آلمان را محکوم چینی برداری از Uyghurs

به تازگی یک لیست از Uyghurs برگزار شد به عنوان زندانیان در اردوگاه های اقامت اجباری در سین کیانگ به بیرون درز

توسط NEWSSHANS در 26 اردیبهشت 1399

به تازگی یک لیست از Uyghurs برگزار شد به عنوان زندانیان در اردوگاه های اقامت اجباری در سین کیانگ به بیرون درز شد به رسانه ها. این سند نه تنها به ارائه اطلاعات در مورد بازداشت افراد نیز تا به حال اطلاعات خود را از بستگان و دوستان و همسایگان. چند منابع همچنین نشان داد که برخی از Uyghurs ساخته می شد به انجام کار اجباری.

بیگاری

مارکوس Grubel دولت آلمان را کمیسر جهانی آزادی مذهبی ابراز "نگرانی" در وحی است. "ما نمی توانیم قبول مجبور جذب است که دولت چین تمرینات در Uighurs... مردم بازداشت برای اعتقادات خود کودکان جدا شده از پدر و مادر خود و دولت چین نظارت بر تمام زمینه های زندگی است. تحت این شرایط یک زندگی انسانی دیگر می تواند جای او گفت: به DW.

Gyde جنسن صندلی از حقوق بشر و کمک های بشردوستانه کمیته در مجلس خواستار مداخله دولت در این موضوع و خواسته اتحادیه اروپا به سطح تحریم ها علیه چین است. اولریش Delius مدیر سازمان غیر دولتی بین المللی جامعه برای تهدید مردم خواسته است که مقامات شناخته شده به عنوان مسئول جنایت علیه Uyghurs بود محروم از ورود به اتحادیه اروپا. او همچنین خواسته است که شرکت های آلمانی در چین بررسی عملیات خود را در سین کیانگ.

در گزارش اخیر استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI) آن را شناسایی تقریبا 27 کارخانه در چین که در آن زندانیان اویغور از منطقه سین کیانگ منتقل شده است پس از سال 2017 به عنوان بیگاری. این کارخانه ها مربوط به زنجیره تامین حداقل 83 مارک های مشهور بین المللی از جمله اپل, سامسونگ, فولکس واگن, BMW, Sony, Nike, و غیره. جیمز Leibold یک نویسنده این گزارش می خواهد شرکت را به گام به اطمینان حاصل شود که خود را عرضه زنجیره ای شده اند در معرض به اردوگاه های کار اجباری در چین است.

در انگلستان علامت های تجاری مانند IKEA, H&M, Muji و Uniqlo شناخته شده به عنوان فروش کالا است که با استفاده از پنبه تهیه شده از منطقه سین کیانگ. H&M و IKEA در نهایت اعلام کرد که آنها را نمی توان خرید پنبه از سین کیانگ. گروه های حقوق بشر در نامه ای به بریتانیا گمرک با اشاره به واردات پنبه از سین کیانگ نقض قانون انگلستان ممنوع است که منابع زندان ساخته کالا.

ایده استفاده از نیروی کار جدید در چین است. متعدد فالون گونگ پزشکان فرستاده شده اند به گونه های بیگاری در دهه گذشته با برخی از آنها هنوز هم بیحال شدن در این مکان. آنها نه تنها ساخته شده برای کار در شرایط اسفناک با کمی انگیزه اما آنها نیز تحت شکنجه. در برخی موارد اندام هستند و با زور و اجبار برداشت از زندگی پزشکان' است که در یک جنایت وحشتناک.

آمریکا به زودی رای گیری در مورد لایحه حمایت از Uyghurs. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

تاثیر COVID-19

شیوع COVID-19 ضربه اقتصاد چین سخت و Uyghurs به نظر می رسد به تحمل بیشترین فشار از آن است. چند فیلم از سین کیانگ نشان می دهد که پکن است گرد کردن اویغور جوانان به استفاده از آنها را به کار برده است. حزب کمونیست اتحاد با توسل به تبلیغات برای سرپوش گذاشتن بر این مسئله است. برخی از فیلم های منتشر شده توسط دولت نشان می دهد تصاویر از لبخند Uyghurs رفتن دور از خانه های خود به عنوان بخشی از "کاهش فقر درایو."

چنین ادعای جعلی سقوط از هم جدا هنگامی که در نظر بگیرید این واقعیت است که دولت چین قرار گرفته و به بسیاری از مناطق به قرنطینه برای مبارزه با CCP شیوع کروناویروس. Alim Seytoff یک اویغور فعال تایید شده از منابع قابل اعتماد در منطقه که بسیاری از Uyghurs نشان داده شده در این ویدئو بودند بازداشت شدگان از های مختلف های بیگاری.

از دیدگاه حزب کمونیست چین با استفاده از Uyghurs به کار برده نایل دو هدف. یکی آن را می دهد دولت یک منبع نیروی کار ارزان است که می تواند مورد استفاده برای دوباره افسرده اقتصاد است. آن را به ارمغان می آورد افرادی که پکن می بیند به عنوان یک "تهدید" تحت مراقبت و مواظبت چشم از دولت خواهد شد که به طور مداوم رعایت آنها در کارخانه ها. آمریکا به زودی رای گیری در مورد لایحه ای است که اجازه خواهد داد که دولت آمریکا به تحریم مردم دیده می شود به عنوان مسئول نقض حقوق بشر در سین کیانگ.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

تحت پوشش این ویروس: خرد کردن چین هنگ کنگ به معترضان


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن