بازیکنان نا امید NBA دوباره تعجب می کنند که آیا باید

بازی کنند یا نه توسط برایان ماهونی LAKE BUENA VISTA, Fla. (AP) — As the NBA sought to resume the season, playe

توسط NEWSSHANS در 5 شهریور 1399
بازی کنند یا نه

توسط برایان ماهونی

LAKE BUENA VISTA, Fla. (AP) — As the NBA sought to resume the season, players had to weigh whether playing basketball aided or distracted from their calls for social justice reform.

اون بحث ها دوباره شروع ميشه .

با دور دوم جام حذفی که قرار است روز پنجشنبه زمانی آغاز شود که تورنتو نقش بوستون را بازی می کند، بازیکنان هر دو تیم می گویند بحث هایی در مورد اینکه آیا باید بازی ها را در پی تیراندازی پلیس در ویسکانسین جیکوب بلیک، یک سیاه پوست تحریم کنند یا نه، وجود داشته است.

بازیکنان و مربیان اطراف لیگ می گویند پس از دیدن ویدئوی تلفن همراه که پس از گذراندن یک ماه و نیم در حبابی که خواستار اصلاحات شده اند، نشان داد، ناامید شده اند و ناراحت هستند.

مارکوس اسمارت گارد سلتیکس در این باره گفت: «اما کار نمی کند، بنابراین بدیهی است که باید کاری انجام شود و در حال حاضر تمرکز ما واقعا نباید روی بسکتبال باشد.» او می گوید: «من درک می کنم که این بازی های حذفی و همه چیز شبیه به آن است اما ما هنوز مسئله بزرگتری داریم، یک مسئله اساسی که در جریان است و چیزهایی که سعی کرده ایم کار نکرده اند.

"بنابراین ما قطعا نیاز به یک رویکرد متفاوت و ما نیاز به سعی کنید چیزهای جدید را امتحان کنید تا سعی کنید این چیز کار راه است که ما می دانیم که باید و صدای ما شنیده حتی بیشتر."

مطمئنا ً دارن سعي ميکنن. در دیزنی، بازیکنان بر روی یک زمین بسکتبال که با کلمات Black Lives Matter اندود شده بود، برای نواختن سرود ملی به زانو در آمد و پس از آن از مصاحبه هایی برای درخواست عدالت برای برونا تیلور، تکنسین پزشکی اورژانس سیاه ۲۶ ساله که هشت بار در لوییویل کنتاکی تیرباران شد، در ۱۳ مارس توسط افسران لباس شخصی که بدون ضربه زدن به آپارتمانش حکم جستجوی مواد مخدر را خدمت می کردند، استفاده کردند. هیچ مواد مخدری پیدا نشد.

در هفته های اولیه در دیزنی، بازیکنان احساس کردند که پیام شان در حال بیرون رفتن است که خشم از مرگ جورج فلوید به دست پلیس مینیاپولیس هنوز خیلی تازه بود. اما به تازگی با نقل مکان به مرحله حذفی، مکالمات تا حد زیادی به سمت بسکتبال تغییر مکان داده بود.

در حال حاضر با تیراندازی بلیک به زودی پس از شروع بازی های حذفی، گارد تورنتو فرد VanVleet گفت که سخت است برای هیجان زده شدن در مورد matchup دور دوم با بوستون - اگر آنها تصمیم به بازی آن.

ون ولیت گفت: «پایین آمدن به اینجا، انتخاب بازی قرار نبود بیهوده باشد اما شروع به احساس هر کاری که ما انجام می دهیم این است که فقط حرکت ها را پشت سر می رویم و هیچ چیز واقعاً در حال تغییر نیست.» و در اینجا دوباره با یک حادثه تاسف بار دیگر هستیم.

بلیک روز یکشنبه در کنوشا، ویسکانسین تیرباران شد. روز دوشنبه جورج هیل از میلواکی باکز گفت بازیکنان به دلیل تمرکز بر مسائل بی عدالتی نژادی، جایی که آنها می خواستند توجه باشد.

برخی از بازیکنان از جمله لبرون جیمز در مورد افکار هیل اظهار نظر نمی کردند. اما آنها سرخوردگی از اینکه نتونند به معترضان یا گروه های فعال در جوامع خود بپیوندند را درک می کنند.

مایکل مالون مربی دنور در این مورد گفت: «من صادق خواهم بود، فکر نمی کنم کاری از دستمان بر بیاید که جلوی آنچه در سراسر این کشور اتفاق می افتد را متوقف کند، با آخرین نمونه کنوشا.» "من دیدم جورج هیل در کنفرانس مطبوعاتی خود می گوید، چرا ما حتی اینجا هستیم؟ چرا داريم اينکارو ميکنيم؟ با اينجا بودن ما منزوی هستيم و نميتونيم کمکي بکنيم جايي که شايد بايد کمک کنيم . برای خیلی از بازیکنان خسته کننده است، مربیان زیادی اینجا باشند.»

پاول عادی تورنتو تعجب کرد که آیا تصاویری که بینندگان تلویزیون از حباب می بینند، مانند بازیکنانی که پیراهن های گرم کردن Black Lives Matter را می پوشند، آنقدر آشنا شده اند که دیگر طنین انداز نمی شوند.

گفت: شروع به شستن می کند.

بازیکنان در حال تلاش برای کشف کردن نه تنها چگونه آنها را احیا, اما نگه داشتن آنها رفتن طولانی پس از آنها را ترک حباب. جیمز نه تنها در ماه نوامبر بلکه مدت ها پس از آن، مهم نیست چه کسی در انتخابات ریاست جمهوری برنده شود، بر نیاز به رای گیری تمرکز کرده است.

اما رای گیری بعداً صورت می گیرد. بازیکنان می خواهند اقدامات آنها می توانند در حال حاضر انجام دهد.

جایلن براون بوستون با معترضان در آتلانتا راهپیمایی کرد. او گفت که بودن در حباب احساس درماندگی می دهد، چرا که او قادر به انجام این کار دوباره نیست.

براون گفت: "من فکر می کنم NBA یک کار بزرگ انجام داده است -- در ابتدا -- به نوعی به ما پلت فرم به صحبت کردن در برخی از چیزها و چیزهایی از این دست ، اما من نوع احساس می کنم آن را به نوعی کاهش یافته است به عنوان حذفی آغاز شده است ،" براون گفت.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de