سیل را افزایش می دهد ترس از آلودگی در میشیگان زباله های سمی سایت

توسط جان FLESHER گذشتن از شهر, Mich. (AP) — در آن زمان هفت سال به حل و فصل در یک برنامه برای پاک کردن دو رودخا

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

توسط جان FLESHER

گذشتن از شهر, Mich. (AP) — در آن زمان هفت سال به حل و فصل در یک برنامه برای پاک کردن دو رودخانه ها و دشتهای سیلابی آلوده به دیوکسین از یک Dow Chemical Co. گیاه در مرکزی میشیگان. کار خود را به طول انجامید تقریبا دو برابر با مقدار زیادی هنوز هم به انجام.

در حال حاضر دانشمندان و فعالان ترس برخی از پیشرفت های ممکن را شسته با سیلاب ها که غرق دو سد در این هفته تعقیب 11000 نفر از خانه و در نزدیکی میدلند شرکت ستاد شهرستان.

این Tittabawassee جریان رودخانه گذشته داو گیاه و در نهایت در دیدار سگینا رودخانه که همچنان به دریاچه هیوران سگینا بای. که 50-کشش مایل است آلوده با دی اکسین — ترکیبات بسیار سمی است که محققان می گویند می تواند آسیب به باروری و سیستم ایمنی بدن و سرطان می شود. منطقه فدرال Superfund لیست سایت های خطرناک.

تنظیم کننده و شرکت مقامات روز پنجشنبه گفت که خیلی زود به بگویید که آیا تورم رودخانه آسیب دیده بود و لکه های که تا به حال تعمیر شده است و یا جاروب آلاینده های دورتر پایین دست. داو گفت: این امر بازرسی هر یک از پاکسازی محل به عنوان سیلاب فروکش و نمونه جدید آلودگی.

پروژه ها "برگزار قابل ملاحظه ای خوب" در طول یک سال 2017 سیل "و ما مطمئن هستیم که ما را به دیدن یک نتیجه مشابه را این بار" سخنگوی Kyle Bandlow گفت.

ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تیم میشیگان دیپارتمنت محیط زیست, دریاچه های بزرگ و انرژی به منظور بررسی هر گونه مواد شیمیایی منتشر شده از این گیاه اگر چه داو گزارش شده بود ، آسیب را از سیل سه سال پیش بود که "حداقل" و نیاز تنها به تعمیرات جزئی سازمان حفاظت محیط زیست دفتر منطقه ای در شیکاگو گفت.

اما یک نتیجه مشابه بعید است که پس از این هفته بطور قابل توجهی بزرگتر سیل گفت: آلن برتون یک استاد محیط زیست و توسعه پایدار در دانشگاه میشیگان.

"وجود دارد هیچ دلیلی برای انتظار داریم که همه چیز باقی خواهد ماند در همان محل پس از یک سیل عظیم مثل این" برتون گفت. "هیچ دانشمند وجود دارد که پیش بینی است که اتفاق خواهد افتاد."

اریک اولسون, مواد شیمیایی سمی متخصص با شورای دفاع منابع طبیعی گفت: سیل تولید شده توسط طوفان را تحت پوشش زباله های خطرناک سایت و انجام آلوده به زباله مسافت های طولانی است.

"شما می توانید فکر می کنم شما حاوی مواد شیمیایی سمی به یک منطقه محدود اما سیل می صیقلی است که به بالا و حرکت آن را" اولسون گفت. "ما تو را دیدم که با کاترینا. آنچه اتفاق افتاده وجود دارد این است که دقیقا آنچه که ما در حال نگرانی در مورد اتفاق می افتد در میدلند."

در گزارش سال گذشته دولت دفتر پاسخگویی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: باید گام های بیشتری برای حفاظت از Superfund سایت از اثرات تغییر آب و هوا از جمله جاری شدن سیل که ممکن است در نتیجه سنگین تر از بارندگی است. آن گفت: 60 درصد از Superfund سایت نه در اموال فدرال بودند در معرض سیل و طوفان خروش آتش سوزی و افزایش سطح دریا همراه با گرمایش جهانی.

دیوکسین محصولات جانبی برخی از صدها نفر از مواد شیمیایی تولید شده در طول سال در داو گیاه که آغاز به کار کرد و در سال 1897. آن را در حال حاضر تولید سیلیکون مورد استفاده در انواع خانگی و محصولات مراقبت شخصی و الکترونیک.

این گیاه همچنین دارای یک راکتور هسته ای استفاده می شود برای تحقیقات Bandlow گفت. داو مطلع هسته ای آمریکا نظارتی کمیسیون در روز سه شنبه است که آن را به حال تعطیل در اوایل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مایع پسماندهای حاوی دی اکسین از کارخانه ریخته شد به رودخانه در اوایل قرن 20th. این ترکیبات بعد از آن سوزانده شد, تولید آلودگی هوا است که حل و فصل به رسوبات سواحل و دشتهای سیلابی بیش از چند دهه.

کشف خود را در طول Tittabawassee رودخانه در سال 2000 موجب طولانی درگیری میان داو رگولاتور و گروه های زیست محیطی بیش از جدی بودن این مشکل و نحوه رفع آن.

داو شروع پاکسازی در سال 2007 تحت نظارت سازمان حفاظت محیط زیست. این Tittabawassee و خود را از بانک به صورت تصادفی به هفت بخش. پنج اغلب تکمیل است. کار باقی مانده دو سال گذشته آغاز شد.

هزاران متر مکعب از رسوبات آلوده حذف شده اند و بانک ها شده اند تثبیت شده است. در مناطق که در آن حفر دیوکسین در نظر گرفته شد بیش از حد دشوار و یا غیر عملی خاکهای آلوده بودند با پوشش محافظ تشک عمیق و ریشه گیاهان.

بیشتر پاکسازی برنامه ریزی شده است در طول 21 کیلومتر از سیلابی. سازمان حفاظت محیط زیست انتظار Tittabawassee بخش به پایان رسید در سال آینده, به دنبال کار در سگینو رودخانه.

"ما شده است احساس بسیار با اعتماد به نفس که این است برای رفتن به یک موفق پاکسازی" گفت: تری میلر رئیس انجمن حمایت از تنها درخت شورای اسلامی و عضو جامعه پانل مشاوره. "اما این 500 سال سیل یک کارت وحشی."

کامل بازرسی و تجزیه و تحلیل بسیار مهم خواهد بود برای تعیین اینکه آیا این پروژه ها سالم هستند و نیاز به تعمیرات است.

"پس از سیل ارزیابی خواهد شد کمک به شناسایی اگر هر اضافی پاکسازی مورد نیاز است" سازمان حفاظت محیط زیست گفت.

محیط زیست گفت: آنها نگران انتشار آلاینده گذشته از دیوکسین اگر چه داو وجود دارد گفت: تا به حال شده است none.

"در دراز مدت تهدید به سلامت و ایمنی جامعه قابل توجهی با توجه به آنچه ما می دانیم این است که در رودخانه و برگزاری حوضچه و Superfund سایت گفت:" لیزا ووزنیاک مدیر اجرایی میشیگان لیگ حفاظت از رای دهندگان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de