ماسک صورت و تنفس مسائل

با توجه به شیوع COVID-19 بسیاری از دولت ها توصیه کرده اند که شهروندان خود را به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399

با توجه به شیوع COVID-19 بسیاری از دولت ها توصیه کرده اند که شهروندان خود را به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها بیرون بروید. این است که اطمینان حاصل شود که شانس داشتن CCP ویروس بودن استنشاق توسط مردم به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است به طوری که شیوع این بیماری در نهایت می تواند شامل شود. شده اند وجود دارد برخی از نگرانی هایی است که با پوشیدن ماسک ممکن است منجر به مشکلات تنفسی.

تنفس مسائل

با توجه به موسسه ملی بهداشت (NIH), استنشاق هوا با سطح بالایی از دی اکسید کربن می تواند تهدید زندگی یک فرد است. بعلاوه به CO2 سمیت آن می تواند باعث سرگیجه و سردرد و دوبینی تشنج و سرگیجه و.... هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک صورت از آن خواهد شد بدیهی است که بر تنفس خود به حدی است. اما برای هر اثر منفی رخ می دهد دی اکسید کربن نیاز به ساخت تا به یک سطح بسیار بالا است. دی اکسید کربن باعث می شود تا حدود 0.04 درصد از جو است. به خطرناک CO2 ایجاد می کند باید بیش از 10 درصد از هوا.

(Image: Screenshot / YouTube)

با توجه به موسسه ملی بهداشت (NIH), استنشاق هوا با سطح بالایی از دی اکسید کربن می تواند تهدید زندگی یک فرد است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

تنفس در کمی بیش از حد دی اکسید کربن نیز خطرناک است. "اگر شما نفس خود را نگه دارید شما باد با بیش از حد CO2. موضوع اصلی این است که CO2 تنظیم pH خون بیش از حد CO2 و خون می شود بیش از حد اسیدی; بیش از حد کوچک و آن را تبدیل به بیش از حد پایه (قلیایی). در هر دو مورد بدن خود را تشخیص تغییر در اسیدیته و عبور شما از, است که بدن را از راه گفت: "لطفا توقف فریب دهد و تنفس به طور معمول'" Bill Carroll کمکی استاد شیمی در دانشگاه ایندیانا بلومینگتون می گوید: به سلامت.

پروفسور کارول باور ندارد که پارچه بر اساس ماسک صورت مطرح هر گونه خطر به پوشنده لباس از جمله ماسک اجازه می دهد تا هوا به اطراف آنها را به عنوان به خوبی به عنوان خود را از طریق منافذ پوست. حتی اگر یک فرد برای محکم مناسب مانند یک ماسک شانس بودن از اکسیژن محروم و استنشاق بیش از حد CO2 بسیار باریک هستند. پس از همه, چنین, تنگ, ماسک را اغلب یک فرد بسیار ناراحت کننده است که آنها به احتمال زیاد به تنظیم و نرم کردن آن است. اما وقتی که می آید به N95 ماسک ماسک, همه چیز تبدیل به یک کمی پیچیده تر است.

برخی از کارشناسان بر این باورند که N95 ماسک ممکن است تغییر اکسیژن و دی اکسید کربن در سطح یک فرد تنفس در نتیجه باعث تغییرات در شیمی خون در چنین راهی است که فرد ممکن است دشواری حفظ هوشیاری. در واقع یک راننده که سقوط وسیله نقلیه خود را به یک قطب در نیویورک ادعا کرد که او تا به حال کردن زن به دلیل پوشیدن یک N95 ماسک.

(Image: Screenshot / YouTube)

برخی از کارشناسان بر این باورند که N95 ماسک ممکن است تغییر اکسیژن و دی اکسید کربن در سطح یک فرد تنفس در. (تصویر: Screenshot / YouTube)

بنابراین اگر شما را انتخاب کنید برای پوشیدن یک N95 ماسک ممکن است آن را امن تر برای حذف آن از زمان به زمان در مکان های امن به طوری که شما می توانید به درستی تنفس برای چند دقیقه. اما اگر شما به پوشیدن یک پارچه بر اساس ماسک, سپس آن را باید خوب به آن را می پوشند برای یک زمان طولانی. CDC توصیه می کند که کودکان با سن کمتر از 2 یا افرادی که تنفس مسائل باید اجتناب از پوشیدن هر نوع ماسک.

راهنمایی به دنبال

در حالت ایده آل شما باید به دور از یک ماسک به زودی پس از استفاده از آن. این می تواند غیر عملی برای بسیاری از مردم است. بنابراین بهترین راه حل این است که یک زن و شوهر از ماسک و استفاده از آنها به طور متناوب. هنگامی که شما بازگشت به خانه را بشویید این ماسک به درستی با مواد شوینده. اگر شما به فوریت می خواهید برای رفتن به خارج از, استفاده از پاک یدکی ،

در هنگام استفاده از مواد شوینده, مطمئن شوید که شما با استفاده از محصولات است که از آنزیم ها و رایحه و یا دیگری شما ممکن است باعث یک واکنش آلرژیک. برخی از مردم اشتباه از دست زدن به قسمت جلو از ماسک در حالی که مصرف آن برای تمیز کردن. هرگز انجام این کار از آنجا که این ویروس می تواند تا پایان در دست شما و در نهایت در بدن شما است. همیشه پوشیدن دستکش به ماسک و اطمینان حاصل شود که دستکش ها را نیز شسته و همراه با ماسک صورت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ساخت بسیاری از انتقاد


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن