گرجستان gov ارائه می دهد و دولت ایران به عنوان میزبان کنوانسیون در میان ویروس

توسط ZEKE میلر واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خواستار اطمینان از کارولینای شمالی ف

توسط NEWSSHANS در 6 خرداد 1399

توسط ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خواستار اطمینان از کارولینای شمالی فرماندار دموکرات که کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه می توانید به جلو بروید در ماه اوت با وجود ترس به عنوان حداقل یک دلاری فرماندار شروع لابی برای این کنوانسیون را به حرکت به خود دولت است.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ فرستاده باز درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن سهشنبه به نظر دولت خود را به عنوان یک جایگزین سایت برای quadrennial کنوانسیون است که به جمع آوری بیش از 2500 نمایندگان و بیش از هزاران مهمان مطبوعات و مقامات امنیتی. برنامه شده است در جریان بیش از یک سال به عنوان میزبان این کنوانسیون در شارلوت اما تهمت و ملی حزب جمهوری خواه مقامات ابراز نگرانی می کند که مقامات محلی ممکن است اجازه تجمعات از آن اندازه در میان همه گیر.

"با امکانات در سطح جهانی و رستوران ها و هتل ها و نیروی کار گرجستان افتخار خواهد بود با خیال راحت به میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه," کمپ توییتی شنبه. "ما امیدواریم که شما در نظر بگیرید هلو دولت realDonaldTrump!"

بیش از آخر هفته که در کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر بود "قادر به تضمین می کنند که در ماه اوت ما خواهد بود اجازه حضور کامل در این عرصه است."

او افزود که جمهوری خواهان "باید بلافاصله با توجه به یک پاسخ توسط فرماندار به اینکه آیا یا نه فضا اجازه خواهد داشت به طور کامل اشغال کردند. ما خواهد بود با اکراه مجبور به پیدا کردن و با تمام مشاغل و توسعه اقتصادی را به ارمغان می آورد یکی دیگر از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه سایت."

جمهوری خواه کمیته ملی صندلی Ronna McDaniel رئيس جمهور گفت: "درست است بخواهید برای اطمینان از کارولینای شمالی" در مورد کنوانسیون.

"ما می خواهیم به آن را در کارولینای شمالی به رئیس جمهور می خواهد به آن را در کارولینای شمالی گفت:" فاکس نیوز صبح روز سه شنبه. "این فقط فرماندار. او به کار با ما. هر دولت ما صحبت می گوید ما می خواهیم به معرفی رئیس جمهور در اینجا اما این فرماندار است تا برای انتخاب مجدد و داده نشده به ما اطمینان نیاز داریم. ما باید قادر به حرکت رو به جلو در راه بتن. ما در حال رفتن به آن بحث است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن