سابق Redskins دستیار "خوک" خالق Bugel می میرد در 80

Bugel سابق Washington Redskins دستیار مربی جو Bugel به عنوان یکی از برترین خط حمله مربیان در NFL تاریخچه

توسط NEWSSHANS در 9 تیر 1399
 Bugel

Bugel

سابق Washington Redskins دستیار مربی جو Bugel به عنوان یکی از برترین خط حمله مربیان در NFL تاریخچه درگذشت. او 80.

Bugel روز یکشنبه درگذشت, با توجه به بیانیه ای از تیم که افشای علت مرگ.

Bugel شد معمار "خوک" در غالب خطوط تهاجمی است که به کمک رهبری تیم را به سه سوپر کاسه تحت سالن از شهرت سر مربی Joe Gibbs.

Bugel شد این تیم هماهنگ کننده توهین آمیز و توهین آمیز خط مربی از 1981-82 شد و دستیار سر مربی در سال 1983 نقش او تا سال 1989 قبل از تبدیل شدن به سرمربی ققنوس کاردینالز.

او برای یک ثانیه روی لئامت دادن با این تیم به عنوان دستیار سر مربی-جرم از 2004-09.

"جو تا به حال شور و شوق باور نکردنی برای بازی فوتبال. او آمد به محل کار هر روز با چنین شور و هیجان زیادی و بازیکنان خود را به حال احترام فوق العاده ای برای او بود. قدرت ما کارکنان مربیگری در دو طرف توپ بود یک دلیل کلیدی ما تا به حال بسیار موفقیت" گیبس در بیانیه ای گفت.

"Bugel چنین بود بخش بزرگی از آن و تاثیر او احساس می شد نه تنها توسط کسانی که Redskins تیم اما واقعا در سراسر لیگ. من را از دست دوستی خود را و من را همیشه گرامی ما در اواخر شب استدلال کنار هم قرار دادن بازی طرح در هر هفته. پت و من را دعا برای همسرش برندا خود و تمام اعضای خانواده است."

با بازیکنان مانند جف Bostic جو Jacoby و Hall of Famer اهل گریم در خط حمله واشنگتن برنده سوپر جام پس از 1982 و 1987 و 1991 فصل با سه روش متفاوت quarterbacks.

Joe Theismann های QB برای تیم اول سوپر باول عنوان توئیتر خود نوشت: "جو Bugel بود یک دوست به عنوان بسیار به عنوان یک مربی. برای کسانی از ما که تا به حال افتخار به او را می دانم ما برکت شد. او باید بهترین سوپرمن در آسمان است. پاره کردن جو."

Bugel ترویج شد به دستیار سر مربی در سال 1983 سال ردسکینز به ثمر رساند و سپس-NFL ثبت 541 امتیاز. که تیم برتر سوپر باول که در آن از دست داد به لس آنجلس اظهارات.

در نه سال در واشنگتن Bugel کمک ردسکینز چهار 1,000-حیاط rushers یکی 4,000-حیاط رهگذر و نه 1,000-حیاط گیرنده.

پس از روی لئامت دادن در واشنگتن Bugel استخدام شد توسط کاردینالها به عنوان سر مربی در سال 1990. او رهبری تیم را برای چهار فصل قبل از پیوستن به اظهارات اوکلند به عنوان دستیار سر مربی/جرم از 1995-96 و سر مربی در سال 1997. او مربی این خط حمله برای پس از آن -- San Diego Chargers از 1998-2001.

پس از دو سال وقفه از مربیگری Bugel بازگشت به ردسکینز در سال 2004 به عنوان دستیار سر مربی-جرم تحت گیبس اگر چه کار اصلی بود برای کار با این خط حمله. او در آنجا ماند در خط حمله تیم ملی در سال 2008 و بازنشسته پس از فصل 2009.

"من کاملا ویران اخبار از جو عبور. جو بود بزرگ تر از زندگی شکل و به یک افسانه واقعی خود را حرفه ای" صاحب دن اسنایدر در بیانیه ای گفت.

"او نمونه آنچه در آن به معنای Redskin با شخصیت و توانایی برای ارتباط با بازیکنان خود را همراه با اخلاق کار که بی بدیل است. ما به اشتراک گذاشتن یک پیوند ویژه ای بود و او یک دوست است."

Bugel متولد شد و در تاریخ 10 مارس سال 1940. یک پیتسبورگ بومی Bugel شد دو راه ستاره در فوتبال در مونهلل دبیرستان.

در سال 2005 او القاء شد به پنسیلوانیا ورزشی سالن از شهرت (غربی فصل). Bugel جان سالم به در با همسر خود برندا و دختران انجی و جنیفر. دخترش هالی Bugel درگذشت در سال 2008.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن