محله فرانسوی sans گردشگران: 'یک محله دوباره'

توسط کوین مک گیل NEW ORLEANS (AP) — برای جک Greenwood, New Orleans,' COVID-19 مستندات غم و اندوه به ارمغان آور

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

توسط کوین مک گیل

NEW ORLEANS (AP) — برای جک Greenwood, New Orleans,' COVID-19 مستندات غم و اندوه به ارمغان آورد بلکه وحی: او بیشتر آشنایان با همکار ساکنان مردم او را نمی ممکن است متوجه شده اند قبل از گردشگری و خشک در سه ماهه.

"من دیده ام و ملاقات بیشتر همسایگان در حال حاضر از همیشه قبل از" گفت: Greenwood که زندگی در این سه ماهه بیش از دو سال است. "هنگامی که وجود دارد یک مقدار عادی از گردشگران در شهر چهره مردم می تواند به نوعی در میان جمعیت گم."

عدم وجود گردشگران و بازگشایی قریب الوقوع بسیاری از جاذبه های است که رسم آنها — نیز منجر فرانسوی چهارم ساکنان به تأمل در محله گاهی متزلزل تعادل بین منافع کسب و کار و ساکنان. برخی احساس می کنید که قبل از همه گیر است که تعادل کج به حال بیش از حد به نفع تجارت قرار دادن سه ماهه را شخصیت منحصر به فرد در خطر است.

فرانسه در سه ماهه 300 ساله تاریخی قلب از نیواورلئان. برای اولین بار حل و فصل در 1700s ویران شده توسط آتش دو بار آن را به 13 بلوک های طولانی و تقریبا شش بلوک های گسترده ای. آن است که بهترین و شناخته شده به عنوان یک نقطه توریستی و تجاری منطقه که در آن رستوران های خوب عتیقه مغازه ها و گالری های هنری همزیستی در کنار رنگ ورو رفته تی شرت مغازه های مفاصل و میله انفجار موسیقی زنده توسط پوشش باند.

اما آن را نیز یک محله. و برای ساکنان همان coronavirus تعطیلی که تعطیل کردن رستوران های مورد علاقه و محله میله را نیز به ارمغان آورد مهلت استقبال از snarled ترافیک در خیابان های باریک تمام-ساعت موسیقی و پر سر و صدا اواخر شب stragglers از خیابان بوربن.

چاد Pellerin بازنشسته وکیل و یک اقامت سه ماهه برای 50 سال گاهی به وجد در گردشگران است. او گفت که او تا به دعوت خارج از شهر بازدید کنندگان برای دریافت نگاه کردن به درون در اواخر قرن 19 ویکتوریا "دو" (side-by-side منازل مسکونی در یک ساختمان) به او به ارث رسیده از عمه اش.

اما او نمی قدردانی متخاصم drunks که او را در شب و ترک در پشت زباله — گاهی از فضولات انسانی.

"من می توانم به شما بگویم که تعداد دفعاتی که من در را باز کرد و مردم با داشتن یک حزب در مقابل گام های, در 3 یا 4 صبح" مشاور وزیر اقتصاد گفت: نشستن در اتاق نشیمن خانه خود را نه چندان دور از خیابان بوربن.

و هنگامی که او را می پرسد و آنها را به حرکت می کند ؟ "آنها فحش دادن به من."

ناتان چاپمن یکی دیگر از دیرین ساکن می داند که زمان صلح و آرامش می آید در هزینه.

"مردم واقعا درد و رنج و ترس" چپمن گفت. "در بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که بسته است."

از سوی دیگر گفت: در سه ماهه quelled توسط قرنطینه "احساس می کند مانند یک محله دوباره."

رفته — در حال حاضر — هستند "جیغ bachelorettes parejo آواز به عنوان آنها عبور" او گفت:, و ساعت "شبح تورهای:" راهنمای استفاده از خدمات پس از تاریک جو به رهبری شیفته بازدید کنندگان از طریق خیابان های باریک به عنوان آنها بازشماری افسانه hauntings.

می خواهید دیگران گردشگران بازگشت. Kari ریزه که زندگی در نزدیکی Bywater محله یک پیشخدمت زن است که از دست رفته کار خود را در محله فرانسوی رستوران زمانی که دولت تعطیل در محل ناهار خوری. او اذعان ظروف سرباز یا مسافر در سمت چپ توسط drunks در محله تاریخی اما می گوید: "همه می دانند این معامله اگر آنها زندگی می کنند در سه ماهه."

نیواورلئان به تازگی شروع به کاستن اجتماعی فاصله محدودیت دستور هفته پیش به کمک شامل گسترش coronavirus. موسسات با دولت اداره بهداشت مواد غذایی مجوز را آغاز کرده اند محدود در محل ناهار خوری. اما میله بدون غذا مجوز بسته باقی می ماند و امتداد خیابان بوربن و سرگرمی های دیگر محور معابر باقی می ماند تا حد زیادی سوار کردن.

آن را فراهم می کند یک سناریوی تلخ و شیرین برای Chapman, که گفت که او ساخته شده آن را یک نقطه به خارج و راه رفتن در خیابان در شب: خیابان بوربن (نام برای یک خانواده سلطنتی نه ویسکی) و موازی دکتور خیابان در نزدیکی بازار فرانسه و رودخانه می سی سی پی. هر دو صف با کافه ها و رستوران ها.

"آن آرام بود. و در آنجا بود که در راه" چپمن گفت. "اما آن را نیز فراموش نشدنی زیرا بسیاری از مکان های سوار شد ،

آرام شده است مرهم برای کسانی که احساس چهارم به سادگی تبدیل به بیش از حد تجاری بیش از 30 سال گذشته.

مشاور وزیر اقتصاد شاهد به سال از نظر حقوقی و سیاسی جنگ بیش از سر و صدا موجب و کیفیت های دیگر از مسائل زندگی خود گفت که او تا به حال دیده می شود نشانه هایی از پیشرفت را قبل از خاموش شدن ناگهانی از جمله حرکت های این شهرستان برای سرکوب کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات.

به عنوان محله فرانسوی به آرامی reawakens, مشاور وزیر اقتصاد امیدوار شهرستان رهبران مقاومت در برابر اصرار به آرامش از جمله مقررات و یا شل نویز محدودیت در تلاش برای افزایش تجارت و مالیات بر درآمد.

او همچنین می خواهد مسئولان شهرستان و گردشگری مروج برای انتقال یک پیام بازدید کنندگان: "این است که یک مجتمع مسکونی و تجاری منطقه و سرگرمی منطقه. وجود دارد همیشه یک تعادل از ما گرفتن همراه با هر یک از دیگر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب