FDA می یابد آلودگی در مارک های مختلفی از دیابت مواد مخدر

توسط MATTHEW پرونه واشنگتن (AP) — ایالات متحده سلامت تنظیم کننده در حال گفتن پنج داروسازان به یاد نسخه های خود

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

توسط MATTHEW پرونه

واشنگتن (AP) — ایالات متحده سلامت تنظیم کننده در حال گفتن پنج داروسازان به یاد نسخه های خود را از به طور گسترده ای مورد استفاده در دیابت دارو پس از تست های آزمایشگاهی دریافتند سطح بالا از یک آلاینده مرتبط با سرطان است.

غذا و دارو گفت: در اواخر روز پنجشنبه که چند دسته از این دارو متفورمین آزمایش مثبت برای سطوح نا امن از یک ماده شیمیایی به نام N-Nitrosodimethylamine. آژانس پا کرده است تا پس از تست شیمیایی داشت در ده ها تن از محموله از سوزش سر دل و مواد مخدر در سال گذشته به یاد می آورد تحریک از Zantac و دیگر محبوب بیش از حد و داروهای تجویزی.

متفورمین قرص ها یک جزء اصلی از مراقبت از دیابت, کاهش بیش از حد قند در خون است. افراد مبتلا به ديابت نوع 2 با استفاده از متفورمین به تنهایی یا با داروهای دیگر برای کمک به کنترل سطح قند خون خود را. بیش از 34 میلیون نفر در آمریکا به این بیماری است.

بیماران باید از ادامه مصرف متفورمين مواد مخدر تا زمانی که خود را پزشک می تواند با تجویز یک جایگزین FDA در بیانیه ای گفت: با توجه به خطرات ناشی از قطع. تنظیم کننده هنوز ارزیابی اینکه آیا به یاد می آورد منجر به کمبود متفورمین اما اشاره کرد که تعدادی از شرکت های دیگر را به نسخه عمومی از مواد مخدر است که به نظر نمی رسد به تحت تاثیر این موضوع است.

داروسازی Apotex Corp. به یاد می آورد آن extended-release متفورمین توزیع شده در ایالات متحده در اوایل این هفته پس از FDA در بر داشت آلودگی در یک مقدار زیادی. Apotex در بیانیه ای گفت: آن را به یاد می آورد تمام لوازم از مواد مخدر "از فراوانی از احتیاط." این شرکت گفت: آن متوقف شد فروش مواد مخدر در آمریکا در ماه فوریه 2019 و کمی که باقی می ماند در بازار است.

FDA اعلام نشد نام چهار نفر دیگر داروسازان که خواسته شده است که به خاطر محصولات خود را.

این سازمان اشاره کرد که هیچ آلودگی مشکلات یافت شده در فوری-انتشار متفورمین.

FDA مسئول تضمین این که دارو برای بازار ایالات متحده ساخته شده در امن و بهداشتی که با فدرال استانداردهای کیفیت. اما بازرسان دولت بارها و بارها با انتقاد از آژانس در حال سقوط کوتاه در بررسی خارج از کشور تولید گیاهان دارویی زنجیره تامین به طور فزاینده ای گسترش به آسیا.

در ماه مارس FDA به حالت تعلیق تقریبا تمام ایالات متحده و خارجی بازرسی به دلیل نگرانی های ایمنی سفر و محدودیت های ناشی از شیوع کروناویروس.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن