بیشتر پیتستون YMCA آغاز می شود بازگشایی روند

بیشتر پیتستون YMCA. پیتستون — پس از بسته شدن مرکز آن در اواسط ماه مارس بیشتر پیتستون YMCA بازگشایی برای مرا

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399
 The Greater Pittston YMCA.

بیشتر پیتستون YMCA.

پیتستون — پس از بسته شدن مرکز آن در اواسط ماه مارس بیشتر پیتستون YMCA بازگشایی برای مراقبت از کودک در دوشنبه 1 ژوئن اضافی بازگشایی مراحل را دنبال کنید در هفته های آینده.

"به عنوان یک ثابت قدم نهاد برای جامعه برنامه نویسی, تناسب اندام, سلامتی, جوانان برنامه نویسی و مراقبت از کودکان در جامعه ما ما آماده هستند تا شروع به دوباره باز کردن امکانات ما برای استفاده از استخر, تابستان, برنامه نویسی و مهد کودک نیاز دارد" گفت: Janelle Drach, مدیر اجرایی, بیشتر پیتستون YMCA. "ما را ساخته اند آن را از طریق به چالش کشیدن بسیاری از بار هیچ کدام شاید به عنوان تاثیرگذار برای جامعه ما به عنوان وضعیت فعلی است اما ما آماده برای شروع آهسته دوباره باز به نیازهای جامعه ما است."

در آماده سازی برای بازگشایی, دستورالعمل از کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات محلی برای اطمینان از تمام اجزای امکانات تمیز و مقادیر برای دیدار با بالاترین استانداردهای بهداشت و ایمنی.

Y نیز اصلاح سیاست ها و برنامه ها به منظور تسهیل امن اجتماعی/جسمی از فاصله شیوه و همانطور که ما حرکت به سمت سبز فاز از دوباره باز کردن جزئیات بیشتر اعلام خواهد شد در وب سایت ما و اعضای ما به طور مستقیم.

"همانطور که ما در مرحله برگشت در مهد کودک و تابستان برنامه های تفریحی ما نیز آغاز خواهد شد اجازه می دهد تا کاربران را به استفاده از استخر نیز با رزرو فرایند برای استفاده 5 روز در هفته" Drach گفت.

سلامتی مدیر Michaelene Mecadon نیز شروع به برنامه ریزی برای فاز اول در فرد راهنما با یک تخته سنگ از کلاس های تناسب اندام. پس از آن شهرستان است که مرحله به مرحله به "سبز" ما امیدواریم که دوباره قرار دادن آن کلاس به امکانات ما با ادامه تغییرات برای ایمنی.

لیست آینده برنامه دهانه:

• تابستان دانشمندان برنامه نویسی: شروع می شود در تاریخ 8 ژوئن (سنین 3-5yrs)

• استخر لین رزرو: ژوئن 9 شروع می شود

• تابستان روز کمپ های برنامه نویسی: شروع می شود در تاریخ 15 ژوئن (سنین 5-12yrs)

• هوای آزاد, کلاس های تناسب اندام: 15 ژوئن شروع می شود

اطلاعات بیشتر در هوای آزاد, گروه ورزش, کلاس ها اعلام خواهد شد هفته از تاریخ 8 ژوئن. برای کسب اطلاعات بیشتر در استخر از جمله پروتکل های ایمنی و خط, رزرو تماس Andrea Butchko, آبزیان مدیر در [email protected]

برای کسب اطلاعات بیشتر در روز تابستان اردوگاه برنامه در بیشتر پیتستون YMCA تماس Bri Dugas مهد کودک, مدیر در [email protected] و برای اطلاعات در YMCA اردوگاه Kresge از جمله پروتکل های ایمنی و ثبت نام اطلاعات تماس مایک McElhinney, مدیر ارشد, کمپینگ خدمات در [email protected]

دوباره باز کردن پرسشنامه برای اعضا در دسترس است ما عضویت صفحه از وب سایت ما. www.greaterpittstonymca.org. "این به ما اجازه خواهد داد برای شنیدن به طور مستقیم از عضویت ما در مورد هر یک از آنها سوال یا نگرانی در رابطه با پروتکل برای دوباره باز کردن و به تعامل با آنها را در چگونه ما بهترین های ما برای اطمینان از امن و پاک کردن محیط زیست بر کامل بازگشایی." Lizz الیوت عضویت مدیر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازگشایی مجدد تجدید عضویت و فعالیت مجدد و ثبت نام برنامه تماس Lizz الیوت [email protected]tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن