حرص و آز می تواند خراب کردن یک فرد سرنوشت

یک افسانه در مورد یک نقاش معروف. او می خواست به بودا و شیاطین افراد از نقاشی های او اما از آنجایی که او نمی دا

توسط NEWSSHANS در 30 اردیبهشت 1399

یک افسانه در مورد یک نقاش معروف. او می خواست به بودا و شیاطین افراد از نقاشی های او اما از آنجایی که او نمی دانست آنچه مانند نگاه و می تواند او را تصور کنید آنچه مانند نگاه او بسیار مضطرب است.

یک روز او ملاقات راهب با شانس. راهب شخصیت و شخصیت عمیقا نقل مکان کرد و هنرمند. نقاش بنابراین وعده داده راهب مقدار زیادی از پول اگر او خواهد بود یک مدل برای نقاشی خود را.

طولانی نیست پس از آن که نقاش خود را به اتمام نقاشی بودا. آن احساس شد در جامعه محلی است. نقاش گفت: "این است که رضایت بخش ترین نقاشی است که من تا کنون انجام داده است. کسی که این مدل برای تصویر روشن و بی سر و صدا نگاه است که می تواند لمس احساسات مردم آنها را فکر می کنم که او یک بودا."

نقاش به قول خود نگه داشته و پرداخت راهب مقدار زیادی از پول.

(Image: via pixabay / CC0 1.0)

نقاش پرداخت راهب پول زیادی به مدل برای نقاشی خود از بودا. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

پس از برخی از زمان نقاش می خواستم به رنگ یک عکس از یک شیطان. این دوباره یک مشکل تبدیل شد. که در آن او می تواند پیدا کردن فرم اصلی از شیطان به عنوان مدل ؟ او در بر داشت بسیاری از شدید به دنبال مردم اما هیچ یک از آنها مناسب معیار. آن را واقعا دشوار است برای پیدا کردن یک فرد در زندگی واقعی با ظاهر شیطان. در نهایت متوجه شد که یکی در زندان است. نقاش بسیار خوشحال بود.

زمانی که او چهره به چهره با زندانی, زندانی به طور ناگهانی به اشک پشت سر هم در مقابل از او. زندانی گفت: "چرا شما برای من نگاه زمانی که شما می خواستم به رنگ تصویر بودا و در حال حاضر زمانی که شما می خواهید به رنگ تصویر یک شیطان شما بیا به دنبال من دوباره؟"

نقاش به عقب گرفته شد و در زمان یک نگاه دقیق تر در زندانی. او سپس گفت: "چگونه می تواند آن را ممکن است ؟ شخصی که من نقاشی را به عنوان بودا تا به حال یک شخصیت فوق العاده ای اما شما شبیه خالص شیطان. چگونه می تواند شما همان فرد؟"

(Image: Screenshot / YouTube)

نقاش شگفت زده شد زمانی که او به رسمیت شناخته شده است که زندانی بود و در واقع این راهب او قبل از رنگ آمیزی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

زندانی متاسفانه گفت: "آن را به شما بود که من تغییر از یک بودا به یک شیطان! پس من پول زیادی از شما من صرف مقدار زیادی از زمان با داشتن سرگرم کننده و غرقه شدن در اعمال غیر اخلاقی. پس از من صرف تمام پول من دیگر نمی تواند کنترل خواسته من پس از من دزدیدند و مردم را کشته است. برای پول من مرتکب همه نوع از اعمال بد و نتیجه آن چیزی است که من امروز هستم."

نقاش بود و پر از غم و اندوه پس از گوش دادن به زندانی بدبختی. او شگفت زده در چگونه طبیعت انسان می تواند تغییر خیلی سریع با توجه به خواسته و چگونه انسان می تواند بسیار شکننده است. احساس ندامت او انداخت دور خود رنگ و قلم مو. از آن روز او هرگز رنگ شده دوباره.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

مطالعه می یابد سرد جنگ اتمی تست تغییر بارندگی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب