اولین coronavirus سپس مغلوب ساختن پیشی جستن منظور تقسیم هند خانواده

توسط امیلی SCHMALL و سوفیا TAREEN دهلی نو (AP) — راهپیمایی روز که پدرش درگذشت, Karan Murgai سوار یک هواپیما به

توسط NEWSSHANS در 13 تیر 1399

توسط امیلی SCHMALL و سوفیا TAREEN

دهلی نو (AP) — راهپیمایی روز که پدرش درگذشت, Karan Murgai سوار یک هواپیما به هند است.

Coronavirus پخش شد به طوری Murgai همسر و دو فرزند جوان خود را در خانه مانده در دالاس.

جدایی خود را — با توجه به آخرین سه هفته شد نامعلوم پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا که تعلیق برنامه های کاربردی برای H-1B و ماهر ویزای کار از خارج از کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 22 ژوئن منظور محافظت خواهد شغل میان ایالات متحده بیکاری به دلیل بیماری همه گیر.

اما Murgai و حداقل 1000 نفر دیگر مانند او که آمریکا ویزا وابسته به شغل خود را در ایالات متحده در حال حاضر رشته در هند — منظور از "خسارات جنبی" او گفت:.

او در تماس با دفاتر تگزاس ایالت John Cornyn و تگزاس در کنگره ون تیلور, هندی مقامات دولتی و کنسولگری های ایالات متحده در دهلی نو. هیچ کس می تواند کمک کند.

یک مشاور مدیریت برای های چند ملیتی Murgai دستگیره پدرش امور در دهلی نو در طول روز و ایالات متحده خود را در نزدیکی یک شبه نگرانی خود را در مورد 4 ساله که از دست او اشتها و شروع به پرتاب متناسب با.

هند با جهان چهارم بدترین بالاترین ویروس caseload است tallying نزدیک به 20 ، 000 عفونت های جدید هر روز, اما محدودیت در سفر را آغاز کرده اند به سهولت بین المللی با پروازهای تجاری مجموعه ای به رزومه کاری در ماه جولای.

"او هر روز این سوال از من بپرسید: هنگامی که من به آینده ؟ من دل در آن نقطه است. اول آن ماه ژوئیه. در حال حاضر من نمی دانم. ما در حال گرفتن آمار از همه طرف" Murgai گفت.

ویزای H-1B برنامه اجازه می دهد تا کارفرمایان ایالات متحده به استخدام ماهر کارگران خارجی عمدتا برای شغل تکنولوژی. کارفرمایان باید برای تعیین وجود دارد آمریکا هیچ نامزد و سپس انجام یک طولانی حمایت روند که هزینه تا آنجا که $15,000 ساخت برنامه های بسیار رقابتی است.

سرخپوستان حساب برای 75 ٪ از برنامه های کاربردی برای H-1B برنامه دولت آمریکا داده ها نشان می دهد. تقریبا 85,000 H-1B ویزا تعلق می گیرد هر سال است.

Nasscom یک انجمن صنفی در صنعت فناوری اطلاعات به نام تهمت را "غلط و مضر به اقتصاد ایالات متحده است."

شرکت های هندی ارائه تکنولوژی کارکنان و خدمات به ایالات متحده بیمارستان داروسازان و بیوتکنولوژی شرکت Nasscom اشاره کرد. به عنوان یک نتیجه, شرکت های هندی آلوده هندی استعداد به کانادا یا مکزیک.

هند سخنگوی وزارت امور خارجه Anurag Srivastava گفت: منظور خواهد "به احتمال زیاد تاثیر جنبش هند ماهر و حرفه ای" و این که دولت ارزیابی تاثیر در هند اتباع و صنعت.

H1-B برنامه ایجاد یک مسیر برای یک نسل از ماهر هند و دیگر کارگران خارجی برای ساخت زندگی در ایالات متحده, اما مغلوب ساختن پیشی جستن جهت مکان های سال از سرمایه گذاری در آموزش و پرورش اموال و جوامع در معرض خطر گفت: Murgai. او وارد دالاس با ویزای H-1B در سال 2010 و در حال حاضر صاحب یک خانه و زمین وجود دارد.

"زمانی که شما در یک مکان برای یک دهه شما فکر می کنم شما حل و فصل کردن" او گفت:.

"اگر جدید H-1Bs بودن متوقف شد و من آن را دریافت کنید. اما پس از آن برای افرادی که در حال حاضر شغل که در حال حاضر تاسیس خود را در زمینه های خود را داده اند و دولت دلیلی برای نگه داشتن آنها را در کشور چرا upend زندگی مثل این؟"

در surburban Dallas, Sandeep tea party express بزرگ تجزیه و تحلیل داده های مهندس شده است خانه به تنهایی از ماه فوریه هنگامی که همسر و دختر رفت و به دیدار خانواده در حیدرآباد هند.

Tea party express را Arpana Takkalapally دارای یک ثانیه-4 ویزا با توجه به خانواده از دارندگان ویزای H-1B. حتی اگر Takkalapally مجاز به کار بر روی ویزا بدون تجدید تمبر از یک کنسولگری ایالات متحده, او نمی تواند به عقب برویم.

"این است که به طور غیر مستقیم مجازات افرادی که اینجا کار," او گفت:. "چگونه است که من 2 سال با یک تهدید اشتغال در ایالات متحده آمریکا ؟ کدام کشور این نمی کند؟" Tea party express گفت.

Takkalapally خرج می کند روز خود در حیدرآباد تغذیه و بازی با او و پخت و پز و تمیز کردن به صورت پدر و مادر او bookended صبح و شب تلفنی با شوهرش.

این طولانی ترین زن و شوهر از هم جدا شده اند پس از آنها به عنوان دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ایالتی سن خوزه در سال 2010.

Takkalapally تماشا به عنوان, هندی, دوستان و همسایگان flocked به هوستون در سال گذشته برای یک رالی با نارندرا نخست وزیر هند و مغلوب ساختن پیشی جستن. رهبران extolled نزدیکی هند-ایالات متحده روابط در یک استادیوم پر از 50000 نفر.

مشابه رالی برگزار شد در مارس در مودی در ایالت گجرات.

"در حال حاضر به نظر می رسد مانند برخی از case," Takkalapally گفت.

وکلای مهاجرت در آمریکا گفت: آنها شده اند هولناک با ایمیل و تماس تلفنی به دنبال کمک.

"سطح استرس است که این باعث می شود در تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده در وضعیت کار قانونی است عظیم" گفت: Nell بارکر یک وکیل در شیکاگو است. "این باعث شده است مسائل مربوط به سلامت روان. آن است که باعث بهره وری مسائل در یک وضعیت که در آن کسب و کار در حال حاضر در تلاش برای دریافت از طریق این خاموش شدن ناگهانی و رکود اقتصادی است."

___

Tareen گزارش از شیکاگو است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب