سابق آلمان هامبورگ بزرگ Uwe Seeler معافیت لگن در سقوط

هامبورگ آلمان (AP) — سابق آلمان غربی و همبرگر SV رو به جلو Uwe Seeler است به یک عمل جراحی برای تعمیر یک لگن شک

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

هامبورگ آلمان (AP) — سابق آلمان غربی و همبرگر SV رو به جلو Uwe Seeler است به یک عمل جراحی برای تعمیر یک لگن شکسته پس از سقوط بد در خانه.

"افتخاری کاپیتان از تیم ملی را باید به عمل در بعد امروز" هامبورگ گفت: در آن سایت جمعه. "کل باشگاه خواسته اووه همه بهترین و همچنین بازیابی سریع."

83 سال Seeler بارها دچار بهداشت نشینی در سال های اخیر است. پس از یک تصادف اتومبیل در سال 2010 سابق مهاجم از دست شنوایی در گوش راست او و به حال مشکلات با تعادل. او نیز تا به حال یک ضربان ساز نصب شده و تا به حال به یک تومور برداشته شده از شانه خود آژانس خبری dpa گزارش شده است.

به عنوان یکی از آلمان همیشه بهترین بازیکنان Seeler معروف خود را سربار و لگد و توانایی به نمره به اهداف از unlikeliest از زاویه. او همچنین شناخته شده برای او تواضع و انصاف و احترام به خود را هرگز سستی وفاداری به زادگاه خود در باشگاه هامبورگ.

Seeler که کاپیتان آلمان غربی به سال 1966 جام جهانی, بازی برای هامبورگ از سال 1952 تا سال 1973 به ثمر رساند 445 اهداف در 519 Oberliga و بوندسلیگا حضور برای این تیم است. او هنوز هم در هامبورگ ثبت هدف-گلزن در بوندسلیگا — که تشکیل شد در سال 1963 — با 137 اهداف است.

او به ثمر رساند 43 گل در 72 بازی برای آلمان غربی به پایان رساندن runner-up به انگلستان در سال 1966 جام جهانی و یک مقام سوم مدال و چهار سال بعد در مکزیک است. او بخشی از تیم آلمان برای 16 سال است.

"در حالی که من در چهار جام جهانی, من می خواهم که دوست داشت برنده عنوان یک بار. من نمی باید شانس" Seeler گفت. "هنوز همه چیز فوق العاده بود. من حسرت هیچ چیز نیست."

Seeler انتخاب شد, آلمانی, فوتبال, بازیکن سال در سال 1960 1964 و 1970.

او دریافت پیشنهاد از باشگاه در اسپانیا و ایتالیا, مهمترین, یک پیشنهاد بزرگ از اینتر میلان در سال 1961 اما تصمیم به ماندن با هامبورگ.

Seeler موفق به کسب قهرمانی آلمان در سال 1960 و جام حذفی آلمان در سال 1963 با باشگاه بلکه تحمل شکستگی با نزدیکی نتواند در اروپا جام اروپا و جام برندگان جام اروپا. هامبورگ از دست داد به بارسلونا در نیمه نهایی جام در سال 1961 و به آث میلان در جام برندگان جام در سال 1968.

Seeler شده است ازدواج به همسر خود Ilka برای بیش از 60 سال است. آنها سه دختر. نوه اش لوین Öztunali نقش برای بوندسلیگا طرف ماینز.

Seeler برادر دیتر همچنین برای هامبورگ. پدر خود اروین مشغول به کار در یک بارج در هامبورگ بندر و نیز شناخته شده برای بازی فوتبال در شهر.

___

بیشتر AP فوتبال: وtinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب