ماسک صورت را یک بیانیه سیاسی در دوران coronavirus

خواهد شد WEISSERT و جاناتان LEMIRE واشنگتن (AP) — تصمیم به پوشیدن ماسک در حال تبدیل شدن به یک بیانیه سیاسی — ی

توسط NEWSSHANS در 18 اردیبهشت 1399

خواهد شد WEISSERT و جاناتان LEMIRE

واشنگتن (AP) — تصمیم به پوشیدن ماسک در حال تبدیل شدن به یک بیانیه سیاسی — یک لحظه به انتخاب دو طرف در یک دم از فرهنگ جنگ بیش حاوی coronavirus.

در حالی که هنوز به عنوان لود شده با عنوان "امریکا بزرگ دوباره" کلاه ماسک به طور فزاینده ای بصری مختصر برای یک بحث خوردگی کسانی که مایل به دنبال بهداشت مقامات ارشاد و پوشش چهره خود را در برابر کسانی که احساس می کنید آن را نقض آزادی خود و یا خرید به یک تهدید آنها فکر می کنند که پر از شکوفه.

که مقاومت سوخت فشار پشت دامن زده شده است توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — او نمی پوشیدن ماسک در — و برخی دیگر از جمهوری خواهان که مسخره قوانین و سوال ارزش از ماسک است. این توسعه است که نگران کارشناسان به عنوان آمریکایی ها به طور فزاینده ای به بازگشت به فضاهای عمومی.

"وجود دارد یک فرهنگ قوی از فردگرایی است که حتی اگر آن را برای کمک به محافظت از آنها را مردم نمی خواهند دولت گفتن آنها چه کاری انجام دهید" گفت: Linsey Marr یک Virginia Tech استاد مهندسی با تجربه در هوابرد انتقال ویروس ها.

مجمل علم و تغییر فدرال ارشاد هیچ شک گل آلود بحث سیاسی. مقامات بهداشت در ابتدا گفت: با پوشیدن ماسک های غیر ضروری بود به ویژه در میان کمبود مواد محافظ. اما ماه گذشته که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع توصیه پوشیدن پارچه ماسک برای جلوگیری از انتقال ویروس به دیگران است.

آیا آمریکایی ها در حال استقبال از این تغییر ممکن است در حزب سیاسی خود. در حالی که بسیاری دیگر اقدامات حفاظتی مانند اجتماعی فاصله گرفتن گسترده حمایت هر دو حزب دموکرات بیشتر از جمهوری خواهان می گویند آنها با پوشیدن ماسک هنگام خروج از خانه و 76 درصد به 59 درصد با توجه به نظرسنجی اخیر توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

تقسیم روشن است در سراسر چندین جمعیتی که تکیه دموکراتیک است. افراد با تحصیلات دانشگاهی هستند بیشتر از کسانی که بدون به پوشیدن ماسک در هنگام ترک خانه 78% 63%. آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر از هر مردم سفید یا اسپانیایی آمریکایی می گویند آنها با پوشیدن ماسک در خارج از خانه و 83% به 64% و 67% بود.

به استثنای قابل توجه است که در میان افراد یک گروه به خصوص در معرض جدی بیماری از ویروس. برخی از 79 درصد از کسانی که در سن 60 سالگی و بیش انجام شد تا در مقایسه با 63 درصد از کسانی که جوان تر بود.

"چه کسی می داند چه حقیقت این است که در ماسک پرسید:" جمهوری خواه ایالت کنتاکی رند پل که بر خلاف برخی از همکاران او رفت و بدون ماسک سه شنبه در مجلس سنا. پل در حال حاضر قرارداد این ویروس و معتقد است او دیگر مسری است.

نظرات خود را به یک راه طولانی از رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اخلاقی استدلال ماسک برای چند روز قبل است.

"چگونه مردم می توانند پوشیدن ماسک — که به من حتی بی احترامی," کومو گفت. "شما قرار داده و بسیاری از مردم در معرض خطر از آنجا که شما نمی خواهید به پوشیدن ماسک?"

اثربخشی کنار سیاستمداران از هر دو طرف کلود به قدرتمند نماد از ماسک و بسیاری از آمریکایی ها را نشانه خود را از رئیس جمهور.

تهمت بود اماتور زمانی که او صحبت می کرد به نقاب روزنامه نگاران و کارگران و عوامل سرویس مخفی در آریزونا کارخانه روز سه شنبه. او بعدها گفت که او به طور خلاصه عینک, ماسک, پشت صحنه, اما آن را در زمان خاموش چون پرسنل مرکز به او گفت که او به آن نیاز نیست.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ماسک مخالف برای هفته ها. در عرض چند دقیقه از CDC اعلام آن به روز شده, ماسک, توصیه های, او گفت:, "من فکر نمی کنم که من قصد دارم به انجام آن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مشاوران که او معتقد است با پوشیدن یک امر "ارسال پیام اشتباه" با توجه به یک دولت و دو کمپین مقامات مجاز به عموم بحث در مورد مکالمات خصوصی. رئیس جمهور گفت: انجام این کار آن را به نظر می رسد مانند او دلچسب با سلامت به جای تمرکز بر بازگشایی اقتصاد کشور — که دستیاران خود را بر این باورند که کلید خود شانس انتخاب مجدد در نوامبر است.

علاوه بر این تهمت که شناخته شده است به خصوص آگاه از ظاهر خود را در تلویزیون نیز گفت: خواص که او ترس او را نگاه مضحک در یک ماسک و تصویر به نظر می رسد در منفی تبلیغات به گفته یکی از مقامات است.

"این یک غرور چیزی که من حدس می زنم با او" مجلس نانسی پلوسی گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن در MSNBC. "شما می خواهم فکر می کنم به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما می توانید اعتماد به نفس به افتخار هدایت او به کشور است."

که سمت چپ کسانی که در اطراف او مطمئن نیستید که چگونه برای ادامه. کاخ سفید و مشاوران می گویند رئیس جمهور نیست گفت: آنها را به آنها را می پوشند اما چند انجام دهد. برخی از متحدان جمهوری خواه خواسته اند مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین چگونه آن را می توان توسط کاخ سفید اگر آنها خال خال با پوشیدن یک ماسک با توجه به دو کمپین مقامات صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد مکالمات خصوصی.

در ضمن تهمت به انتخاب مجدد کمپین دستور داده است تا قرمز مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک ماسک برای هواداران است و با توجه به آنها را در حوادث و یا در ازای دریافت کمک های مالی. اما برخی از مشاوران نگران هستند که رئیس جمهور را بعد ترش در این ایده با توجه به یکی از کمپین رسمی.

که عدم اطمینان بر روی صفحه نمایش در هفته گذشته زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس رفت maskless در کلینیک مایو در مینه سوتا است. او بعدها اذعان کرد او باید فرسوده یکی و آیا استفاده از ماسک در طول یک سفر بعدی به یک گیاه است.

این موضوع به مراتب کمتر بوده است مملو دموکرات ها که presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفته است که او می پوشد یک ماسک در هنگام تعامل با سرویس مخفی.

معضلات برای سیاستمداران و دیگر آمریکایی ها تنها به افزایش به عنوان نقاط کشور شروع به کاهش stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار بازگشایی با قوانین جدید. تنش در حال حاضر هایش در میشیگان که در آن یک ماسک اختلاف در یک فروشگاه.

یکی از قدیمیترین جوامع نیاز به ماسک در عمومی لاردو, Texas. $1,000 noncompliance خوب بود نفی منظور از فرماندار اما شهردار پیت Saenz گفت: جامعه هنوز درخواست از شهروندان برای رعایت بنابراین بیمارستان ها نمی overtaxed با موارد جدید.

"ما نمی خواهیم به نقض هر کسی آزادی های مدنی" Saenz گفت. اما "ما نمی توانیم به شما کمک کند اگر آن را فراتر از ما, پزشکی, ظرفیت, آیا شما خود را ورزش آزادی های مدنی یا نه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن