سیلاب خیس, خانه, قطع جاده ها در صربستان و بوسنی

بلگراد صربستان (AP) — صربستان معرفی کرده است اقدامات اضطراری در تعدادی از شهرداری های پس از باران های سنگین در

توسط NEWSSHANS در 3 تیر 1399

بلگراد صربستان (AP) — صربستان معرفی کرده است اقدامات اضطراری در تعدادی از شهرداری های پس از باران های سنگین در چند روز گذشته باعث آسیب گسترده و سیلاب ها پشت سر هم به خانه ها و قطع جاده های, مقامات روز سه شنبه گفت.

موجی رودخانه ها منجر به حدود 700 خانه های آب گرفتگی در غرب و مرکزی صربستان با توجه به پخش عمومی رادیو تلویزیون صربستان. برخی از 70 خانواده در غرب شهر لجوبویجا و صدها نفر دیگر در مرکزی صربستان بودند مجبور به تخلیه خانه های خود.

صربی پرسنل ارتش در پا برای کمک به تقویت سیل دفاع در برخی از مناطق. مقامات محلی در مرکز شهر اسچینا گفت: برخی از افراد منتقل شده به محلی در یک سالن ورزشی در حالی که منابع آب و برق بود خاموش.

محلی و رسمی در لجوبویجا میلان Kovacevic توصیف وضعیت وجود دارد به عنوان "نمایشی" پس از Ljubovidja رودخانه غرق محافظت از سیل در برخی از نقاط. ده ها تن از مردم شده اند در سمت چپ بدون برق و یا آب است.

"هر کس به انجام بهترین خود را به گوشت گاو تا بانک ها, اما این کافی نیست," او گفت: RTS. پخش گزارش داد که سه پل در شهر نابود شدند.

ترافیک نیز بوده است snarled به عنوان رودخانه ها پشت سر هم خود بانک ها هستند و نصب نگرانی از لغزش.

در کشور همسایه بوسنی لغزش قطع یک کلید جاده اتصال مرکزی شهر توزلا با سرمایه سارایوو.

سیل همچنین ضربه غربی منطقه در بوسنی آسیب رساندن جاده ها, پل ها و خانه ها در کشور بالکان.

هر دو کشور صربستان و بوسنی شد ضربه عمده جاری شدن سیل در سال 2014 هنگامی که ده ها تن از مردم کشته شدند و کل شهرهای خیس بود زیر آب.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن