مزرعه-به-میز ناهار خوری طول می کشد در معنای جدید در میان همه گیر

توسط لیزا RATHKE و پاتریک WHITTLE پورتلند مین (AP) — اریک دعا استفاده می شود برای حمل و نقل دریایی در سراسر کش

توسط NEWSSHANS در 15 خرداد 1399

توسط لیزا RATHKE و پاتریک WHITTLE

پورتلند مین (AP) — اریک دعا استفاده می شود برای حمل و نقل دریایی در سراسر کشور است. اما پس از coronavirus را به او منتقل شده تمرکز خود را نزدیک به خانه — فروش خرچنگ دریایی از یک مخزن در گاراژ خود را.

دعا از پورتلند مین یکی از صدها نفر از ماهیگیران و کشاورزان و تولید کنندگان مواد غذایی که باید معطوف به طور مستقیم به مصرف کننده مدل در میان شیوع ویروس. این بیماری همه گیر است تاکید کرد و گاهی مختل زنجیره تامین توقیف رستوران ها و تغییر راه مصرف کنندگان خرید مواد غذایی ترک برخی از تولید کنندگان تقلا برای یک راه جدید برای رسیدن به مشتریان خود را.

این مزرعه به جدول جنبش در ایالات متحده رشد کرده است در سال های اخیر مصرف کنندگان به طور فزاینده خواستار محلی منابع غذایی است. اما در چند هفته گذشته جنبش رشد کرده است از ضرورت و به دلیل برخی از تولید کنندگان نمی تواند تکیه بر وب پیچیده ای از پردازنده های توزیع کنندگان و واسطه ها به دست آوردن غذا به مشتریان.

برای برخی از این چالش ها را تبدیل به فرصت ها و مشتریان جدید است.

"هنگامی که رستوران بازگشایی خواهیم احتمالا در حفظ و انجام تحویل خانه, چرا که ما باید یک پایه خوب از مشتریان" دعا گفت.

اما خبر خوب برای بسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی. در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل ایالات متحده با گوشت گاو و گوشت خوک ظرفیت پردازش پایین بود 40 درصد از سال گذشته با توجه به Jayson Lusk رئیس گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه پوردو. گیاهان در حال حاضر عمدتا به عقب آنلاین اما در کاهش ظرفیت با گوشت گاو و گوشت خوک گیاهان در حال اجرا در حدود 10% تا 15 درصد کمتر از سال گذشته است.

برخی از بخش ها نیز دچار کاهش ارزش در بخشی به دلیل این رستوران آنها به طور معمول تکیه بر بسته است. زنده 1.25-پوند خرچنگ دریایی به ارزش $6.74 در هر پوند در شمال, در ماه آوریل بود که 13 درصد کمتر از یک سال پیش و 37 درصد کمتر از دو سال پیش.

"دو تا از بزرگترین مشکلات تسهیل توزیع در سراسر زنجیره تامین در حالی که حفاظت از سلامت کارگر و بازسازی غذا تقاضا در راه است که اجتناب بیشتر اختلالات" گفت: LaPorchia کالینز استاد در وزارت اقتصاد در دانشگاه Tulane.

قبل از همه گیر ضربه Gunthorp مزارع در لاگرانژ, ایندیانا, فروش شده است بسیاری از آن مرتع مطرح گوشت خوک و مرغ به رستوران مجلل از جمله آنهایی که آغاز شده توسط مشهور سرآشپز ریک Bayless, و همچنین به charcuterie مغازه ها. پس عملا یک شبه رستوران ها و مغازه ها تعطیل خشک تا مزرعه کسب و کار.

مزرعه شده است قادر به تبدیل به بسته بندی خرده فروشی و فروش گوشت خوک و طیور در جای دیگر ولی دور از آسان است, آینده پس از ساعت های بی پایان از کار توسط خانواده و کارکنان گفت: گرگ Gunthorp. که درگیر تغییر برچسب و اضافه کردن کدهای نوار و برش و بسته بندی بخش به جای فروش به صورت فله.

"این است راه بیش از حد کار راه تغییرات بیشتر. ما ساخته شده است تغییرات بیشتری را در دو هفته اول از ما برنامه ریزی شده بود را در دو سال," او گفت:.

تمپلتون مزرعه کوچک گوشت گاو علف خوار مزرعه در شرق مونپلیه, ورمونت خود را از دست داد بزرگترین کسب و کار — دو حساب رستوران — زمانی که آنها مجبور به تعطیل. اما در حدود همان زمان که تلفن شروع به زنگ زدن با افرادی که به دنبال محلی مطرح شده و گوشت گاو و گفت: کشاورز بروس Chapell.

"از آن پس ما گوشت فروش شده اند و خاموش نمودار," او گفت:.

PrairiErth مزرعه در آتلانتا ایالت ایلینوی در این فصل دو برابر آن مصرف کننده حمایت, کشاورزی, که در آن مشتریان پرداخت برای تولید در طول فصل به 322 اعضا گفت: کتی اسقف یکی از کشاورزان است. و آن را تا حدود 75 بر آن در لیست انتظار, او گفت:.

اما این معلوم نیست که آیا این مدل جدید پایدار خواهد بود پس از coronavirus بحران عبور می کند.

محصولات غذایی است که به شدت وابسته به رستوران مانند غذاهای دریایی و در نهایت نیاز آن دسته از مشتریان برگشت گفت: جان Sackton یک تحلیلگر صنعت و ناشر SeafoodNews.com. اما در حال حاضر فروش مستقیم به مشتریان است که یک راه برای دریافت قیمت بهتر برای کسانی که از محصولات آنها به طور معمول خواهد ببینید, او گفت:.

دعا یک مین ماهیگیران برای سه دهه گفت: او را در مدیریت به پایان می رسد دیدار تا کنون, اما آن را می شود بیشتر از یک چالش دیگر رستوران ها و پردازنده های غیر قابل دسترس باقی می ماند. یکی از مشتریان خود, South Portland, متخصص بیهوشی Stephen سخت گفت: تجدید نظر است به همان اندازه در مورد کمک به همسایگان به عنوان خرید مواد غذایی بزرگ.

"من و همسرم مرتب کردن بر اساس احساس آن وظیفه ما برای حمایت از محلی تا آنجا که ممکن است," او گفت:. "و البته این مواد غذایی بسیار با کیفیت بهتر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب