تازه سوئیس بررسی اهداف سابق رئیس فیفا بلاتر

توسط گراهام دانبار ژنو (AP) — سابق سپ بلاتر رئیس فیفا است و هدف از تحقیقات جنایی در سوئیس برای مشکوک به سوء مد

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

توسط گراهام دانبار

ژنو (AP) — سابق سپ بلاتر رئیس فیفا است و هدف از تحقیقات جنایی در سوئیس برای مشکوک به سوء مدیریت از 1 میلیون دلار پرداخت از فوتبال بودجه.

بلاتر ابلاغ شده است توسط فدرال سوئیس دادستان او یک "متهم" بیش از یک وام FIFA داد و در سال 2010 به ترینیداد و توباگو فدراسیون فوتبال با توجه به سند دیده می شود توسط آسوشیتد پرس.

84-سال بلاتر را رد کرده است هر گونه تخلف در طول دهه رسوایی مالی مربوط به فوتبال جهان حاکم بدن هر چند او ممنوع شد, از ریاست جمهوری و خطرات در حال محاکمه در کشور خود.

پرداخت در حال حاضر علنا نشان داد آمد از فیفا به حساب در مارس 13, 2010, و بهره های نا امن و بعد از آن چشم پوشی به عنوان یک نوع از هدیه سند دقیق.

این آخرین اتهام در سوئیس و آمریکا تحقیقات فدرال بستن فیفا به نامنظم پرداخت بهره گیری جک وارنر آن معاون رئیس جمهور سابق از ترینیداد است که مبارزه با استرداد به ایالات متحده است.

وارنر در انتخابات فیفا تا زمانی که او در سمت چپ فوتبال پس از دخیل در در سال 2011. او همچنین انتخاب نماینده مجلس در کارائیب ملت و یک دولت وزیر پس از انتخابات عمومی در ماه مه سال 2010 است.

دو ارشد سابق فیفا مقامات – ژروم Valcke به عنوان دبیر و مارکوس Kattner به عنوان مدیر امور مالی – نیز به عنوان متهم به افراد.

فدرال سوئیس دادستانی در بیانیه ای گفت شنبه که علیه بلاتر تمدید شد ماه گذشته شامل Valcke و گفت: هر دو مرد بودند که از کار اخراج شده توسط فیفا در سال 2016 باید برائت.

بررسی سند مورخ مارس 13 سال 2020 – چند هفته پس از این دفتر گفت این بسته یکی از دو پرونده کیفری باز در برابر بلاتر و پنج سال قبل.

این بود که بلاتر جناح جام جهانی پخش معامله برای کارائیب است که اجازه وارنر شخصا سود توسط میلیون ها دلار.

که پیشنهاد بلاتر می تواند پاک سوئیس عدالت پس از سالها تحت سوء ظن و در حالی که خدمت در شش سال محرومیت توسط فیفا به کمیته اخلاق. آن منقضی می شود در ماه اکتبر 2021.

سوئیس پیگرد قانونی سند به طور مستقیم اتصال زمان فیفا $1 میلیون پرداخت با انتخابات عمومی در ترینیداد و توباگو است.

به او سیاسی داخلی حرفه ای در ژوئن 2015 تلویزیون ظاهر در کشور خود. که آمد در روز از بلاتر اعلام کرد برنامه ای برای استعفا خود را 17 سال ریاست فیفا در خرید اینترنتی از آمریکا و سوئیس در تحقیقات فدرال.

Warner شده بود مخالفت مجلس از سال 2007. پس از انتقال قدرت در ماه مه 2010, انتخابات, Warner شد وزیر کار می کند و حمل و نقل. او رای دادند از مجلس خود را به صندلی در سال 2015 چند ماه پس از تحت تعقیب بودن توسط وزارت دادگستری ایالات متحده.

به اتهام فساد مالی علیه وارنر شامل گرفتن 10 میلیون دلار رشوه از سال 2010 میزبان جام جهانی فوتبال آفریقای جنوبی روت از طریق فیفا.

تازه کیفرخواست منتشر شده در مارس با منافع روسیه را به عنوان رشوه به حمایت این کشور از پیشنهاد برنده برای میزبانی جام جهانی 2018. وارنر رد اتهامات در نظرات گزارش ترینیداد رسانه ها.

سوئیس بررسی است که نظارت با توجه به سند دیده می شود توسط AP توسط دادستان توماس Hildbrand که قبلا بسته شده و این پرونده در فیفا کارائیب تلویزیون معامله است.

Hildbrand پیوست فدرال دست زدن به تیم فوتبال تحقیقات در سال گذشته در میان آشفتگی در دادستانی. سرب دادستان یقه سفید جرایم مالی با وجود اینکه پاک یک شکایت رسمی در مورد رفتار خود در جام موارد است.

در آمد که به سوئیس دادگاه جنایی در سال 2008 Hildbrand محاکمه مدیران ISL آژانس بازاریابی به فروش می رسد که جام جهانی را پخش, حقوق و به طور معمول پرداخت رشوه.

سوئیس دادرسی کیفری نیز بوده است باز در برابر بلاتر از سپتامبر 2015 مربوط به فیفا پرداخت به سابق UEFA رئيس جمهور میشل پلاتینی. که اتهام منجر به فیفا کمیته اخلاق منع مردان از فوتبال است.

آخرین پرونده جنایی علیه بلاتر سابق دست راست Valcke شرح زیر است اتهامات علیه او در ماه فوریه است. او به اتهام رشوه صورت گرفت بالغ بر 1.25 میلیون یورو (1.4 میلیون دلار) مربوط به اعطای میزبانی جام جهانی, پخش, حقوق در ایتالیا و یونان.

جداگانه اتهامات اتصال Valcke به قطر جمهور فرانسه قهرمان پاریس سنت ژرمن نیز اجرا می شود که دوحه مبتنی بر پخش beIN Sports Group.

Al-Khelaifi متهم شده است با تحریک Valcke به ارتکاب تشدید جنایی سوء مدیریت بیش از سابق فیفا مدیر سایت گفته استفاده از یک ویلای لوکس در یک جزیره ایتالیایی در سال 2014 و 2015.

هر دو را انکار خطا و آزمایشی خود را همراه با یک سوم است در سوئیس فدرال دادگاه جنایی.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب