بروکس, یک عضو شورای شهر که تاسیس جامعه و قبلا به عنوان مدیر اجرایی Luzerne County Historical Society دارای ریشه های عمیق در منطقه و مادام العمر شور و شوق برای تاریخ محلی.

جامعه رهبری تشکیل شده است Gordon L. Williams, رئیس هیئت مدیره (او صاحب تاریخی Hillard خانه تخت و صبحانه در غرب رودخانه خیابان); ان R. Lewis, معاون صندلی; Linda R. یوسف وزیر خزانه دار Collyn Hinchey; Richard J. Jenkins; دکتر وسلی و پاتریشیا پارک ها و جوئل Zitofsky.

مانند ادواردز بروکس می بیند ثروت از مواد پوشش برای فیلم آینده.

"ما خوش شانس است که وجود دارد 258 سازه در رودخانه خیابان تاریخی منطقه, بنابراین ما می خواهیم به داستان آن ساختار و مردم زندگی می کردند که در آنها" بروکس گفت. "اما ما همچنین می خواهم به انجام موضوعات گسترده تر مانند Wilkes-Barre در طول جنگ داخلی Wilkes-Barre محله Wilkes-Barre, کلیسا, معماری و ما آن را ترک کرده اند به بیش از حد."

"هر روز کسی به ما می دهد یک پیام در Facebook, پیشنهاد فیلم," او اضافه شده است.

ساقی خانه در تمرکز

یکی در حال حاضر خاص: Zebulon ساقی خانه خواهد بود و موضوع سوم تصویری.

واقع در جنوب رودخانه خیابان پیشگام مسکونی قدیمی ترین خانه در Wilkes-Barre, ساخته شده در سال 1793 اما ترکیب عناصر از ورود به کابین ساخته شده از 20 سال قبل است.

کانکتیکات متولد ساقی بود و یک رهبر در طول جنگ از وایومینگ در سال 1778. او در ابتدا ساخته شده از کابین ورود به سیستم برای خانواده اش در سال 1773. بیست سال بعد او پسر ژنرال لرد باتلر ساخته شده فعلی خانه قاب ترکیب قطعات از پدرش کابین وارد شوید.

چهار نسل از ساقی خانواده در خانه زندگی می کردند در آن سایت اصلی تا سال 1868 بود که آن را نقل مکان کرد و از Northampton و جنوب رودخانه به راس و جنوب رودخانه.

بروکس و دیگران را نجات خانه از تخریب در سال 2017 و از آن خریداری شده توسط جامعه است. این طرح برای بازگرداندن این خانه به آن 1810s ظاهر.

"ما به توضیح در مورد چهار نسل از ساقی خانواده زندگی می کردند که در اینجا و چه هر نسل کمک به زندگی و زمان Wilkes-Barre" بروکس توضیح داد.

تلاش نیوز

البته نه حفظ تاریخی و نه ساخت انجمن رایگان است یک نقطه که مربوطه به خصوص در حال حاضر.

"ما همیشه به دنبال کمک های مالی. ما هدف نهایی این است برای بازگرداندن Zebulon ساقی خانه و در حفظ و دفاع برای حفظ تاریخی مسائل" بروکس گفت.

در حالی که جمع آوری کمک موفق شد در ماه ژانویه عدم اطمینان در میان جریان همه گیر باعث شده است که جامعه به انصراف از آن باغ تابستانی حزب جمع آوری کمک و اعضای جامعه مطمئن نیستید که آیا آنها می تواند برگزاری یک رویداد در پاییز بروکس گفت: تأکید بر نیاز به اهدا کنندگان.

او می بیند فیلم به عنوان یک عنصر مهم نیست فقط در این استراتژی اما در ترویج جامعه به عنوان یک کل.

"چه بزرگ در مورد کار با جاناتان دوربین و تجهیزات ویژه این هواپیماهای بدون سرنشین او" بروکس گفت.

ادواردز اشاره کرد که مایکل Belardi دوربین بود اپراتور برای قسمت های 1 و 2.

"او بسیار خوب در آنچه او می کند و مشغول به کار در فیلم و تلویزیون در صنعت برای بیش از یک دهه" ادواردز گفت: از Belardi اضافه کرد که قبل از همه گیر او مشغول به کار بود در شهر نیویورک مختلف تلویزیونی.

همکاری در اینجا است که هر دو پر از اطلاعات تاریخی و جذاب بروکس گفت.

"ما در حال گرفتن مقدار زیادی از اول زمان تا کنون عکس از مکان های در Wilkes-Barre و این باعث می شود این شهر فوق العاده نگاه," او اضافه شده است. "فیلم در حال آموزش به مردم در مورد تاریخ محلی اما شاید مهمتر از آنها تجاری برای چه ویلکس-بار ، به نظر می رسد امروز. می توان آن را بخش گردشگری و بخشی آموزشی است."

برای ادواردز در ضمن این مجموعه در یک زمان می آید زمانی که مشاغل دیگر خشک بود به شدت به این بیماری همه گیر را ویران کرده است اقتصاد است.

"این نوع غلتکی coaster. برای اولین بار دو ماه من نگران از دست دادن همه چیز است," او گفت:. "اما آن است که آنچه در آن است شما نمی توانید آن را تغییر دهید و ما در حال انجام چیزی سرد با این."

و همانطور که اشاره شد این جفت ارز به دنبال افراد و سازمان ها که ممکن است مایل به شرکت — کنندگان و underwriters, بله, بلکه به عنوان پتانسیل همکاران اگر آنها می تواند به دانش از دیگر مباحث تاریخی به جدول از آنتراسیت و تاریخ جنگ به محله و معماری است.

اشخاص علاقه مند می تواند تماس بروکس در 570-793-3631.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن