ماسک صورت بدانید که گزینه های خود را

پنسیلوانیا انجام داده است یک کار بزرگ در آوردن تعداد موارد COVID-19 در دولت ما. این که چرا ما در شهرستان ها

توسط NEWSSHANS در 15 تیر 1399

پنسیلوانیا انجام داده است یک کار بزرگ در آوردن تعداد موارد COVID-19 در دولت ما.

این که چرا ما در شهرستان ها رفته اند و همه ما باید نوازش خودمان را در پشت کار خوبی انجام می شود. COVID نیست رفته ، ما هنوز موارد جدید در هر روز است. و اگر دقت نکنیم تعدادی از عفونت را افزایش دوباره و همه ما شهرستانهای خواهد شد بازگشت به زرد و حتی قرمز است.

شما ممکن است خسته از COVID — من بیش از حد — اما آن را دوست دارم یا نه, ما هنوز هم نیاز به مقابله با آن. مراقبت از خودمان و هر یک از دیگر است بهترین شرط بندی برای آینده ما. مطالعات نشان داده اند که با پوشیدن یک ماسک صورت است که احتمالا تنها مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19.

با رژیم صهیونیستی است. تام گرگ ماسک-پوشیدن سفارش در حال حاضر در اثر نیاز ساکنان دولت به پوشیدن ماسک در آن مهم است به یاد داشته باشید که در صورت ماسک ها گزینه مناسب برای شما و آنهایی که نیستند.

این کلیدی است: پوشیدن ماسک صورت محافظت می کند و نه تنها شما بلکه هر کس در اطراف شما.

از خانه پارچه ماسک صورت برای N95 ماسک در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

چگونه یک ماسک صورت کار می کند ؟

زمانی که فرسوده به درستی (پوشش هر دو خود را به دهان و بینی خود را) صورت ماسک محافظت در برابر بیماری به دو روش.

این کمک می کند تا شما در حفظ و از استنشاق قطرات است که سفر از طریق هوا. و هنگامی که شما بازدم آن را نیز نگه می دارد شما را از به طور تصادفی پخش ویروس است که شما می توانید بدون دانستن آن. به همین دلیل ماسک نقش مهمی در حفاظت طول COVID-19 بیماری همه گیر.

مانند بسیاری از ویروس های تنفسی از جمله آنفولانزا و یا سرد COVID-19 اسپرد را از طریق:

• قطرات سفر از طریق هوا توسط سرفه یا عطسه

• نزدیک تماس شخصی مانند لمس کردن یا دست دادن

• دست زدن به یک شیء یا سطح با این ویروس بر روی آن

بهترین کاری برای انجام این است که پوشیدن یک ماسک صورت در هر زمان شما خانه خود را ترک کنند و در واقع آن موظف است که شما پوشیدن یک در مکان های عمومی.

پوشش زمانی که شما به دکتر مراجعه

همه ما پرسنل پزشکی با پوشیدن ماسک و با در نظر گرفتن گام های اضافی برای محافظت از بیماران و جوامع خود را. و ما نیاز به آن است که بیماران و بازدید کنندگان پوشیدن ماسک ،

اما نه همه ماسک ها برابر خلق شده اند — برخی از آنها بهتر است برای استفاده توسط متخصصان پزشکی ،

خود را می دانید ماسک

N95 ماسک: در حالی که آنها را حفاظت بیشتر یک N95 ماسک باید این سایت متعلق به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و دیگران در خط مقدم. این افرادی که در حال همکاری نزدیک برای درمان کسانی که با COVID-19 بنابراین حفاظت از آنها را از گرفتن بیمار کمک خواهد کرد که برای کند کردن یا جلوگیری از گسترش ویروس.

چیز دیگری مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که N95 ماسک با شیر اجازه خواهد داد که شما را به گسترش این ویروس را به دیگران اگر شما حامل و بسیاری از حامل هیچ نشانه ای ندارند. در حالی که شیر دستگاه را محافظت شما از استنشاق ویروس قطرات هنوز وارد هوا هر زمان که شما بازدم — که بدان معنی است که شما باید خود را گسترش قطرات از طریق هوا و بر روی سطوح.

فولاد ماسک: ماسک های جراحی نیز ارائه برخی از بهترین حفاظت, اما اگر شما در حال حاضر نیست که برخی از, شما لازم نیست برای خرید هر. این ماسک نیز باید ذخیره برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای توزیع خود را به بیماران و کارکنان.

اگر شما ماسک های جراحی را در دست می دانید که آنها در حال تک استفاده کنید و باید دور ریخته شود پس از شما آنها را می پوشند.

DIY پارچه ماسک: مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می کند که هر کس پوشیدن پارچه ماسک صورت. با مقدار زیادی از آموزش های آنلاین شما می توانید خود را با آیتم های شما را در اطراف خانه خود را. بهترین بخش ؟ آنها را می توان دوباره استفاده می شود. همه شما باید انجام دهید این است که دست شستن آنها اجازه دهید آنها را خشک و پوشیدن آنها را دوباره.

کودکان و بزرگسالان بیش از سن 2 باید پوشیدن ماسک صورت با توجه به CDC.

چگونه به استفاده از ماسک و محافظت از خودتان را از COVID-19

مطمئن شوید که ماسک خود را به درستی متناسب است فقط به عنوان مهم به عنوان حق انتخاب ،

هر بار که شما قرار داده و یا حذف ماسک خود را, دستهای خود را با آب و صابون یا استفاده از ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل است. هنگامی که شما با قرار دادن ماسک خود را در آن باید آمد تا بیش از بینی خود را و آن را نباید اسلاید پایین هنگامی که شما صحبت می کنید.

وجود دارد مقدار زیادی از راه های شما می توانید محافظت از خودتان را از بیمار شدن و از دیگران بیمار:

• پوشیدن ماسک صورت هر زمان که شما بیرون رفتن در ملاء عام.

• تمرین های اجتماعی فاصله. آیا لرزش دست جلوگیری از جمعیت و اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران است.

• دستهای خود را اغلب. و حداقل به مدت 20 ثانیه. بر اساس الکل عفونی و دستمال مرطوب هستند با حداقل 60% الکل خوب است بیش از حد.

• اجتناب از دست زدن به صورت خود به خصوص دهان و بینی و چشم.

• پوشش دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه بنابراین شما نمی خواهد گسترش ویروس قطرات است.

• نگه داشتن سطوح تمیز و ضد عفونی در خانه و مدرسه و محل کار.

• اگر شما بیمار هستید ماندن خانه از محل کار یا مدرسه و استراحت و نوشیدن مقدار زیادی مایعات.

استنلی Martin M. D., است Geisinger مدیر از بیماری های عفونی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب