Harrington پاره بیش از 'کاهش' جام رایدر

Padraig Harrington روز جمعه گفت که گلف ممکن است به "یک ورزش" و مرحله جام رایدر بدون طرفداران در سوت زدن تنگه

توسط NEWSSHANS در 27 اردیبهشت 1399
 Padraig Harrington said Friday that golf might have to ‘take one for sport’ and stage the Ryder Cup without fans at Whistling Straits in September, accepting that it will be ‘diminished’ because of the coronavirus pandemic. AP photo

Padraig Harrington روز جمعه گفت که گلف ممکن است به "یک ورزش" و مرحله جام رایدر بدون طرفداران در سوت زدن تنگه در ماه سپتامبر پذیرش است که از آن خواهد شد 'کاهش' به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس از آسوشیتدپرس

Padraig Harrington برنامه ریزی شده بود را به 150 قوی سفر با او به جام رایدر دادن نزدیکترین افراد به اروپا کاپیتان چیزی از داخل یک تجربه از یکی از حوادث بزرگ در گلف.

"من در حال حاضر به چهار چیزی مانند این که" Harrington گفت: نه dolefully او به عنوان ارزیابی خرابه مسابقات است که هنوز هم برنامه ریزی شده بود برگزار گردید. 25-27 در سوت زدن تنگه در ویسکانسین.

Coronavirus همه گیر کرده پاره پاره کردن تقویم ورزشی اما رایدر جام زنده می ماند. تا کنون.

و در یک فرم Harrington می داند خواهد بود unappetizing برای بسیاری از علاقه مندان به گلف و مردم فراتر از ورزش است که در حال جذب خشن و بی ادب دوسالانه مسابقه بین ایالات متحده و اروپا است.

Rory McIlroy و بروکس Koepka دو تا از بزرگترین نامها در گلف شده است در میان یک گروه رو به رشد بازیکنان به خواسته اند با صدای بلند: چه نقطه در جام رایدر بدون طرفداران ؟

"دوستان من که اصلا بازی گلف به جام رایدر به دلیل وزوز جو و هیجان. به همین دلیل بازیکنان از آن لذت ببرید و آن را بازی کند. آن را به از دست رفته" Harrington گفت: در یک مصاحبه تلفنی با آسوشیتد پرس.

"اگر آن را در آن بدون فن. یا بدون یک صورت ظاهر از طرفداران از آنجا که وجود خواهد داشت نه آنهایی که از اروپا است. اگر شما فقط صفحه اصلی, طرفداران وجود دارد هیچ چیز برای تشویق و برابر. که آن را در پایان روز."

Harrington می پذیرد بنابراین 2020 نسخه از جام رایدر خواهد شد "کاهش" محصول است.

اما در این تصویر می توانید آن را هنوز هم گسترده تر ارزش ؟

"سوال این است که آیا آنها یکی را برای ورزش؟" "آیا مردم در خانه نشسته و می خواهید جام رایدر در کاهش فرمت فقط به طوری که آنها باید ورزشی در تلویزیون است ؟

"وجود دارد یک مقدار بزرگتر از چیزی رفتن" Harrington اضافه شده است. "آن را در چارچوب آنچه در جریان است در جهان. اما این است که چرا ما در واقع در حال صحبت کردن در مورد جام رایدر پیش رفتن. زیرا در شکل کنونی آن را قطعا خواهد فقط به خاطر این که ورزش ممکن است نیاز — و مردم ممکن است نیاز به یک بیت از یک بالا بردن."

همه محبوب ایرلندی می توانید انجام دهید این است که آماده سازی ذهنی به عنوان اگر جام رایدر است که پیش رفتن در 4 1/2 ماه, زمانی که اروپا را دفاع از جایزه. او هیجان زده قریب الوقوع سرگیری PGA Tour که اجازه خواهد داد که او را به ارزیابی این بازی از برخی از اروپا را بیشتر تجربه گلف بازان است که ممکن است ایجاد 12 تیم از طریق اروپا و نقاط جهان لیست.

Harrington گفت که او نیاز به حداقل شش هفته از بازی "فقط بنابراین من می تواند قاضی فرم."

این معیارهای مقدماتی تا در هوا به دلیل خاموش کردن گلف از ماه مارس و اروپایی ها به دنبال بیش از "تعدادی از مدل های مختلف" که به تدریج محدودتر هم پایین است.

"هیچ یک از آنها شامل من با داشتن 12 میدارد من می توانم به شما بگویم که گفت:" Harrington که سه wild-کارت کاپیتان انتخاب به عنوان آن می ایستد. "من هنوز هم هیچ علاقه ای به داشتن تعداد زیادی از میدارد من نمی بینم دلیلی برای آن است.

"در پایان روز شما فقط رفتن به خودمو بیش از دو واقعا. شاید سه نفر به مدت دو لکه یا چهار سه لکه های. آخرین انتخاب است که مهم است."

جام رایدر زیادی پول ساز اما Harrington رد این تصور که این رویداد را سال است که در حال حاضر تنها پیش رفتن به دلایل مالی.

تور اروپایی وی افزود: به راحتی می تواند مقابله اگر آینده جام رایدر عقب رانده شد یک سال و بعدی اروپا بر اساس edition — برنامه ریزی برای ایتالیا در سال 2022 به تعویق افتاد تا 2023.

که با وجود هیچ نشانه ای از هر گونه منظم وقایع در حال وقوع در تور اروپایی تا ماه ژوئیه در اولین, است که به شدت denting درآمد خود را.

"تور اروپایی نشسته است در یکی از بزرگترین دارایی های ورزشی. آنها در حال رفتن در هر نقطه" Harrington گفت. "هنگامی که شما نگاه کنید در سمت مالی از آن را به دلایل مالی به آن در این سال است. هیچ کس به آن نیاز دارد به همین دلیل. مالی آن را احتمالا می تواند بهتر به آن در سال آینده. اما فقط برای ورزش به چیزی در خارج وجود دارد."

در حال حاضر, جام رایدر باقی مانده در رحمت coronavirus که ایالات متحده جنگ برای سرکوب یک بیماری است که به کشته شدن نزدیک به 85,000 مردم در کشور و بیش از 300 ، 000 در سراسر جهان است. کارشناسان می گویند تعداد واقعی هستند به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

این رویداد آخرین به تعویق افتاد — یک سال — در سال 2001 در مدت کوتاهی پس از حملات تروریستی در ایالات متحده است.

"البته گسترده وجود دارد شک و تردید در مورد این" Harrington گفت. "هیچ کس با این استدلال که وجود ندارد شک در مورد جام رایدر" او گفت:. "بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که آماده سازی عنوان شده است. اما بدون توجه به آنچه که از آن خواهد شد بسیار متفاوت جام رایدر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net