Hamlin برنده در یک روز طولانی در حیاط

دنی Hamlin جهش از ماشین خود را پس از برنده شدن در یک جام نسکار سری مسابقه یکشنبه در حیاط Fla. عکس از آسوشیتد

توسط NEWSSHANS در 26 خرداد 1399
 Denny Hamlin jumps from his car after winning a NASCAR Cup Series race Sunday in Homestead, Fla. AP photo

دنی Hamlin جهش از ماشین خود را پس از برنده شدن در یک جام نسکار سری مسابقه یکشنبه در حیاط Fla.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>Denny Hamlin celebrates after winning a NASCAR Cup Series race Sunday in Homestead, Fla.</p> <p>AP photo</p>

دنی Hamlin جشن پس از پیروزی یک جام نسکار سری مسابقه یکشنبه در حیاط Fla.

عکس از آسوشیتدپرس

حیاط, Fla. — دنی Hamlin سحر و جادو در حیاط-میامی سریع السیر یک بار دیگر.

Hamlin رفت به سرب برای بار آخر با 30 دور چپ و برگزار کردن تعقیب الیوت برای رکورد خود را مقید جام نسکار سری پیروزی در حیاط.

سابق رانندگان تونی استوارت و گرگ Biffle دیگر برندگان سه بار. Hamlin است که در این باشگاه در حال حاضر پس از مبارزه با الیوت بیشتر از شب است.

"این یکی واقعی بود, ویژه" Hamlin گفت.

Hamlin مسابقه به سومین پیروزی خود در این فصل و 40 به طور کلی. او این فصل را با یک پیروزی در دیتونا 500 و برنده در دارلینگتون ماه گذشته.

در حیاط او به رهبری 137 از 267 دور در 1 1/2 مایل آهنگ Joe Gibbs Racing شماره 11 تویوتا اتمام 0.895 جلوتر از الیوت.

رایان Blaney سوم شد و در مسابقه با تاخیر توسط باران و رعد و برق. تایلر Reddick چهارم به پایان رسید.

"من فقط نیاز به اجرای یک کمی بهتر" Reddick گفت. "این سخت بود. ما فقط کمی وجود دارد در گذشته دو اجرا می شود."

جاست یک روز بسیار طولانی بود کلاهدوز به یک هفته برای نسکار — سه فنجان سری مسابقات در هشت روز تمام از آنها آوردن رانندگان به داغ و تحریک, شرایط آب و هوا که در سمت چپ بسیاری از آنها خسته همه پیچیده در اطراف مداوم اعتراض ملی در اطراف نبرد برای برابری نژادی.

بابا Wallace, تنها, سیاه, راننده در جام سری تبدیل شده است و این ورزش را برجسته ترین فعال پس از او با موفقیت به نام هفته گذشته در نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن حوادث; سری به سرعت انجام داد که فقط برای بیشتر بررسی بیحوصلگی حرف زدن. بنابراین در حالی که طرفداران -1,000 از آنها بیشتر دعوت اعضای نظامی است که می تواند هر یک را به یک مهمان بودند در یک مسابقه نسکار برای اولین بار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده وجود دارد هیچ یک از ممنوع پرچم در چشم.

بسیاری از کسانی که طرفداران رفته بودند که Hamlin سوار تحت پرچم شطرنجی در 10:46 بعد از ظهر, پایان ماراتن روز.

در این مسابقه شد. بنابراین به روز شد. در نهایت.

"من می دانستم که اگر من فقط بیمار را زد سرعت من می خواستم و سرعت من راحت بود با ما بودند رفتن به سخت به ضرب و شتم در دراز مدت" Hamlin گفت.

والاس به پایان رسید 13th. Jimmie Johnson, هفت بار قهرمان بود که این تونل که منجر به آهنگ نام به افتخار او پیش از آن در تعطیلات آخر هفته و بازنشسته است و به عنوان یک کار تمام وقت راننده پس از این فصل 16.

Hamlin برنده دو مرحله اول و bucked یک روند در این فصل که در آن رانندگان که فراموش نمی وزش نسیم تا با پیروزی.

الیوت جاروب دو مرحله در لاس وگاس قبل از اتمام 26th, Clint Bowyer آن را قبل از اتمام 22nd در دارلینگتون, Alex بومن در زمان دو در شارلوت اما به پایان رسید تا 19 و الیوت آن را دوباره به پایان رسید و 22nd در بریستول.

آخرین درایور برای برنده شدن در دو مرحله اول و در نهایت برنده مسابقه شد مارتین Truex جونیور در Martinsville آخرین Oct. 27. است که تا به حال.

"من هر پیروزی من می توانم" Hamlin گفت. "اجازه دهید فقط نگه داشتن ستون آنها را."

آب و هوا شمردن مسابقه در تمام طول روز.

اندکی دوش, یکی, که در آن تنها بارید بیش از نوبت 3 و 4, ظهور تا حدود بسیار فوری است که رانندگان اخراج کردن موتور به چیز رفتن. بود که پس از روز اول دسته ای از رعد و برق و تاخیر ناشی از مسابقه شروع به 55 دقیقه بعد از برنامه ریزی شده.

درایور رو از طریق سه دور — و نه حتی پنج کیلومتر — هنگامی که رعد و برق کشف شد در نزدیکی مسیر و احتیاط بیرون آمد که تبدیل به قرمز پرچم توقف و خواهد آخرین برای 2 ساعت 8 دقیقه. و پس از حدود 25 بیشتر دور هنگامی که همه چیز در نهایت از سر گرفته رعد و برق زده دوباره به اعلان دیگری وقفه نزدیک به 39 دقیقه.

شمارش قبل از مسابقه با تاخیر بود که 3 ساعت, 42 دقیقه از نشستن در اطراف در آب و مربوط به توقف در یک روز که در آن بسیاری از آهنگ به طور کامل خشک در سراسر. شد 8:15 بعد از ظهر زمانی که پرچم سبز کاهش یافته است دوباره و رانندگان — که شده است از طریق تنها 33 دور به آن نقطه آغاز شده نهایی 234 بار در اطراف حیاط سطح.

Austin دیلون تا به حال یک روز او را هرگز فراموش نکنید که هر چند خود هفتم-پایان محل نبود حتی به توسعه قابل توجهی. دیلون و ویتنی شد پدر و مادر در اوایل روز شنبه اعلام تولد یک پسر به نام آس.

"سخت ترین چیزی که من تا به حال به انجام شد خداحافظی برای رفتن به مسابقه امروز" دیلون نوشت: در Instagram پست که در آن او اعلام کرد تولد. "امیدوارم ما را پشت یک جایزه برای Ace در اولین روز ما استقبال او به این دنیا!"

در عوض جایزه رفت و به Hamlin که در حال حاضر برنده این فصل با غرفه پر از طرفداران (دیتونا) بدون فن (مسابقه دوم در دارلینگتون) و برخی از طرفداران (حیاط).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب