چهار سال ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای رئوس مطالب دوره دوم طرح

توسط جاناتان LEMIRE نیویورک (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مصمم است که او می خواهد چهار سال دی

توسط NEWSSHANS در 26 تیر 1399

توسط جاناتان LEMIRE

نیویورک (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مصمم است که او می خواهد چهار سال دیگر در دفتر. آن را کمتر روشن آنچه که او را با آنها انجام دهد.

رئیس جمهور بارها و بارها هزینههای دموکراتیک رقیب جو بایدن در طول یک درهم و برهم ، hourlong باغ گل رز در کنفرانس خبری روز سه شنبه که دو برابر به عنوان یک انتخاب مجدد رالی. اما او پیشنهاد چند سرنخ در مورد آنچه که او انجام می دهد اگر او همچنان در کاخ سفید است. او به طور مشابه stammered از طریق مصاحبه ماه گذشته هنگامی که فشرده توسط یک بازی دوستانه میزبان تلویزیون به بحث در مورد آنچه در دور دوم خواهد بود.

با انتخابات کمتر از چهار ماه دور مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز بیشتر در برنده شدن نسبت به او چگونه خواهد حکومت. او ارائه شده هیچ اساسی سیاست پیشنهاد به جای امید بستن برای گرم شعارهای نژاد جرم و سوسیالیسم را هدف خود وفادار ترین هواداران است. بایدن در ضمن انتشار یک تعداد رو به رشد از طرح های پیشنهادی در موضوعات مختلف از جمله تجارت و تغییر آب و هوا.

مغلوب ساختن پیشی جستن شکل دهی مجدد مبارزات انتخاباتی خود اعلام روز شنبه که جانباز ایران عمل لایحه Stepien جایگزین خواهد شد براد Parscale به عنوان مدیر کمپین. اما بعید است که این حرکت را تغییر تهمت اولویت به تمرکز بیشتر در پیام رسانی به جای یک سیاست دستور کار است. برخی از جمهوری خواهان گفت که نشان دهنده چالش درخواست رای دهندگان برای مدت دیگری در میان با هم تداخل دارند بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.

"در طول یک کمپین انتخاب مجدد شما در واقع در حال ساخت این استدلال که وضعیت موجود است که واقعا خوب است و که رقیب کافی برای انجام این کار است. و برای بیش از سه سال او می تواند معتبر را که بحث در مورد اقتصاد" گفت: Mike DuHaime ارشد مشاور سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

"مشکل در می آید زمانی که وضع خوب نیست و وجود داده های سخت — هر دو در اقتصاد و با COVID — که نشان می دهد که" DuHaime گفت: با اشاره به کوروناویروس. "که باعث می شود آن را بسیار سخت تر به بحث در مورد چهار سال آینده."

هنوز این سوال که چه چیزی برای انجام با چهار سال در کاخ سفید است که یکی از اساسی ترین عناصر یک انتخابات ریاست جمهوری — حتی برای یک وقت. مغلوب ساختن پیشی جستن چالش آشکار شد در اواخر ماه گذشته زمانی که او در تلاش برای پاسخ به این سوال در مصاحبه با Sean Hannity از فاکس نیوز.

"شما می دانید داستان, روش سوارکاری, پایین خیابان پنسیلوانیا با ما بانوی اول و میگویم" این عالی است, اما من نمی دانم که بسیاری از مردم در واشنگتن است. این بود چیزی که من. من از منهتن" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان بخشی از پاسخ خود را قبل از اینکه در نهایت خواستار John Bolton سابق مشاور امنیت ملی یک "ادم سفیه و احمق."

تهمت نمی نام یک سیاست, هدف, و, در روز است که به دنبال این پیام از کاخ سفید به نظر می رسید به تنها تکیه بر این ایده است که به دلیل تهمت و ریاست بیش از یک اقتصاد قوی و یک بار او را فرد مناسب برای ساخت آن را به عقب. اما آن را هنوز به جلو قرار داده بسیار مثبت دستور کار به جای تمرکز بر روی نقاشی یک dystopic تصویر از ملت اگر بایدن به قدرت رسید.

"شده است وجود دارد هرگز یک انتخابات که در آن ما تا به حال این نوع از تفاوت" بین نامزدهای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از رنگ تلخ, جرم, پر, پرتره از دموکرات حاکم بر فلسفه است. "این چپ رادیکال و آن را نابود کردن کشور ما است."

خود باغ گل رز نشانی در روز سه شنبه به صورت اتفاقی منعکس شده از موضوع به موضوع از چین به مجسمه به بایدن و دوباره شبیه یک رویداد رسمی دولت بلکه یک رونوشت از مبارزات انتخاباتی سخنرانی رئیس جمهور تا به حال می خواستم به سه شب قبل در نیوهمپشایر تجمع که نامیده می شد به دلیل پراکنده جمعیت و تا حدودی شوم پیش بینی آب و هوا.

این یک نمایش از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مخلوط مساوی از braggadocio, شکایت و باطل سیاست های حزبی. اما آنچه که از دست رفته بودند هر گونه برنامه های خاص به حق اقتصاد کشور و یا بهبود و اقبال شهروندان است.

"وجود دارد هیچ برنامه چرا که او خود را دستور کار" گفت: ریاست جمهوری مورخ Jon میچام. "در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن یک وسیله نقلیه در حال حاضر در میان زمین شناسی بیماری همه گیر است که او موفق به مدیریت مردم کمتر در خارج از هسته پایه می خواهید به شنیدن هر چیزی غیر از چگونه ما می توانید با خیال راحت به زندگی واقعی است. چرا که او هیچ پاسخ به این سوال فراگیر او فقط مذاکرات — در مورد به ناچار خود را."

شده اند وجود دارد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در گذشته افتاد تا با سوال "چرا شما می خواهید به رئيس جمهور ؟" از جمله, شاید, مهمترین, Ted Kennedy پیش از سال 1980 انتخابات. اما این نادر است برای یک وقت به کمی به جزئیات که چرا او باید قادر به نگه داشتن شغل خود را.

وقتی پرسیده شد که برای رئیس جمهور دومین دوره دستور کار کاخ سفید با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID-19 ارائه شده اما کمی در راه از جزئیات.

"به عنوان رئیس جمهور همچنان به رهبری یک کل-از-پاسخ دولت به جهانی همه گیر بازگرداندن نظم و قانون به جوامع ما و بازسازی اقتصاد" گفت: سخنگوی جاد Deere, "کاخ سفید مشغول است در ادامه سیاست فرایند برای پررنگ دوره دوم در دستور کار است که در ادامه 'انتقال به عظمت" است که تضمین می کند ما امن تر و قوی تر و موفق تر امریکا است."

مقامات کاخ سفید همچنین با اشاره به وعده های بهتر و معاملات تجاری و حفظ نظم و قانون اما فقدان اطلاعات به بایدن تیم باز.

"این رئیس جمهور انفعال به این ویروس را تحت کنترل هزینه کرده است جان هزاران نفر و میلیون ها شغل. چرا باید رای دهندگان همچنان به او اجازه رهبری در طول این یک بار در یک نسل بحران ؟ " گفت: بایدن کمپین ملی سخنگوی TJ Ducklo. "همین حالا از او بخواهید او را ندارد پاسخ دهد."

___

دنبال Lemire در توییتر در http://twitter.com/@JonLemiretinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب