ارسطو و بی امان سوال در مورد شادی

فیلسوف یونانی ارسطو یک بار گفت که "شادی بستگی به خودمان است." به طور کامل درک جوهر از شادی او بر این باور است

توسط NEWSSHANS در 13 تیر 1399

فیلسوف یونانی ارسطو یک بار گفت که "شادی بستگی به خودمان است." به طور کامل درک جوهر از شادی او بر این باور است که ما باید به دنبال درک یک انسان را متمایز تابع.

شهرت و پول و شناخت و عشق و چیزهای دیگر است که باید با قرار دادن یک لبخند بر چهره ما — فکر می کنم آنها را به عنوان قطرات آب لحظات زودگذر در زندگی است. ارسطو صحبت از شادی پایدار که نمی دفع به راحتی با زمان.

ارسطو را

ارسطو در کار خود Nicomachean Ethics گفت که بشر اقدامات لازم برای تحقق نهایی خوب — شادی یا eudaimonia.

برای رسیدن به هدف نهایی از زندگی باید به دنبال آن با انجام آن منحصر به فرد تابع; معنی آن چیزی است که تنها انسان می تواند انجام دهد.

در توضیح انسان ویژه قابلیت های این فیلسوف بزرگ به دست آمده از تحقیقات بیولوژیکی خود را. او فعالیت های تحقیقاتی به همراه داشت چهار چیزهای موجود در جهان ما: مواد معدنی و گیاهان و حیوانات و انسان است.

Aristotle tutoring the future conqueror Alexander. Illustration by Charles Laplante, 1866. (Image: Wikimedia / CC0 1.0)

ارسطو تدریس خصوصی در آینده فاتح اسکندر. تصویر توسط چارلز Laplante, 1866. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

یک ماده معدنی هدف این است که بقیه از آن بی روح فیلسوف معتقد بودند. رشد و تغذیه یک گیاه به معنای نهایی خود را خوب است در حالی که تولید مثل است که هدف اولیه از یک حیوان است. برای انسان ارسطو می گوید آن است که توانایی به دلیل.

اگر شما در مورد آن فکر انسان ها تنها موجودات زنده بر روی زمین قادر به اقدام بر اساس اصول و به عنوان نتیجه مسئولیت برای اقدامات خود را.

ما پیشرفته تر از حیوانات هستند که به دنبال خاک و تولید مثل. رایگان خواهد شد و بیشتر دیدگاه در زندگی نعمت های منحصر به فرد به نوع ما — به عنوان موجودات عاقل ما باید تلاش کنیم به کانال ما تابع در راه است که رسیدن به یک منطقی زندگی است.

همانطور که ارسطو توضیح می دهد که در Nicomachean Ethicsرا تابع این است که منجر به یک زندگی است که پایه منطقی اصل. این مستلزم خوب و نجیب اجرای برنامه از تابع به خوبی انجام اقدامات پارازیت به یک زندگی گرفت....

این به این معنی است که برای رسیدن به خوشبختی باید ورزش توانایی خود را به دلیل بیان شده با فضیلت اخلاقی.

اخلاقی فضیلت

در ارسطو نقطه نظر اخلاقی فضیلت است "hexis" — یک دولت و یا نسبت به وضع مناسب احساسات ناشی از یک عادت.

در شخص غیر روحانی از نظر اخلاقی فضیلت است که با داشتن حق احساس کارگردانی را در یک وضعیت خاص است. صفات شخصیت مانند شجاعت اعتدال و صداقت و فضائل اخلاقی هستند. اقداماتی که در حال اجرا با اخلاقی فضیلت مواد تشکیل دهنده از شادی.

Courage is a virtue. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

شجاعت یک فضیلت اخلاقی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

تمام فضائل اخلاقی عمل می کنند به عنوان طلایی به معنی میان بیش از حد و کمبود متحده است. برای مثال شجاعت است نقطه میانی بین بزدلی و بی مبالاتی. یک فرد با منطقی قضاوت می داند که برخی از خطرات به ارزش خطر است.

اعتدال است که دولت در وسط افراط و کوردلی; ما می توانید مشاهده این دولت زمانی که یک فرد می خورد تنها مقدار مناسب از مواد غذایی به ترک برخی از افراد دیگر است.

باید آن را در قصد خود را برای انجام یک فضیلت و سند آن را به حساب و یا دیگری شادی را نمی توان به دست آورد با توجه به ارسطو. یک انسان خوشحال است که او زندگی می کند با توجه به فضائل در طول عمر خود.

بنابراین در فیلسوف دیدگاه طریق فضیلت اعمال — می شود آن را در سلامت دانش یا ثروت — صدا و استدلال ما را به پیدا کردن شادی واقعی است که منجر به شکوفایی طبیعت انسانی ما.

در یک جهان که در آن ارضاء فوری است چه بیشتر به دنبال پس از ما می تواند نگاه به فلسفه ارسطو و آن را امتحان کنید. همانطور که می رود: "زندگی یک موضوع انتخاب است."

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

نا امیدی: قاتل خاموش


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن