رژیم صهیونیستی. کومو می دهد چراغ سبز به نیویورک روز تابستان اردوگاه

توسط دنیس اسلاتری آلبانی, n. y. — نیویورک اجازه خواهد داد که روز تابستان اردوگاه های برای باز کردن در پایان ما

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

توسط دنیس اسلاتری

آلبانی, n. y. — نیویورک اجازه خواهد داد که روز تابستان اردوگاه های برای باز کردن در پایان ماه به عنوان coronavirus بحران wanes Gov. اندرو کومو اعلام کرد.

سخنگوی والی گفت: رسمی هدایت خواهد شد آینده این هفته که از ارائه جزئیات بیشتر در مورد اقدامات ایمنی و دیگر مراحل اردوگاه باید.

"جوانان ما را تجربه کرده اند هر دو واقعه و خستگی از این همه هفته از مستند" مجلس Simcha Eichenstein D-بروکلین گفت: در پاسخ به کومو تصمیم. "آنها سزاوار برای لذت بردن از امن تابستان پر از سرگرم کننده است."

مدارس شده اند توقیف از اواسط ماه مارس به عنوان شهر شناخته شد کانون COVID-19 شیوع در ایالات متحده آمریکا

روز اردوگاه تصمیم می آید را از این شهر در حال حاضر لغو تمام شهر-اجرای اردوهای; دولت هنوز به یک تصمیم در خواب-دور اردوگاه.

ماه گذشته کومو بازیگران شک در این ایده از افتتاح اردوگاه به عنوان کودکان و نوجوانان در سراسر کشور شروع به پایین آمدن با مرموز بیماری التهابی مرتبط با کوروناویروس.

"تا زمانی که ما این پاسخ در این کودکان سندرم به عنوان یک پدر و مادر تا زمانی که من می دانم که چگونه گسترده این است که من نمی خواهد ارسال فرزندانم به روز اردوگاه" فرماندار گفت: در طول یک جلسه در ماه مه. 21. "اگر من نمی خواهد ارسال فرزندانم به روز کمپ پس من نمی خواهد هر کسی بپرسید به فرستادن فرزندان خود به روز شد."

کومو تبلیغ دستاوردهای دولت ساخته شده است که مبارزه با این ویروس اشاره کرد که بستری شدن در بیمارستان و دیگر نشانگر روند رو به پایین به عنوان مناطق شروع به بازگشایی شده است.

در COVID-19 موضوع روز 94 ما بیشتر خبر خوب امروز" فرماندار گفت. "تعدادی از بستری شدن در بیمارستان به پایین است که شماره جدید COVID موارد راه رفتن در درب در پایین تمام وقت. تعداد مرگ و میر فقط در مورد به عنوان کم به عنوان ما آن را دیده اند."

بستری شدن در بیمارستان هستند به طور متوسط 154 پذیرش در یک روز در مقایسه با بیش از 3000 روزانه در اوج شیوع این بیماری با توجه به آمار دولتی.

بیش از 24,000 نیویورک فوت کرده اند از این ویروس در مجموع با 58 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز دوشنبه.

نیویورک غربی از جمله بوفالو دولت دوم-پرجمعیت ترین شهرستان شد آخرین منطقه برای دیدن سالن مو, خرده فروشی, مغازه ها و دفاتر باز تحت دستورالعمل های دقیق به عنوان بخشی از فاز دوم کومو را بازگشایی طرح است.

پایتخت منطقه که شامل آلبانی است به حرکت به "فاز دو" در روز چهارشنبه.

شهر نیویورک باقی مانده است تنها منطقه هنوز در کامل "مکث" به معنی تمام غیر ضروری کسب و کار هنوز هم توقیف و اجتماعات بزرگ ممنوع می باشد. اپل بزرگ است در مسیر شروع فاز اول دولت طرح در ژوئن 8.

---

©2020, New York Daily News

بازدید از نیویورک دیلی نیوز در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): Cuomotinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب