دادگاه عالی اجازه می دهد تا بزرگتر جایزه در سال 1998 سفارت بمب گذاری مورد

توسط جسیکا GRESKO دادگاه عالی است که اجازه می دهد یک بزرگتر جایزه از پول به قربانیان بمب گذاری سال 1998 توسط ا

توسط NEWSSHANS در 29 اردیبهشت 1399

توسط جسیکا GRESKO

دادگاه عالی است که اجازه می دهد یک بزرگتر جایزه از پول به قربانیان بمب گذاری سال 1998 توسط القاعده به سفارتخانه های امریکا در نایروبی کنیا و دارالسلام تانزانیا. با وجود حکم دادگاه, اما قربانیان ممکن است تنها تا کنون جمع آوری بخشی از میلیاردها دلار پایین تر دادگاه اهدا شد.

تقریبا همزمان با کامیون بمب گذاری در سفارتخانه های کشته شدن 224 نفر و مجروح شدن هزاران نفر. آنها برای اولین بار اصلی حمله به اهداف آمریکا توسط القاعده.

پرونده به دیوان عالی کشور شامل پرونده های حقوقی ثبت شده توسط قربانیان و خانواده های آنها در برابر سودان. پرونده های حقوقی متهم به کشور باعث بمب گذاری با کمک القاعده و رهبر اسامه بن لادن که زندگی در سودان در 1990s.

بیش از 500 نفر درگیر در این پرونده در حال بیشتر شهروندان خارجی یا دولت ایالات متحده کارکنان و یا پیمانکاران مجروح در بمب گذاری و یا بستگان کسانی که درگذشت.

یک دادگاه در ابتدا اهدا گروه بیش از 10 میلیارد دلار است اما یک دادگاه تجدید نظر انداخت از حدود 4 میلیارد دلار از این جایزه بود که خسارت تنبیهی.

دیوان عالی کشور روز دوشنبه گفت که دادگاه تجدید نظر اشتباه بود و این یک قانون فدرال خارجی مصونیت حاکمیت قانون اجازه می دهد تا خسارت تنبیهی در مورد. دادگاه دوباره بخشی از 4 میلیارد دلار خسارت تنبیهی و ارسال پرونده به دادگاه تجدید نظر به شدت نشان می دهد باقی مانده بود دوباره.

"کنگره بود که به عنوان روشن به عنوان آن می شده است که آن را مجاز شاکیان به دنبال پیروزی خسارت تنبیهی" در موارد مثل این یکی, عدالت, Neil Gorsuch نوشت: برای هشت قضات شرکت کننده در این مورد شدند و به اتفاق آراء در تصمیم گیری کنند.

عدالت برت Kavanaugh شرکت نمی کنند در این مورد. او درگیر در این پرونده در مرحله قبلی در حالی که او یک قاضی در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار.

این پرونده دارای ارتباط خاص در حال حاضر به دلیل سودان دولت انتقالی است که به دنبال جدا شدن از آمریکا فهرست کشورهای حامی تروریسم و حل و فصل با بمباران قربانیان دیده می شود به عنوان مهم به انجام این کار است. گرفتن لیست اجازه می دهد سودان که در سال گذشته سرنگون مستبد Omar al-Bashir در میان عظیم تظاهرات عمومی برای دریافت وام برای بازسازی اقتصاد آن است. این امر همچنین آسانسور تعدادی از تحریم های ایالات متحده که صدمه دیده اند و جدا سودان اقتصاد است.

معلوم نیست چه مقدار بمباران قربانیان ممکن است از بسته های پول در کشور است. اما اجازه می دهد خسارت تنبیهی دیوان عالی کشور به قربانیان اهرم به یک بزرگتر حل و فصل است.

در یک بیانیه قربانیان به نام حکم یک "پیروزی بزرگ است."

"این سخت است تصور کنید یک عمل بیشتر مستحق خسارت تنبیهی و ما عمیقا احساس خشنودی که دیوان عالی کشور به تایید حق مشتریان برای دریافت این اندازه گیری از جبران خسارت است. ما امیدواریم که این زودی منجر خواهد شد سودان برای رسیدن به یک درست و عادلانه وضوح با آن قربانیان خود را" وکیل Matthew D. مک گیل در بیانیه ای گفت.

یک وکیل که نماینده سودان در مورد بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه ،

مورد Opati v. سودان 17-1268.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن